stare 23-09-11, 15:21   #11 (permalink)
bum

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Fruktoholik Zobacz post

Jeśli zaczniesz brać kreatynę bez spełnienia pkt Diety i Treningu to nic Ci to nie da.
Kreatyna na początek(po 7mies na sucho) również jest dobra, przy Kreatynie trzeba pic bardzo dużo wody. Ja przy cyklu kreatynowym, piłek około 7-10l wody dziennie, na początku biegałem co 5 minut do WC ale po 5 dniach już woda się wchłaniała w mięśnie że chodziłem 4razy dziennie do wc. Mam kupla który łykał kreatynę bez popijania wodą i twierdził że w żołądku jest wystarczająco dużo wody .
Zgadzam się że bez treningu efekty są zerowe.
Pozdrawiam.
ps. Odradzam HMB w płynie, zniszczyło mi żołądek.

petrasport.pl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-09-11, 22:55   #12 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał marjo0 Zobacz post
Mam 182 cm wzrostu, jakies 77 kg wagi.od ponad miesiaca ostro ćwicze na silowni.potrzebuje nabrac masy a przede wszystkim sily.
nie che byc duzym ocieżałym klockiem a facetem silnym o dobrej rzeźbie.co byście proponowali, jakie suplementy odżywki??
slyszalem o polączeniu kilku kreatyn, odżywka z Olimpu nazywa się MASSACRA.wie ktos cos moze na ten temat?
Mario daj se spokój, nic z tych odżywek nie przyspieszy ci budowania ładnego ciała, za to skutecznie zrobi to:

1) dobre odżywianie sie (nie żryj tłuszczów - oliwe z oliwek jedynie ile chcesz i nie wpiepszaj cukru) to nawet ci sie na 99,9999% nie uda , ale trzymam kciuki

2) wysypianie sie, co najmniej 8 godzin snu, w nocy zachodzi niemal cała regeneracja organizmu, wytwarzane są hormony, organizm sie oczyszcza i nabiera energi która umożliwi ciężką prace na siłowni

3) najważniejsze to ćwiczenie, ćwicz ciężko bez walenia wchuja bawienia sie telefonem, gadaniem z łbami z siłowni , kolegami , etc. , nie rób przerw na tyle długich że mięśnie sobie odpoczną , to podstawowy błąd wszystkich ćwiczących i zmienaj ćwiczenia jak najczęściej, miksuj wszystko bo mięśnie przyzwyczajają sie do określonych schematów i przestają potem reagować wzrostem - jakby było inaczej to wieśniaki zamiast mieć samych żeber, brzucha do kolan i rąk jak baba na zakupach, nie mieścili by sie w drzwiach

Jedyna odżywka jak masz problem z czasem i nie chce cie sie jesc kurczaka znowu , albo tuńczyka to jakieś dobre białko. Kreatyna nadaje sie ale na czerwiec jak zaczyna sie robić ciepło nad wodą Potem sobie daruj , od kreatyny mięśnie sie nie dzilą, nie rosną , nie przyspiesza to ich wzrostu praktycznie wogóle, te bajki z tyłu puszki to XD, po kreatynie bardzo lekko puchna na kilkanaście dni ot cała kretyna, niesłuchaj bencfałów bo ludzie zielonego pojęcia nie mają.

Nie wiem jak wyglądasz i nie żebym chciał Cie zniechęcać, ale zasada jest taka , jaki sie urodziłeś taki zostaniesz I można sie tylko lekko poruszać w obrębie swojej sylwetki ze wskazanie oczywiście na zrobienie z siebie przekutasa wyglądowego Genów sie nie oszuka, murzyn z rep.Kongo co leży całe życie na dupie bedzie miał 17x lepszą sylwetke , niż taki przeciętny forumowiccz z tąd co bedzie chodził codziennie na siłownie , brał sterydy , miał diete, odzywki , tanczył na uszach , itp.

Jak chcesz kiedyś sobie pomóc to można chemia i wtedy ci sie przydadzą aminokwasy , białka itp. ale przy noramlnym poziomie testosteronu nawet jak ćwiczysz, dobrze śpisz, jesteś aktywny, tesotosteron podnosi sie zaledwie o pare procent,a synteza białek jest i tak wolna że i tak to wysrasz i nie zużyjesz do nieczego
ArchieMoore jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-01-12, 17:35   #13 (permalink)
champion

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Domyślnie

Poleci ktoś jakieś witaminy i minerały ? Coś typu Centrum tyle, ze dla sportowców
AdIPOL jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-01-12, 18:02   #14 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Cytat:
Napisał AdIPOL Zobacz post
Poleci ktoś jakieś witaminy i minerały ? Coś typu Centrum tyle, ze dla sportowców
Polecam coś zdecydowanie mocniejszego, dla ćwiczących regularnie nie tylko na siłowni..!!

Biorę to od 3 tygodni.. i muszę przyznać.. jestem pod dużym wrażeniem.. Dodam, że mój trening (siłownia) już od co najmniej dwóch lat nie jest skierowany na wyniki, a na utrzymanie wysokiej... formy..

To coś nazywa się Xtreme Napalm

Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie

to co najważniejsze: kreatyna + arginina ... sporo również kofeiny. To środek przed treningowy.. Już dawno przeszło mi z suplementami, ale jakoś ostatnio męczyłem się nieco na siłowni.. Myślałem o przerwie, że może przeciążyłem układ nerwowy .. to daje prawdziwą moc.. Arginina rozszerza naczynia krwionośne, kofeina pobudza, a kreatyna wiadomo

Co do witamin.. trzeba zapomnieć o produktach typu Centrum .. to ściema.!!

Ja osobiście, za radą ludzi którzy się na tym znają polecam wszystko osobno, a zwłaszcza:
1. Wit C: 4 x dziennie
2. Wit z grupy B (komlex) 2x dziennie
3. Magnez z potasem x 2 dziennie
4. Tran, a w nim naturalne witaminy A, D, E : 2 x dziennie

Od trzech lat stosuje ten zestaw.. 3 /4 razy siłownia w tygodniu, 2 razy sauna ..

Od trzech lat tylko raz miałem katar..
Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-01-12, 18:07   #15 (permalink)
contender

Domyślnie

Ja sobie w październiku kupiłem witaminy Olimpu. Po 3 tygodniach brania przeziębienie i tydzień w łóżku .
punchy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-01-12, 18:11   #16 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał punchy Zobacz post
Ja sobie w październiku kupiłem witaminy Olimpu. Po 3 tygodniach brania przeziębienie i tydzień w łóżku .
Takie produkty to chłyt marketingowy.. przecież masa z nich się wyklucza.. jak np magnez z wapniem.. przyjmowane razem powodują, że żaden się nie przyswoi..

stare 29-01-12, 18:12   #17 (permalink)
champion

Domyślnie

Ja codziennie zażywam Witaminę C, Witaminy z grupy B oraz magnez i wapń w postaci wody wysoko mineralizowanej, ale to jeszcze mało.
Adrian, a co o tym powiesz ?

Widać opinie ma dośc pozytywną.

stare 29-01-12, 18:24   #18 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Cytat:
Ja codziennie zażywam Witaminę C, Witaminy z grupy B oraz magnez i wapń w postaci wody wysoko mineralizowanej, ale to jeszcze mało.

Wygląda sympatycznie.. kolorowe tanie..

Ja nie polecam takich mieszanek i bazuję na opinii lekarzy od sportu..

Tu widzę np wapń i magnez - substancje absolutnie wykluczające się..

Zdecydowanie osobno i jak najbardziej naturalne, np Tran w kapsułkach, gdzie bok A, D i E występują kwasy Omega 3.. podobno grzeszymy nie zażywając ich, a że są tylko w rybach morskich, nie zawsze jet o nie łatwo w diecie..

Woda min. to też ściema.. ludzie mało przyswajają z wód podziemnych.. Myślałem o tabletkach z magnezem i potasem i koniecznie osobno wapno - min. 1 godz. od przyjęcia magnezu..

stare 29-01-12, 18:30   #19 (permalink)
contender

Domyślnie

Cytat:

Właśnie to brałem .
punchy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-01-12, 19:04   #20 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Adrian Golec Zobacz post
Wygląda sympatycznie.. kolorowe tanie..

Ja nie polecam takich mieszanek i bazuję na opinii lekarzy od sportu..

Tu widzę np wapń i magnez - substancje absolutnie wykluczające się..

Zdecydowanie osobno i jak najbardziej naturalne, np Tran w kapsułkach, gdzie bok A, D i E występują kwasy Omega 3.. podobno grzeszymy nie zażywając ich, a że są tylko w rybach morskich, nie zawsze jet o nie łatwo w diecie..

Woda min. to też ściema.. ludzie mało przyswajają z wód podziemnych.. Myślałem o tabletkach z magnezem i potasem i koniecznie osobno wapno - min. 1 godz. od przyjęcia magnezu..
CIekawe informacje. Nie miałem pojęcie o tym, ze magnez i wapń się wykluczaja.
Wyglada na to, że ci producenci robia ludzi w konia. Bo wielu ludziom lepiej jest brać dwa składniki mineralne w jednym, a tutaj się okazuje, że one się nie przyswajają. Oczywiście mam na myśli wapń i magnez.
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania