boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Sporty indywidualne (http://www.boxing.pl/forum/sporty-indywidualne/)
-   -   Zawirowania wokół A. Małysza (http://www.boxing.pl/forum/sporty-indywidualne/3128-zawirowania-woka-maa-ysza.html)

Sykes 17-06-08 18:44

Re: Zawirowania wokół A. Małysza
 
Cytat:

Napisał de Villars
Katastrofa, co to za autorytet, ten Kruczek, w stosunku do Małysza? Gość który jest dwa latka starszy i w skokach (a tym bardziej w trenerce) niczego nie osiagnął...

Autorytet? A kto tu mówi o tym aspekcie?? Liczy się tylko kasa, a wiadomo, że Polak zawsze będzie tańszy i bardziej podatny na naciski PZN niż zagraniczniak... i o tu tutaj chodzi. Oszczędności nieliche, władza absolutna.... szkoda gadać, skończyły się dobre czasy polskich skoków.

de Villars 17-06-08 19:12

Re: Zawirowania wokół A. Małysza
 
No niestety, nikt o tym nie mówi, a szkoda. Nie widzę sukcesów naszych skoczków pod wodzą Kruczka...

KoooRek1429 25-01-09 19:28

Re: Zawirowania wokół A. Małysza
 
Panowie... śledziłem pierwszą serię i polecam obejrzeć drugą. Małysz to wielki sportowiec - tylko tyle powiem.

MichalN 25-01-09 20:38

Re: Zawirowania wokół A. Małysza
 
Nie ma co do tego żadnych wątpliwości, że Adam jest wielkim sportowcem.
Szkoda tylko, że jury jest takie pierdolnięte. Gdyby puszczali w takich samych warunkach ostatnią trójkę byłoby podium...

KoooRek1429 25-01-09 22:14

Re: Zawirowania wokół A. Małysza
 
Oczywiście, że tak. Trochę mnie wkurzyli, już Jacobsen był trzymany pół godziny na belce, a to co zrobili przed Larinto... no tak to bywa. Brawo Adam!

Na marginesie dodam, że zarówno dziś jak i wczoraj Małysz został uznany zawodnikiem dnia!

NOBAG 26-01-09 17:40

Re: Zawirowania wokół A. Małysza
 
Cytat:

Napisał KoooRek1429
Oczywiście, że tak. Trochę mnie wkurzyli, już Jacobsen był trzymany pół godziny na belce, a to co zrobili przed Larinto... no tak to bywa. Brawo Adam!

Na marginesie dodam, że zarówno dziś jak i wczoraj Małysz został uznany zawodnikiem dnia!

Dokladnie..zapomniales tylko dodac dla jasnosci ze przy tym wyroznieniu "omija sie" pierwsza 10tke z klasyfikacji generalnej. ;)

Poza tym szkoda ze tak a nie inaczej bylo z wiatrem, poniewaz w dalszym ciagu nie wiemy co tam nasz Adas naprawde potrafi na dzien dzisiejszy uskoczyc.
Mam nadzieje ze w nastepnych zawodach beda podobne miejsca!!Zycze mu tego z calego serca :idea:

LUBU 29-01-09 19:24

Re: Zawirowania wokół A. Małysza
 
Cytat:

Napisał Sykes
Autorytet? A kto tu mówi o tym aspekcie?? Liczy się tylko kasa, a wiadomo, że Polak zawsze będzie tańszy i bardziej podatny na naciski PZN niż zagraniczniak... i o tu tutaj chodzi

Oczywiście Sykes słuszna uwaga. To brano przede wszystkim pod uwage. I takie rozwiązanie Tajnerowi pasowało. Koszty cieli Tajner miał i tak największe uprawnienia i najwięcej do powiedzenia. Gdyby był wynik to by jeszcze ucichło. Tego nie było i media opinia publiczna zrobiła wrzawe. Kruczek to i intelgentny gość jednak jeszcze stanowczo nie na miare tego co by miał doradzać Adamowi. To jak jak by zwolnić teraz Banhakerka i dać to w wszystko w ręce Ulatowskiego. Kruczek był asystentem jednak on potrzebuje jeszcze sporo czasu. On skakał z Adamem, zawsze był tłem Adam go lubi jako kumpla. Ale to, że Kruczek ma być pierwszym trenerem od początku dobrze nie brzmiało. Sezon to potwierdził. Nie chodzi juz o reszte bo Ci prezentowali sie podobnie, ale Adam sie pogubił. Problem był w tym, że nie bardzo mu miał kto pomóc.
Dopóki Adam jest na "chodzie" powinno być zrobione wszystko by stworzyć mu jak najlepsze warnunki nawet jak będzie to kosztowne takiego fenomena już nie doczekamy szybko. Adam sam musiał wygłosic swoje stanowisko. Potrzebuje on kogoś z doświadczeniem i wiedzą, taką że go przekona co ma robić. I znów sprowadzili Lepisto, tego samego co niedawno w niezbyt miłych okolicznościach pożegnali :roll: Mimo, ze pod jego okiem Adam wygrywał w wielkim stylu MS czy miał kapitalną końcówkę i wygrał jeszcze cały PS :twisted: Adam mimo już wieku ma cały czas aspiracje. Jego PS juz nie interesuje :!: . Zbyt obciążający to dla mlodszych :) Jednak pojednyńcze ważne zawody jak najbardziej. Austryjacy mają fenomenalne talenty my w wciaż jednego. I ten gość nie raz im pokrzyżował plany.
Adam miał kryzysy oczywiście, jednak nie było tego za dużo. Zwłaszcza, ze tylko na niego była wielka presja. W tym sezonie też było słabo. Dopiero ostanio zaczął lepiej wyglądać. Inni lecą do Japonni niech to robią. Adam już jest w kraju i spokojnie trenuje. To mu sie przyda. Dojechal Lepisto. Skoki Adama wyglądały w Kanadzie juz znacznie lepiej. On sam nabral wiary to dobry znak.
To znakomity zawodnik. Mimo wielu klasowych rywali jest on tam bardzo poważany. I przed MS w Libercu każdy z czołówki musi na niego uważać. Adam miał już dwa momenty, że udalo mu sie przygotować kapitalną formę na MS (bez liczenia 01') . W 2003 wcześniej bez większego polotu by potem zlapać super dyspozycje podobnie w 2007 i dotrzymać to do końca sezonu. Jak złapie forme może ciągle powalczyć o laury. Ciekawe konkursy będą w Niemczech przed MS, kiedyś Adam odpuscil i murowany Sven H. posypał sie, teraz pojedzie. Oby znów sie manewr udał w Libercu i znów były emocje. Tym bardziej, ze na wsparcie kibiców kadra można tam jak jaj bardziej liczyć :)

Thorgal 03-03-11 19:29

Kurcze, Małysz zakończył karierę!

Będzie mi brakowało tego małego gościa, który... co tu nie mówić był (jest!) geniuszem i dostarczył nam tyle radości, że jakby którykolwiek bokser...

Adasiu! Jesteś największy sportowcem z Polski ostatnich lat. Dziękuję Ci za wszystkie łzy wzruszenia i dumy, które dzięki Tobie wypłakałem.

Ps. Gratulacje z okazji medalu MŚ!

Bonsante 03-03-11 21:18

Cóż można dodać, podpisuję się pod tymi słowami.

Dzięki Mistrzu, za wszystko! Byłeś i jesteś wielki :)

Vittek 03-03-11 22:35

moze za trenerke sie wezmnie:) tak czy siak tvp1 straci w weekendy ogladalnosc:) bo nawet jak lubie skoki to juz ich nie bede ogladal jak nie ma Malysza;) to nie pilka gdzie mozna Barca Arsenal obejrzec z ciekawoscia mi na skokach sie najlepiej zasypialo;P gdyby nie malysz to chyba zawze bym kimal choc bardzo uwielbuiam skoki.Albo to jak ogladanie slowacja-japonia na mundialu;d


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:21.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.