stare 27-12-12, 21:01   #1021 (permalink)
prospect

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał KiDDynamite Zobacz post
Tomasz Adamek - Steve Cunningham II

1. 9-10
2. 10-9
3. 9-10
4. 9-10
5. 10-9
6. 9-10
7. 9-10
8. 10-9
9. 9-10
10. 9-10
11. 10-9
12. 10-9

115-113 Steve Cunningham

Official:
Debra Barnes 115-112, Dave Greer 116-112 - Adamek
Tom Miller 113-115 - Cunningham
Split Decision - Tomasz Adamek

PS.
Walka jest już w jakości HD na tc-boxing.com, bardzo szybko się ściąga - link
Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie

KiD robisz dobre punktacje jak dla mnie.

Adamek-Cunn 2

1. 9-10
2. 10-9
3. 9-10
4. 9-10
5. 10-9
6. 9-10
7. 9-10
8. 10-9
9. 10-9
10. 9-10
11. 10-9
12. 10-9

114-114

Boksisportywalki jest nieaktywny  

stare 27-12-12, 21:31   #1022 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Boksisportywalki Zobacz post
Runda 5

Naprawdę nie wiem jak można ją punktować dla Cunninghama.
Adamek przez pierwsze 30 sekund tej rundy zjadł tyle jabów Cunna że samo to dałoby mi do myslenia czy ta rundę zapisać jemu nawet jakby dalszy ciąg wyglądał lepiej dla Adamka. Adamek trafia w niej kilkoma mocnymi ciosami ale zbiera zdecydowanie więcej wszystkich ciosów niż zadaje... Cunningham robi w tej rundzie swoje... przez wiekszą jej część utrzymując ją na dystansie i punktując jabem... za 2-3 mocne ciosy którymi Adamek trafił Cunna miałbym kłopot z przyznaniem jemu tej rundy... czego z drugiej strone nie uważam za niemożliwe... (patrz zresztą na gwiazdkę z boku i podpis pod punktacją). Moim zdaniem w tej rundzie effective aggression i ring generalship dają Cunnowi w niej zwyciestwo... tak samo jak defensywe można zapisac na jego konto bo Adamek przyjmował w niej prawie wszystko co Cunn wyprowadzał... choć w wiekszości sąłbe jaby i obcierki. Sam cleann punching, w którym Adamek był w tej rundzie lepszy nie wystarcza na zapisanie mu jej w mojej ocenie czego jak pisałem ogólnie nie wykluczam bo w sumie runda dla mnie z gatunku bliskich.

Co do tego, ze 4 z 5 równych run oznaczonych gwiazdkami dałem Cunnowi masz oznaczenie w tekście dlaczego... w mojej ocenie i wg moich kryteriów był w nich lepszy... co nie przeszkadza mi na trzeźwo oceniać, że dało się je zapisać na konto Adamka. Nawet zakładajac, ze rozdzieliłbym je po równo to i tak Adamek by ta walkę przegrał.

A co do tego jaki wynik byłby w walce najwłaściwszy to masz jasno przedstawione opinie znających sie na tym osób, którzy ta walkę punktowali... ponad 90% fachowców punktowało ją dla Cunna a tylko pozostałe kilka % dla Adamka lub remis... to chyba daje do myślenia...
killleeerrr85 jest nieaktywny  

stare 27-12-12, 22:04   #1023 (permalink)
prospect

Domyślnie

Cytat:
Napisał killleeerrr85 Zobacz post
Adamek przez pierwsze 30 sekund tej rundy zjadł tyle jabów Cunna że samo to dałoby mi do myslenia czy ta rundę zapisać jemu nawet jakby dalszy ciąg wyglądał lepiej dla Adamka. Adamek trafia w niej kilkoma mocnymi ciosami ale zbiera zdecydowanie więcej wszystkich ciosów niż zadaje... Cunningham robi w tej rundzie swoje... przez wiekszą jej część utrzymując ją na dystansie i punktując jabem... za 2-3 mocne ciosy którymi Adamek trafił Cunna miałbym kłopot z przyznaniem jemu tej rundy... czego z drugiej strone nie uważam za niemożliwe... (patrz zresztą na gwiazdkę z boku i podpis pod punktacją). Moim zdaniem w tej rundzie effective aggression i ring generalship dają Cunnowi w niej zwyciestwo... tak samo jak defensywe można zapisac na jego konto bo Adamek przyjmował w niej prawie wszystko co Cunn wyprowadzał... choć w wiekszości sąłbe jaby i obcierki. Sam cleann punching, w którym Adamek był w tej rundzie lepszy nie wystarcza na zapisanie mu jej w mojej ocenie czego jak pisałem ogólnie nie wykluczam bo w sumie runda dla mnie z gatunku bliskich.

Co do tego, ze 4 z 5 równych run oznaczonych gwiazdkami dałem Cunnowi masz oznaczenie w tekście dlaczego... w mojej ocenie i wg moich kryteriów był w nich lepszy... co nie przeszkadza mi na trzeźwo oceniać, że dało się je zapisać na konto Adamka. Nawet zakładajac, ze rozdzieliłbym je po równo to i tak Adamek by ta walkę przegrał.

A co do tego jaki wynik byłby w walce najwłaściwszy to masz jasno przedstawione opinie znających sie na tym osób, którzy ta walkę punktowali... ponad 90% fachowców punktowało ją dla Cunna a tylko pozostałe kilka % dla Adamka lub remis... to chyba daje do myślenia...

Runda 5
Pierwsze 30 s. Prawy na tułów, lewy na lewą rękawicę, ze 3 odczepne , próba lewego na tułów.
Pierwszy celny jab Cunna jest w serii 3 lewych w 33s. piątej rundy. Tu początek był bezbarwny, dalej poza 2 przyspieszeniami rywala, Adamek miał w niej wszystko.

Inaczej to widzimy, w moich oczach Adamek ją wygrał ale nie będę tego drążył.
Co do fachowców to cenię bardziej starego Harolda niż Jenningsa, kumpla Cunninghama, Warda mówiącego o nim mój człowiek i niejednego z tych których oceny widziałem. Staram się oceniać sam.
Mi wyszedł remis, nie mówię, że ja mam rację masz prawo do swojej punktacji, oni do swoich, przedstawić swoje racje to nie morderstwo.

stare 27-12-12, 22:30   #1024 (permalink)
champion

Domyślnie

Boksisportywalki
Nie no mozemy to rozpisac na zasadzie Tygruma i walki LL-Kliczko.:D Prosze.
5runda
8sekunda, mocny prawy Cunna dol.
12 sekunda jab Cunna na twarz Gorala-lekki
20sekunda lewy na dol
32sekunda lewy na gore USS

Jak dla mnie w pierwsze 30/32sekundy, trafial tylko USS, a celnych ciosow bylo 4.
Literatt jest nieaktywny  

stare 27-12-12, 22:47   #1025 (permalink)
prospect

Domyślnie

Cytat:
Napisał Literat10 Zobacz post
Boksisportywalki
Nie no mozemy to rozpisac na zasadzie Tygruma i walki LL-Kliczko.:D Prosze.
5runda
8sekunda, mocny prawy Cunna dol.
12 sekunda jab Cunna na twarz Gorala-lekki
20sekunda lewy na dol
32sekunda lewy na gore USS

Jak dla mnie w pierwsze 30/32sekundy, trafial tylko USS, a celnych ciosow bylo 4.
Nie no nie rób sobie jaj ja to kiedyś czytałem, masakra.

Tu odpisałem na słowa kolegi
"Adamek przez pierwsze 30 sekund tej rundy zjadł tyle jabów Cunna że samo to dałoby mi do myślenia czy ta rundę zapisać jemu nawet jakby dalszy ciąg wyglądał lepiej dla Adamka."

Całą daję Góralowi, bo liczą się 3 minuty nie 30 s, nie było tam 4 celnych a 3 w tym dwa na tułów 12 s cios jest na lewą rękawicę przyjrzyj się.
Dobranoc

stare 28-12-12, 00:17   #1026 (permalink)
champion

Domyślnie

Miałem sie nie odnosić do tego fragmentu dotyczacego ilości ciosów przez te 30 sek bo wyszłoby siłą rzeczy coś na kształt opisów walk kolegi Tygruma, których chciałem uniknąć

Złamie jednak to postanowienie i tak na szybko: 7 sek - prawy cunna na dół (Adamek plecami więc można się tylko domyslac czy doszedł czy nie), 12 sek - jab cunna na górę (moim zdaniem obcierka po twarzy), 20 sek jab cunna na dół. 30 sek - jab cunna na dół (moim zdaniem doszedł choc znów Adamek plecami), w okolicach 33 sek - seria jabów cunna z których przynajmniej 1-2 dochodzą celu... a to wszystko przy całkowitej bierności Adamka... Oczywiscie że to 30 sekund o niczym nie świadczy biorac pod uwagę całą długość rundy, ale dalej Adamek wcale nie wygrywał widocznie... i oprócz tego że trafił kilkoma niezłymi strzałami obraz tej rundy nadal wygladał dla niego w moich oczach mało korzystnie... zbierał sporo, dawał się cunnowi punktować, nie potrafił sie do niego dobrać... W końcu ja całkowicie akceptuje to, ze masz inne zdanie... sam zaznaczam, że całościowo runda bliska... dla mnie po prostu lepszy był w niej Cunn... Na temat obrazu tej rundy tyle ode mnie... bo dalej faktycznie pamiecie ala Tygrum

Co jeszcze do punktujacych walkę obserwatorów wcale nie miałem na myśli wspomnianych przez Ciebie Janningsa i Warda, ale znających sie na tym ludzi, którzy punktują walki zawodowo, np. dla różnego rodzaju prasy, portali.... Tutaj masz pełną listę (tylko Lederman na 20 kilku punktujących widział zwyciestwo Górala... reszta dała walkę USSowi):

Lowblowpodcast - 116-112 Cunningham
Tim Starks (Queensburyrule s) 115-113 Cunningham
Kevin Iole (Yahoo.com) 115-113 Cunningham
Cliff Rold (Boxingscene.com) 117-111 Cunningham
Scott Christ (Badlefthook.com) 116-112 Cunningham
Eric Rakin (Ring Theory Podcast) 115-113 Cunningham
RingMagazine - 115-113 Cunningham
Pro-Boxingfans (Jake) 117-111 Cunningham
Harold Lederman (HBO) 115-113 Adamek
Dan Rafael (ESPN) 116-112 Cunningham
Lyle Fitzsimmons (Boxingscene.com) 114-114 Draw
Tommy Allan (Boxingasylum.com) 116-112 Cunningham
Ryan Bivins (Sweetboxing) 118-111 Cunningham
Joel Sebastianelli (Leaveitintheri ng Radio) 114-114 Draw
Jake Donovan (Boxingscene.com) 116-112 Cunningham
The Boxing Advocat - 115-113 Cunningham
ESPN.com - 115-113 Cunningham
John J Raspanti (Doghouseboxing .com) 115-114 Cunningham
The Boxing Tribune - 116-112 Cunningham
Phil D Jay (Worldboxingnew s.net) 115-113 Cunningham
Jason Pribila (Secondsout.com) 115-113 Cunningham
Scott Shaffer (Boxingtalk.com) 115-113 Cunningham
Michael Woods (TheSweetScienc e.com) 115-113 Cunningham

Przy takiej dysproporcji punktacji ciężko uwierzyć, ze Cunn tego nie wygrał. Pomijajac już nasze amatorskie punktacje jest to dosonały punkt odniesienia.
killleeerrr85 jest nieaktywny  

stare 28-12-12, 10:34   #1027 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Nie no nie rób sobie jaj ja to kiedyś czytałem, masakra.
Hehe, moze i masakra, ale dla mnie ktos tak dokladny jak kolega Tygrum, jest bardziej wiarygodny, niz te wszystkie statystyki, ktore wyswietlane sa po skonczonych rundach/walkach.
Literatt jest nieaktywny  

stare 28-12-12, 11:07   #1028 (permalink)
prospect

Domyślnie

Duża część listy to 115-113 z czym oczywiście mogę się zgodzić.
15 osób nie widziało wyższej wygranej ja też nie. Taka walka zawsze może pójść w obie strony. Kilku z nich być może nie raz by coś zmieniło przy ponownym obejrzeniu. Wg. mnie to potwierdza remisowy pojedynek.

Moja punktacja to 114-114 i nie jestem sam na świecie , który tak widział, jedyna którą miałem jeszcze do wyboru to KiDaDynamite. Dałem inaczej jedną rundę Adamkowi 9 ale i jej wcale nie jestem pewien, bo są tam rundy bardzo bliskie.

Zostawiam ten temat nie chcę już zapętlać.

stare 28-12-12, 11:36   #1029 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Duża część listy to 115-113 z czym oczywiście mogę się zgodzić.
15 osób nie widziało wyższej wygranej ja też nie. Taka walka zawsze może pójść w obie strony. Kilku z nich być może nie raz by coś zmieniło przy ponownym obejrzeniu. Wg. mnie to potwierdza remisowy pojedynek.

Moja punktacja to 114-114 i nie jestem sam na świecie , który tak widział, jedyna którą miałem jeszcze do wyboru to KiDaDynamite. Dałem inaczej jedną rundę Adamkowi 9 ale i jej wcale nie jestem pewien, bo są tam rundy bardzo bliskie.

Zostawiam ten temat nie chcę już zapętlać.
ja sie pod tym podpisuje, walka stykowa na 114;114. kazdy sobie ceni w boksie co innego,adamek szedl do przodu i zadal wiecej mocnych ciosow-za to cunnigham zadal wiecej ciosow i wiecej celnych.cytujac klasyka ,,na chu* drazyc temat" :D
wariat3000 jest nieaktywny  

stare 28-12-12, 12:07   #1030 (permalink)
prospect

Domyślnie

Cytat:
Napisał wariat3000 Zobacz post
ja sie pod tym podpisuje, walka stykowa na 114;114. kazdy sobie ceni w boksie co innego,adamek szedl do przodu i zadal wiecej mocnych ciosow-za to cunnigham zadal wiecej ciosow i wiecej celnych.cytujac klasyka ,,na chu* drazyc temat" :D
No właśnie podczas takiego drążenia z reguły się powtarzamy i gadamy w kółko o tym samym i robi się takie pętle, wraca do punktu wyjścia, zdania są różne.
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania