stare 25-01-09, 00:31   #1 (permalink)
prospect

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie Australian Open 2009

Na temat Wimbledonu były dyskusje, więc zapytam się tutaj - ogląda ktoś? Godziny mało przystępne ale jak co roku zarywam zimowe noce oglądając Australian Open, gorzej jak mecze są w trakcie zajęć w szkole... no więc, jeśli już ktoś ogląda, to na kogo stawiacie? Nadal gra świetnie, Federer odzyskał formę, Djoković jeszcze troche nierówno a ja jak zawsze kibicuje Blake'owi i Tsondze, który spotkają się w meczu 4 rundy. Wybór ciężki. :D

Gigot jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-01-09, 09:19   #2 (permalink)
champion

Nominowany 37 razy w 17 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie Re: Australian Open 2009

ja oglądam relacje poranne, szkoda mi nocek na tenis jednak Liczę na finał Murray - Federer, z zawodników, którym dobrze życzę to również Tsonga i Nalbandian (szkoda ze juz odpadł). Nie przepadam za to za Nadalem
Tomasz Nowak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-01-09, 14:26   #3 (permalink)
champion

Ja kurcze zawsze jak było AO to oglądałem, potem był dzień, potem wieczorna drzemka i znów tenis oglądany na leżąco, a teraz.... teraz mam TVP Sport zamiast Eurosportu i mogę sobie co najwyżej plamy na suficie oglądać :/

To był mój ulubiony turniej...
KoooRek1429 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-01-09, 18:39   #4 (permalink)
prospect

Ja mam Euro, jednak w nocy oglądam ze streamów zazwyczaj, bo można wybrać interesujący nas kort a jakość jest naprawdę bardzo dobra. W czasie szkoły nie daje rady, więc korzystam też z torrentów. Dzisiaj popołudniu miejsce miał bardzo interesujący mecz IV rundy, Djoković pokonał w 4 setach Baghdatisa, z wyjątkiem pierwszego seta mecz zacięty, wyrównany i ładny dla oka. Wcześniej po 5 setowym boju Federer zwyciężył Berdycha, jednak z taką formą jaką zaprezentował nie ma czego szukać w meczach z najlepszymi, zobaczymy czy się odbuduje na mecz z del Potro, który też nie zachwycił. Dzisiaj w nocy bardzo ciekawe mecze, min. Nadal vs. Gonzales i ten najbardziej mnie interesujący, Blake vs. Tsonga, z pewnością będzie bardzo ładny i zacięty bo gra dwóch tenisistów, którzy grają bardzo efektowny tenis. Bardzo lubie obu, jednak typuje na Francuza po czterech zaciętych setach. Jak będzie, zobaczymy.

stare 26-01-09, 12:55   #5 (permalink)
champion

Nominowany 37 razy w 17 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1

no i niespodzianka: Murray za burtą. właśnie oglądam z odtworzenia i to co zrobił Verdasco w drugim secie to masakra, zmiótł szkota z kortu po prostu. Sensacją mniejszego kalibru jest odpadnięcie Monfilsa, szkoda, lubię oglądać jego grę. No ale Tsonga gra dalej :D
Tomasz Nowak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-01-09, 15:19   #6 (permalink)
prospect

Monfilisa lubie, ale sensacją żadnego kalibru bym tego nie nazwał, Simon przecież gra nieźle i nawet wyżej rozstawiony. Murray nie był sobą przez większą część meczu i zapłacił za swoje proste błędy najwyższą cene. Tsonga ładnie zagrał z Jamesem, chociaż widziałem tylko fragmenty w szkole, na informatyce. :D Liczę, że powtórzy sukces z ubiegłego roku i dojdzie do finału, z tym że tym razem mógłby wygrać. W ćwierćfinale zagra z Verdasco, który jest bardzo solidnym graczem o wysokich umiejętnościach, ale myślę, że Tsonga poradzi sobie. Nadal rozbił Gonzaleza jak chciał, on jest faworytem nr. 1 w tym turnieju. A jutro mecz który bardzo mnie ciekawi: Roddick vs. Djoković. Novak nie gra rewelacyjnie, a dla Roddicka to chyba najlepszy turniej od dość dawna, gra bardzo dobrze, Robredo rozjechał jak chciał. Będą emocje, ja stawiam nawet na Amerykanina.

stare 27-01-09, 11:55   #7 (permalink)
contender

Łukasz Kubot w parze z Oliverem Marachem są już w półfinale deblowego Australian Open :!:
Oby tak dalej :!:

P.S W ćwierćfinale debel ten pokonał Fyrstenberga i Matkowskiego
MichalN jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 27-01-09, 16:05   #8 (permalink)
prospect

A w ćwierćfinale Djoković popłynął. Złożyła się na to dobra gra Roddicka i przede wszystkim zapaść kondycyjna Djokovicia, który skreczował w IV secie. Federer rozjechał kompletnie del Potro i w półfinale zobaczymy pojedynek Roddicka i Federera. Dzisiejszy Roger jest dla mnie faworytem turnieju, jednak ten z meczu z Berdychem może przegrać z Roddickiem.

stare 29-01-09, 10:05   #9 (permalink)
contender

Niestety Kubot z Marachem odpadli w półfinale, przegrywając z deblem rozstawionym z numerem 3 - 3:6, 1:6.
MichalN jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania