stare 22-03-13, 09:12   #501 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Idac tropem filmiku Archiego:
-
Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie

-

Od jakiegos czasu nie dawalem rady przemowic dziecku do rozumu, zeby nie jedal z mcdonalda, nawet jezeli jest to jedzenie sporadyczne. To samo mowilem jego matce, ale jakos nigdy nie moglem jej przekonac, bo zaraz slyszalem.." raz na miesiac nic mu nie zaszkodzi". Pierwsze co zrobie jak jutro przyjdzie Junior, to wl. mu filmik Archiego. Odechce sie gnojkowi tej paszy raz na zawsze.

Literatt jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-03-13, 18:43   #502 (permalink)
contender

Domyślnie

Cytat:
Napisał Nelson Zobacz post
Masz Archie linki do fajnych filmików, nie ma co...
Jesteś wegetarianinem?
Jeśli kogoś to brzydzi to wystarczy nie kupować wysokoprzetworzonych produktów mięsnych. Ja doskonale wiedziałem od małego z czego powstają te wszystkie paróweczki, mielonki etc. i jakoś mnie to nie rusza.
punchy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-03-13, 23:38   #503 (permalink)
champion

Domyślnie

przeciez jedzenie z MCdonalda jest niesmaczne. tak po prostu
kiedys to byly hamburgery w tych budach

nie wiem jak mozna obrzydzic zarcie filmem. smakiem to tak.
np delikwenta wziac na jakis czas na diete na pieczywku z UK i ich wyrobach wedliniarskich.
gwarancja ze byle czego pozniej nie zje.

a te afery u nas z wedlinami to daj pan spokoj. niech mi to daja chetnie wpierdole. oni jeszcze gownianego zarcia nie widzieli.
niech wlasnie spojrza na swoj talerz w mcdonaldzie
Taszun jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-03-13, 00:32   #504 (permalink)
champion

Domyślnie

Pierdolisz Taszun jak BillClinton, Sarkozy i Berlusconi do kupy. W hamburgerach z MCDonalds jest 100% wołowiny z przedniej ćwiartki, czyli z tego co najlepsze na hamburgery , dlatego są one tak soczyste i smaczne. Prawdziwa wołowina komisarzu Wątrobo.
ArchieMoore jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-03-13, 05:57   #505 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał Motorowiec(Literat) Zobacz post
Idac tropem filmiku Archiego:
-

-

Od jakiegos czasu nie dawalem rady przemowic dziecku do rozumu, zeby nie jedal z mcdonalda, nawet jezeli jest to jedzenie sporadyczne. To samo mowilem jego matce, ale jakos nigdy nie moglem jej przekonac, bo zaraz slyszalem.." raz na miesiac nic mu nie zaszkodzi". Pierwsze co zrobie jak jutro przyjdzie Junior, to wl. mu filmik Archiego. Odechce sie gnojkowi tej paszy raz na zawsze.
Daj znac jak poszło...

Mnie Mc Donald obrzydzil jak sie doczytałem ile soli tam do tego gowna daja
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-03-13, 07:53   #506 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Nelson Zobacz post
Jesteś wegetarianinem?
Nie, ale czasami się zastanawiam, staram się jesc mieso nie czesciej jak co drugi dzien i nie jakies kurwa kiełbasy z 50% smalcu czy jakies karczki, kaczki, tylko piers z kurczaka, wołowina, pozatym jem bardzo duzo jajek - znam wielu wegetarian – ludzie z mnóstwem energii, nie zapasieni, z krata na brzuchu, 40 letni koles wegetarianin chodzi z nami grac w piłke - to biega skurwysyn jak jakis robocop. Dziewczyny wegetarianki takie dupeczki, ze niewiele im brakuje do poziomu przystojności wśród kobiet takiego jak ja mam wśród mężczyzn. Weget. grubej dupy nie ma, piłki w brzuchu czy jakiejs galarety na nim, nawpierdala się taki męszczyzna prawdziwy ( XD ) jeden z drugim na obiad kapusty zasmazanej z golonka w tętnicach krew gestnieje do poziomu galarety, przez naczynie włosowate ledwo przepływ jest, skurwysyn jeszcze peta zapali i jest śnięty jak ryba w wannie z ciepła woda, wątroba, serce, trzustka, nawet oczy – wszystko po piździe dostaje, ze zwykły bencfał nawet nie wie co go czeka od 50tki wzwyż :D Pójdzie jeszcze potem taka obleśna parówa na siłownie, wystawi te cycki , rece popuchniete jak po chemioterapii, zero wcięć, krągłosci -nic ! taki kwadrat , i sie napina ze ma mase i wozi z kluska śląska zamiast brzucha XD - kurwa beka XD Rigondeaux by sie pod ziemie zapadł - a nasze polskie świeta to już apogeum robienia ze siebie barana.
Ja nie jem wyrobów miesnych przetworzonych, brzydze się mortadeli, parówek, kiełbas robionych z padłych popowodziowych zwłok, zwierzat potraconych przez auta i razonych piorunem. Do takich rzeczy wrzucaja wszystko co nie nadaje się do pokazania w stanie niezmienionym – oczy, nasieniowody, racice, czaszki, nosy zwierzat, penisy to wszystko miela w pył dodaja spulchniaczy, emulgatorów i z takiej papki jak ser w sprayu, robia parówki, nuggetsy, mortadele, w kiełbasach co gryz to jakaś guma, patyk , kamien, masarze smarkaja do tych wyrabiarek , wąsy im odpadaja do tego – wszystko jest wkurwe oblesne, a jak bym jadł kiełbasę ta jak moja rodzinka się zajada i trafił na to co zwykle za małolata (jak jeszcze niededukowany byłem) – kosc twardsza od gwajakowca (od razu wiadomo ze wyściołka panewki stawowej, albo fragment mózgoczaszki), albo cos tak gumowatego, ze kurwa im dłużej to żujesz tym to robi się twardsze (od razu wiadomo ze przyczepy mięsni szkieletowych z których robi się cieciwy do łuków) - to od razu mi się przełyk sam zaciska i od razu mi ochota na jedzenie przemija.

stare 23-03-13, 07:56   #507 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Ilość mitów poraża, ale bardziej poraża ignorancja "dużych dzieci", nie mających żadnego doświadczenia zawodowego i szukających sensacji na youtube. Nie ma drugiej sieci w Polsce, która byłaby pod takim obstrzałem sanepidu.. Mam doświadczenie menedżerskie z McDondalds...(to było blisko 12 lat temu tuż po studiach) prowadziłem również zwykłą restaurację. Uwierzcie mi, że jakość produktów i standardy w McDonalds są nieporównywalne do tego, z czym możecie się spotkać w mało znanych jadłodajniach, o budkach z hamburgerami nie wspominając.. Nigdy żadna sieć nie odniosłaby takiego sukcesu, gdyby nie standardy jakościowe, o których mógłbym mówić godzinami.. Wołowina w hamburgerach ma 20% tłuszczu.. a teraz rzućcie okiem na jakość okładu kanapek przeciętnego Polaka.. Pasztety, tłuste tanie wędliny, parówki... Naturalnie też sieć ta jest atakowana..
Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-03-13, 07:59   #508 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Cytat:
Napisał Black Dragon Zobacz post
Daj znac jak poszło...

Ile soli dają...? Tyle, ile czujesz w smaku. Jak frytki są za słone, to ktoś przesolił.. Jak nie, to nie dosolił..
Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-03-13, 08:07   #509 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Adrian Golec Zobacz post
Ilość mitów poraża, ale bardziej poraża ignorancja "dużych dzieci", nie mających żadnego doświadczenia zawodowego i szukających odpowiedzi na youtube. Nie ma drugiej sieci w Polsce, która byłaby pod takim obstrzałem sanepidu.. Mam doświadczenie menedżerskie z McDondalds...(to było 12 lat temu) prowadziłem również zwykłą restaurację. Uwierzcie mi, że jakość produktów i standardy w McDonalds są nieporównywalne do tego, z czym możecie się spotkać w mało znanych jadłodajniach, o budkach z hamburgerami nie wspominając.. Nigdy żadna sieć nie odniosłaby takiego sukcesu, gdyby nie standardy jakościowe, o których mógłbym mówić godzinami.. Wołowina w hamburgerach ma 20% tłuszczu.. a teraz rzućcie okiem na jakość okładu swoich kanapek.. Pasztety, tłuste tanie okłady... Naturalnie też sieć ta jest atakowana..
Co to ma niby wnosić do tematu ? To ze wsyzstko musi byc wg. scisłych norm i od linijki to wiadomo, nieraz było w Galileo jakie standardy maja w niemieckich McDonalds - ameryki nie odkryłes -jaja sobie z tych mielonych zwłok robimy - takze nie Rollinsuj - ale ma sie to nijak do tego ze kompilacja wartosci odzywczych w McDonalds jest nieporozumieniem - jałowe pozywienie - cukier prosty, cukier prosty, cukier prosty, tłuszcz zwierzecy, tłuszcz zwierzecy, tłuszcz roslinny utwardzony, cukier prosty - tyjesz w oczach jak świnia na ubój i to jest fakt potwierdzony badaniami laboratoryjno-statystycznymi pobijany postokroc przez FDA i jego europejskie odpowiedniki , a takze wykazywany w byle jakim badaniu niefinansowanym przez McDonalds i inna gowniana siec fastfoodów, szary-cwiercinteligent Kowalski jest w stanie to wykazac na podrzednym blogu czy YT , dodaj do tego żarcia CocaCole , szejki i inne gówno i masz obraz barana z nadcisnieniem, cukrzyca , tradzikiem na mordzie, galareta na rekach i falujacym brzuchem, do kibla z tymi wywodami na temat McDonaldsa - poza tym moglibysmy porozmawiac o neurodynamice i specyfice przemian metabolicznych , ktore daja jasne podstawy do wnioskowania , ze codzienne regularne jedzenie fastfoodów ma działanie, wrecz degenerujace organizm i uzalezniajace na wielu płaszczyznach, ale to temat na doktorat

stare 23-03-13, 08:12   #510 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Black Dragon Zobacz post
Daj znac jak poszło...

Junior dzis bedzie, wiec chetnie napisze, jak zareagowal heh. Przyznam, ze dlugo walczylem by nie jadl tej paszy, i w sumie przy mnie od jakiegos czasu tego nie robi... przyznaje sie jednak, ze czasem z mama cos zjedza.

Mnie ogolnie skutecznie odstraszja fastfoody, czy rzeczy ktore kupuje sie juz gotowe. Jedyne gotowe rzeczy, to czasem cos z zaufanej garmazerki gdzie b.dobra znajoma tam pracuje. Wedline ze sklepu to kopuje raz na Ruski miesiac.. wole samemu zrobic marynate, niz jesc pozbawione smaku mieso. Ja nawet nie przepadam za pizza kupna, tylko wole samemu. Mam dobry uklad z kolega ktory rozwozi mieso po sklepach, wiec za stosunkowo nieduze pieniadze, moge nabyc 5/10kilo miesa, czesc zamrozic, czesc zamarynowac na kotlety, a reszte wlozyc do marynaty, upiec i miec szamy na misiac czasu. Najlepsze w tym jest to, ze wszystko przyprawiam tak lubie.

PS. Mam jednak slabosc, i czasem nie moge sie powstrzymac by nie kupic sobie bialego salcesonu, czy innych wyrobow miesnych.
Literatt jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania