stare 07-04-14, 21:58   #1001 (permalink)
champion

Nominowany 8 razy w 3 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mroowa09 Zobacz post
Niestety albo stety mylisz sie, nie ma w ludziach genu, ktory by sugerowal odmiennosc plciowa inna niz wlasnie biologiczna
Ale czy mógłbyś po polsku? Bo mam wrażenie, że używasz pewnych pojęć w dość losowy sposób. Nie wiem z czym według Ciebie się mylę bo ja nic o genach nie napisałem. Płeć jest warunkowana chromosomowo, przy czym istnieje szereg mutacji chromosomowych mogących wpływać na to, że urodzony człowiek nie daje się jednoznacznie zaklasyfikować jako kobieta lub mężczyzna choćby dlatego, że ma jednocześnie męskie i żeńskie narządy płciowe. Tzn. pod pewnymi względami się daje, pod pewnymi nie. Ale w tym momencie odpowiadam na ślepo bo "nie ma w ludziach genu, który by sugerował odmienność płciową inną niż własnie biologiczna" na tę chwilę jest dla mnie bełkotem.

Ale tak poza tym Frazier ma rację i choć wprawdzie wziąłem udział w tej dyskusji to jestem za przeniesieniem jej gdzie indziej bo nie jest to na nie miejsce (po prostu nie mogłem się powstrzymać bo czasem jak coś zbyt razi w oczy, a ktoś dokonuje brutalnego gwałtu na rzeczywistości to ciężko nie odpowiedzieć).

Bonsante jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-04-14, 23:34   #1002 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Domyślnie

Cytat:
Napisał kubakj Zobacz post
Czy aby dostac sie do PE to partia musi miec jakis % glosow czy jak ?
Próg to 5% zdaje sie

Cytat:
Napisał killleeerrr85 Zobacz post
Nie wiem w czym taki Adamek jest gorszy choćby od Guzowskiej...)
Szeroko pojęta elokwencja? Wiem, że kandydatura Guzowskiej też jest biedna, bo nie ma kobita wykształcenia, etc., ale dla mnie może go nawet nie mieć, przynajmniej umie się wysłowić, zamiast powtarzania jakiś farmazonów, i nie robi wsi...

Cytat:
Napisał Mroowa09 Zobacz post
BTW. Grodzki tzn towarzysz Begowski z hermafrodyta nie ma nic wspolnego, on urodzil sie facetem i nim jest, to, ze zmienil fryzure i ubiera sie w damskie ciuszki nie swiadczy o jego kobiecosci ;]
Co to kurwa ma do rzeczy? Macie tak jak Rosjanie, tfu "Ruscy" (jak to lubią rodowici Rosjanie zaznaczać), jakiś fetysz mocnego państwa rządzonego silną ręką? Pedały na stos, a odmieńców do więzień? Gdzie w tym wszystkim ludzka wolność? Chce nosić sobie sukienki, to niech sobie nosi. Są na tym świecie homoseksualiści, są inni przebierańcy i póki są profesjonalistami w tym, co robią, to niech sobie walą kogo chcą i uważają się za kobietę, będąc mężczyznami lub odwrotnie. Od wielu lat wiadomo, że płeć to nie tylko to, czy ktoś ma k..., czy go nie ma, ale też wiele innych czynników, nic mi do tego. Ja jestem facetem, od wielu lat mam kobietę, ale nie przeszkadzają mi ludzie, którzy będąc całkowicie normalnymi obywatelami mają inne preferencje.
Grodzka to przede wszystkim karykatura ze względu na pełnione przez siebie funkcje polityczne, kolejna małpa w cyrku Palikota. Zero fachowej wiedzy, zero kwalifikacji, jedyne co robi to gości w programach telewizyjnych i pseudokulturalnych szopkach, w których pieprzy o trans, gejach itd., w sposób mało przekonywujący i mało merytoryczny. Dlatego żenadą jest jej obecność w Sejmie.
Ja, głupi, oczekuję od posłów (i europosłów) profesjonalizmu i fachowości. I tak samo wkur... mnie farmazony Adamka, Tomaszewskiego, Grodzkiej i reszty. Ale dajcie już spokój z tym słabym prawicowym pierdoleniem, błagam...
Wojtek Mistrzu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-04-14, 00:19   #1003 (permalink)
champion

Domyślnie

nie no jasne ze ja sie rowniez nie zgadzam z Adamkiem z jego postulatem ze homoseksualistow trzeba leczyc. Nie powinno... przynajmniej dopoty dopoki jest panstwowa sluzba zdrowia.
Bonsante chyba nie chcesz mi wmowic ze dzisiejsza mlodziez ma mala wiedze na temat unikania zajscia w ciazy ze trzeba ja edukowac?? ja mysle ze poziom wiedzy na ten temat jest tak wysoki ze czas zastanowic sie nad edukacja mowiaca o tym co zrobic zeby zajsc w ciaze
a to czy homoseksualizm jest zaburzeniem to jest sprawa oczywista i nie trzeba do tego naukowca. Jesli przyjmiemy ze heteroseksualizm jest prawidlowa orientacja seksualna to homo,bi musi byc zaburzeniem.
Chyba ze uwazasz ze heteroseksualizm jest zaburzeniem a homoseksualizm prawidlowa reakcja? ODPOWIEDZ TAK CZY NIE??!?!?!? NO TAK CZY NIE??!?!?!

Oczywiscie ze wywiad Adamka jak na Adamka jest bardzo ok np Co pan sadzi o gender. odp. nikt mi nie wmowi ze tzw Anna Grodzka to kobieta. Idealna wypowiedz!! nie rozwijal tematu co to gender,skad sie wzielo itp pozniej za slowka by lapali itp. a on krotko. Nikt mi nie wmowi ze tzw Anna Grodzka ....... i kazdy wie jaki on ma poglad na sprawe.
Tak to by mowili niedouczony ze gender to tak naprawde nie ideologia a kierunek studiow wyzszych!!! to odrebna nauka!!!! Adamek idz do szkoly
a on zajebal krotko i precyzyjnie jak jego lewy prosty za dobrych czasow
adamek nie jest meinstreamowy i bardzo dobrze

a w ogole co to za atak na Adamka ze pomylil sie ze nigdzie nie ma aborcji na kazdym etapie ciazy. Polityk o jasnych pogladach wypowiada sie dokladnie jak Adamek cos czasami przebarwiajac by trafic dobitnie w istote problemu a polityk ktory moze i ma poglady ale on ogolnie to chce pensje co miesiac i spokoj to na takie pytanie odpowie ci w 10 zdaniach i na koniec nie bedziesz i tak wiedzial co on tak naprawde mysli.
Nawet jesli Adamek zrobil to nieswiadomie to i tak twierdze ze wywiad bardzo ok dla kogos kto ma prawicowe poglady
Cos mi sie zdaje ze ty to jestes zwykly hejter Adamka
Taszun jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-04-14, 08:21   #1004 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał Wojtek Mistrzu Zobacz post
Próg to 5% zdaje sie

Szeroko pojęta elokwencja? Wiem, że kandydatura Guzowskiej też jest biedna, bo nie ma kobita wykształcenia, etc., ale dla mnie może go nawet nie mieć, przynajmniej umie się wysłowić, zamiast powtarzania jakiś farmazonów, i nie robi wsi...

Co to kurwa ma do rzeczy? Macie tak jak Rosjanie, tfu "Ruscy" (jak to lubią rodowici Rosjanie zaznaczać), jakiś fetysz mocnego państwa rządzonego silną ręką? Pedały na stos, a odmieńców do więzień? Gdzie w tym wszystkim ludzka wolność? Chce nosić sobie sukienki, to niech sobie nosi. Są na tym świecie homoseksualiści, są inni przebierańcy i póki są profesjonalistami w tym, co robią, to niech sobie walą kogo chcą i uważają się za kobietę, będąc mężczyznami lub odwrotnie. Od wielu lat wiadomo, że płeć to nie tylko to, czy ktoś ma k..., czy go nie ma, ale też wiele innych czynników, nic mi do tego. Ja jestem facetem, od wielu lat mam kobietę, ale nie przeszkadzają mi ludzie, którzy będąc całkowicie normalnymi obywatelami mają inne preferencje.
Grodzka to przede wszystkim karykatura ze względu na pełnione przez siebie funkcje polityczne, kolejna małpa w cyrku Palikota. Zero fachowej wiedzy, zero kwalifikacji, jedyne co robi to gości w programach telewizyjnych i pseudokulturalnych szopkach, w których pieprzy o trans, gejach itd., w sposób mało przekonywujący i mało merytoryczny. Dlatego żenadą jest jej obecność w Sejmie.
Ja, głupi, oczekuję od posłów (i europosłów) profesjonalizmu i fachowości. I tak samo wkur... mnie farmazony Adamka, Tomaszewskiego, Grodzkiej i reszty. Ale dajcie już spokój z tym słabym prawicowym pierdoleniem, błagam...
Wojtek Mistrzu ma do rzeczy, bo to, ze przebierzesz sie za choinke nie oznacza, ze nia jestes. Czego tu nie rozumiesz? Kto tu napisal cos o pedalach na stos itd? Chyba sie troche zagalopowales Z reszta Twojego posta sie zgadzam
Mroowa09 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-04-14, 10:30   #1005 (permalink)
champion

Domyślnie

Wojtek sobie sam zaprzecza. "Grodzka to przede wszystkim karykatura ze względu na pełnione przez siebie funkcje polityczne, kolejna małpa w cyrku Palikota. Zero fachowej wiedzy, zero kwalifikacji, jedyne co robi to gości w programach telewizyjnych i pseudokulturalnych szopkach, w których pieprzy o trans, gejach itd., w sposób mało przekonywujący i mało merytoryczny. Dlatego żenadą jest jej obecność w Sejmie."

a zaraz na koniec pisze zeby przestac sie czepiac.

Przeciez stronie prawicowej o to samo chodzi.
Mnie interesuja czyjes poglady a nie to co lubi jesc i z kim spac. Grodzko weszlo do sejmu i jedzie w nim na swoim zaburzeniu i to jest skandal i niedopuszczalne jesli parlament i mandat posla mamy traktowac odrobine powaznie.
I o tym trzeba glosno mowic a ze wiekszosc ludzi prawicy z natury maja konkretna gadke i mocny kregoslup moralny to dla kogos lewicujacego z bardziej lub mniej przetraconym kregoslupem wszystko sie wydaje mowa nienawisci itp bzdura. Bo taki ktos wszystko przyjmie i strawi bo tak trza. takie bydlatko z niego.
Taszun jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-04-14, 12:31   #1006 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
o tym trzeba glosno mowic a ze wiekszosc ludzi prawicy z natury maja konkretna gadke i mocny kregoslup moralny to dla kogos lewicujacego z bardziej lub mniej przetraconym kregoslupem wszystko sie wydaje mowa nienawisci itp bzdura. Bo taki ktos wszystko przyjmie i strawi bo tak trza. takie bydlatko z niego.
Stopień generalizacji i płytkości Twojego myślenia mnie po prostu poraża...serio.

Na poprzednie nie chcę odpowiadać w tym temacie bo już go i tak zaśmieciłem ze swojej strony wystarczająco za co przepraszam, ale jeśli będzie wola takiej dyskusji gdzieś na forum w szatni to się chętnie odniosę do tego co napisałeś wcześniej.

stare 08-04-14, 15:09   #1007 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 10 razy w 5 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

No to przenosimy dyskusję tutaj. Miłej zabawy.
Tomasz Baranek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-04-14, 16:31   #1008 (permalink)
champion

Domyślnie

Mnie się w sumie nie chce wchodzić w długie dyskusje bo to się kończy przeważnie niczym sensownym, no ale odpowiem Taszunowi jak już się dobrowolnie w to wplątałem.

Cytat:
nie no jasne ze ja sie rowniez nie zgadzam z Adamkiem z jego postulatem ze homoseksualistow trzeba leczyc. Nie powinno... przynajmniej dopoty dopoki jest panstwowa sluzba zdrowia.
Bonsante chyba nie chcesz mi wmowic ze dzisiejsza mlodziez ma mala wiedze na temat unikania zajscia w ciazy ze trzeba ja edukowac?? ja mysle ze poziom wiedzy na ten temat jest tak wysoki ze czas zastanowic sie nad edukacja mowiaca o tym co zrobic zeby zajsc w ciaze
a to czy homoseksualizm jest zaburzeniem to jest sprawa oczywista i nie trzeba do tego naukowca. Jesli przyjmiemy ze heteroseksualizm jest prawidlowa orientacja seksualna to homo,bi musi byc zaburzeniem.
Chyba ze uwazasz ze heteroseksualizm jest zaburzeniem a homoseksualizm prawidlowa reakcja? ODPOWIEDZ TAK CZY NIE??!?!?!? NO TAK CZY NIE??!?!?!

Oczywiscie ze wywiad Adamka jak na Adamka jest bardzo ok np Co pan sadzi o gender. odp. nikt mi nie wmowi ze tzw Anna Grodzka to kobieta. Idealna wypowiedz!! nie rozwijal tematu co to gender,skad sie wzielo itp pozniej za slowka by lapali itp. a on krotko. Nikt mi nie wmowi ze tzw Anna Grodzka ....... i kazdy wie jaki on ma poglad na sprawe.
Tak to by mowili niedouczony ze gender to tak naprawde nie ideologia a kierunek studiow wyzszych!!! to odrebna nauka!!!! Adamek idz do szkoly
a on zajebal krotko i precyzyjnie jak jego lewy prosty za dobrych czasow
adamek nie jest meinstreamowy i bardzo dobrze

a w ogole co to za atak na Adamka ze pomylil sie ze nigdzie nie ma aborcji na kazdym etapie ciazy. Polityk o jasnych pogladach wypowiada sie dokladnie jak Adamek cos czasami przebarwiajac by trafic dobitnie w istote problemu a polityk ktory moze i ma poglady ale on ogolnie to chce pensje co miesiac i spokoj to na takie pytanie odpowie ci w 10 zdaniach i na koniec nie bedziesz i tak wiedzial co on tak naprawde mysli.
Nawet jesli Adamek zrobil to nieswiadomie to i tak twierdze ze wywiad bardzo ok dla kogos kto ma prawicowe poglady
Cos mi sie zdaje ze ty to jestes zwykly hejter Adamka
Przede wszystkim nie można nikogo leczyć (jeśli zakładamy, że kiedyś okaże się jednoznacznie, że jest sposób na zmianę orientacji seksualnej w sposób medyczny) przymusowo w przypadkach innych niz zagrożenie życia (tej osoby bądź cudzego). Homoseksualizm życiu z tego co wiem nie zagraża.

Nie nie chce Ci wmówić, że młodzież ma małą wiedzę, bo tak po prostu jest. Edukacja seksualna w Polsce kuleje i świadomość na temat przeróżnych spraw nie tylko stricte sfery seksualnej ale podchodzącej pod okołomedycznej jest wśród młodych ludzi, ale i ogółu populacji niska. Podpytaj jeśli masz wśród rodziny lub znajomych lekarza/duchownego/psychologa/pedagoga szkolnego z jakimi pytaniami i problemami wynikającymi z rażąco niskiej świadomości i wiedzy w tym zakresie potrafią się do nich zwracać ludzie. Podam przykład: skarga, że prezerwatywa nie działa bo po połknięciu dwóch i tak doszło do ciąży albo przeświadczenie o skuteczności takich metod jak stosunek przerywany itp. To się naprawdę dzieje.

Homoseksualizm na pewno jest zaburzeniem czy też nieprawidłowością z punktu widzenia możliwości reprodukcji i jeśli już to pod takim kątem należy na to patrzeć, nie moralności. Pod innymi względami ciężko stwierdzić czy homoseksualizm powoduje dysfunkcje osoby, która go przejawia, wszystko wskazuje na to, że nie. Jeśli dorzucasz tu z kolei biseksualizm to tutaj nie-adaptacyjność prokreacyjna już nie występuje, więc można by się zastanawiać jakimi kryteriami mielibyśmy oceniać kwestię tego czy jest to zaburzenie?
Nie będę tego rozwijał bo seksuologia nie jest jako tako przedmiotem moich zainteresowań, próbuję jedynie zwrócić uwagę, że być może nie jest to takie oczywiste. Moim prywatnym zdaniem jest to mimo wszystko pewne zaburzenie preferencji seksualnych (ale tylko z racji którą wspomniałem wyżej, a nie moralnych) niemniej jest mi głęboko obojętne co ktoś robi w swojej sypialni.
I nie emocjonuj się tak z tym TAK czy NIE.

Ignorancja i przedkładanie emocjonalności nad racjonalizm oraz wierzeń nad wiedzę niestety jest wciąż w społeczności ludzkiej dość mainstreamowa więc akurat tutaj Adamek wpisał się w mainstream Nie jestem jego hejterem, bardzo go szanuje i poważam jako zasłużonego sportowca, jednocześnie nie darzę sympatią za wypowiedzi jako osoba prywatna jak również za zachowania poza ringowe. Ale to chyba nie hejtowanie?

Dobrze choć, że przyznałeś, że wywiad Ci się podoba nie dlatego, że "jest dobry", ale dlatego, że masz takie same jak Adamek poglądy i wyraziłbyś je w podobny sposób. Trzeba było tak od razu, nie byłoby rozmowy.

stare 08-04-14, 16:59   #1009 (permalink)
contender

Domyślnie

To i ja się wtrącę, jeśli łaska.
Cytat:
Napisał Bonsante
Podam przykład: skarga, że prezerwatywa nie działa bo po połknięciu dwóch i tak doszło do ciąży albo przeświadczenie o skuteczności takich metod jak stosunek przerywany itp. To się naprawdę dzieje.
Przecież na kondomach jest instrukcja obsługi jak założyć balon na fujarę. Choćbyś przeznaczył wszystkie dolary świata na tzw. edukację seksualną, to stanu wiedzy takiej osoby nie poprawisz ani o jotę, bo ona niejako fabrycznie została przeznaczona w społeczeństwie do rozbijania głową kamieni, a i to tylko pod specjalnym nadzorem, żeby czegoś nie spierdolić. Trochę jak z murzynami, którym biali rozdawali gumki z instrukcją obsługi, a i tak czarni je olewali i pieprzyli się bez nich. Pewnego poziomu zidiocenia nie przeskoczysz.
punchy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-04-14, 17:41   #1010 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał punchy Zobacz post
To i ja się wtrącę, jeśli łaska.

Przecież na kondomach jest instrukcja obsługi jak założyć balon na fujarę. Choćbyś przeznaczył wszystkie dolary świata na tzw. edukację seksualną, to stanu wiedzy takiej osoby nie poprawisz ani o jotę, bo ona niejako fabrycznie została przeznaczona w społeczeństwie do rozbijania głową kamieni, a i to tylko pod specjalnym nadzorem, żeby czegoś nie spierdolić. Trochę jak z murzynami, którym biali rozdawali gumki z instrukcją obsługi, a i tak czarni je olewali i pieprzyli się bez nich. Pewnego poziomu zidiocenia nie przeskoczysz.
No i to stwierdzenie w zasadzie zamyka na tym polu dyskusję. Czy naprawdę trzeba uczyć kogoś tego jak się bzykać? Czy te procesy nie są naturalne? Czy trzeba przeprowadzać godziny wykładów i bulić za to $ z podatków, żeby ktoś to pojął... Idiota bedzie idiotą, ale i tak sobie jakoś w swoim życiu poradzi na swoim poziomie... znajdzie pracę przy segregacji śmieci, znajdzie podobnej inteligencji żonę, kupi sobie golfa II i bedzie żył w sposób może bardziej szczęśliwy niż niejeden wykształciuch... a w sprzyjajacych okolicznościach zrobi karierę i będzie żył jak lord. Pewne rzeczy zostawia się samym sobie... Człowiek uczy sie na błędach i wyciąga z nich lekcje... Nie mozna zabezpieczyć się przed wszystkim jak tego dzisiaj się chcę... takie coś rozpi*rdala system wewnętrznie i prowadzi do stagnacji... Od człowieka wymaga się przynajmniej minimum rozwagi i odpowiedzialności... Jezeli będzie chciał sie dowiedzieć jak sie bzykać i jak nie wpaść to nie potrzebuje do tego dziesiątek godzin wykładów pań z ministerstwa edukacji, które przyjda do szkoły z jedynie słusznym wzorem.... Pójdzie sobie do biblioteki i kupi profesjonalną książkę jaką będzie chciał, zapyta ojca lub pójdzie do seksuologa po poradę... wachlarz możliwości jest szeroki... Tak zachowuje się człowiek... Tresuje się natomiast psy, a szanowny kolega Bonsante taki własnie wzór uznaje za odpowiedni dla człowieka, jak zresztą każdy o przekonaniach mniej lub bardziej lewicowych... zero jakiejkolwiek indywidualności... co mu karzą z góry tak posłusznie zrobi i jeszcze będzie im za to dziękował
killleeerrr85 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania