boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Sporty indywidualne (http://www.boxing.pl/forum/sporty-indywidualne/)
-   -   Agnieszka Radwañska (http://www.boxing.pl/forum/sporty-indywidualne/5098-agnieszka-radwaa-ska.html)

ZET. 26-10-06 19:52

Agnieszka Radwañska

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Ciekawe czy dobije siê do ¶cis³ej elity? Jest m³oda i ma talent. Zobaczymy.

mareno 27-10-06 07:58

wszystko za;ezy od tego jak bedzie prowadzone - poki co nad jej kariera piecze sprawuje jej ojciec i poki co dobrze mu idzie prowadzenie corek. Aga ma naprawde ogromne mozliwosci. moim zdaniem przy jej talencie Grzybowska i Domachowska to amatorki.

Ramzes 27-10-06 10:04

W każdym razie myśle że będzie dobrze przypilnowana że tak powiem. Ponoć pochodzi ze sportowej rodziny ojciec tenisista więc jej talent nie powinien sie zmarnować. W tym wieku ma już pare wygrancyh z naprawde solidnymi zawodniczkami: Venus Williams,Jelena Dementiewa... Bardzo chciałbym żeby wyrosła na taka pewniaczke jaką kiedyś była Davenport czy Hingis-jak szedłem do zakładów bukmacherskich i tyko jak widziałem te nazwiska to juz wiadomo było na kogo trzeba stawiać :D

ufo 28-10-06 13:25

Tylko boje się o to prowadzenie jej
Polacy już pokazali że można zmarnować nawet największy talent i oby tak z nią się nie stało

Sykes 28-10-06 17:42

A mnie zmartwiła inna rzecz.... psycha. Dotychczas młoda Radwańska słynęła z mocnej psychiki i twardego charakteru, a w ostatnim meczu zabrakło jednego i drugiego, czego dotychczas nie okazywała.

imported_Gorilla 30-10-06 09:46

Cytat:

Napisał Sykes
A mnie zmartwiła inna rzecz.... psycha. Dotychczas młoda Radwańska słynęła z mocnej psychiki i twardego charakteru, a w ostatnim meczu zabrakło jednego i drugiego, czego dotychczas nie okazywała.

Na zmęczenie nie ma mocnych. Ale to już koniec tego sezonu i trochę przerwy w występach.
Trenować napewno będzie żeby grać jeszcze lepiej i iść w górę w rankingach. W tej chwili jest to 54 miejsce.

imported_Gorilla 30-10-06 11:31

17-letnia polska tenisistka, Agnieszka Radwańska, chociaż przegrała z Ukrainką Olgą Sawczuk 6:4, 2:6, 6:7 (4-7) w drugiej rundzie eliminacji, wystąpi w turnieju WTA w belgijskiej miejscowości Hasselt (z pulą nagród 175 tys. dol.) jako "lucky loser".
Stanie się tak, ponieważ w ostatniej chwili ze startu zrezygnowało aż sześć zawodniczek, w tym cztery rozstawione: Rosjanka Nadieżda Pietrowa, Czeszka Nicole Vaidisova, Słowenka Katarina Srebotnik i Rosjanka Maria Kirilenko.

W tej sytuacji do turnieju głównego, oprócz czterech zwyciężczyń i czterech przegranych z poniedziałkowych meczów trzeciej rundy eliminacji, wejdą dwie najwyżej sklasyfikowane zawodniczki, jakie odpadły w drugiej rundzie kwalifikacji, czyli Radwańska i Ukrainka Juliana Fedak.

Onet.pl

imported_Gorilla 31-10-06 15:32

Agnieszka Radwańska pokonała Rosjankę Jelenę Bowinę 6:4, 6:2 w pierwszej rundzie turnieju tenisowego WTA w belgijskim Hasselt (pula nagród 175 tys. dolarów).
17-letnia krakowianka, która zajmuje obecnie najwyższe w karierze 54. miejsce w rankingu WTA, zagra w drugiej rundzie z Amerykanką Meghann Shaughnessy lub Włoszką Francescą Schiavone.

Wynik meczu 1. rundy:

Agnieszka Radwańska (Polska) - Jelena Bowina (Rosja) 6:4, 6:2

Onet.pl

Sykes 25-05-07 19:27

No to mamy wreszcie klasowy "duecik" ;)

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Oby finał był równie pomyślny.

Pio 25-05-07 22:54

Szczerze mówiąc, pomimo że kibicuje obydwu siostrom, to mocno mnie zdziwił ich sukces deblowy. Do tej pory jakoś nie zauważałem ich drygu do gry deblowej, szczególnie w wykonaniu Agnieszki, a tutaj bardzo gładko odprawiają kolejne rywalki :)

Poza tym Aga wylosowała Marę na RG i zapowiada się bardzo ciężka przeprawa w pierwszej rundzie :? Druga runda otwarta, a w trzeciej już będzie JuJu. Tak czy siak 3 runda Paryża byłaby dobrym osiągnięciem.

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:45.