stare 03-11-12, 19:56   #1 (permalink)
contender

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie Jerzyk Super Star

Od dwóch czy trzech dni media nieustannie trąbią o kolejnej gwiazdce polskiego sportu. Tenisista Jerzy Janowicz, który ma niecałe 22 lata już jest w FINALE dosyć prestiżowego turnieju ATP World Tour Masters 1000 w Paryżu. Z kwitkiem odprawił już Kohlschreibera, Cilicia, Murraya ( !!! ), Tipsarevicia i dzisiaj Francuza Simona. Nikt nie ma wątpliwości, że Polak jest w życiowej formie.

Nie znam się jakoś nadzwyczajnie na tenisie, ale kojarzę zawodników, czasami oglądam i w końcu sam kiedyś trenowałem. Jestem pod absolutnym wrażeniem gry naszego... Nie spodziewałem się, że tak szybko wypłynie nam gość z papierami na światową czołówkę męskiego tenisa, gdzie poziom jest nieziemski. Atomowy serwis, rewelacyjne drop-shoty, mocny forehand, nie gorszy backhand.. Wreszcie 203 cm wzrostu i bardzo sprawne poruszanie się po korcie. Robi wrażenie!

Jutro finał z Ferrerem. Nie znam gościa, ale po tym co zobaczyłem z Murrayem, Tipsareviciem i Simonem, wiem, że Polak ma duże szanse. Nie sposób mu nie kibicować.. Sukcesami jeszcze się nie umywa do koleżanki Agnieszki, ale jest bardzo sympatyczny. Oby wygrał!

Czuję, że facet przyniesie nam jeszcze wiele dobrego.

liverpoolczyk jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-11-12, 21:40   #2 (permalink)
champion

Domyślnie

no coz, typowy wielkolud z serwisem i bez techniki,wielkiej kariery nie zrobi ale jeszcze nieraz napsuje krwi czolowce. przynajmniej cos sie rusza w polskim tenisie
wariat3000 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-11-12, 22:01   #3 (permalink)
champion

Domyślnie

No i bajeczka, zajebista wiadomosc. Koles w ostatnich dniach daje pocieche wszystkim fanom tenisa.
Jutro final z Ferrer-em. Jak dla mnie sprawa zwyciezcy jest otwarta, nie zdziwie sie jak wygra, jest w niesamowitym gazie, podbudowany zwyciestwami nad czołówką. Szykuje sie bardzo ciekawie!!
Rockefeller jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-11-12, 01:42   #4 (permalink)
contender

Domyślnie

Cytat:
Napisał wariat3000 Zobacz post
no coz, typowy wielkolud z serwisem i bez techniki,wielkiej kariery nie zrobi ale jeszcze nieraz napsuje krwi czolowce.
Masz taką wiedze o tenisie czy poprostu jesteś haterem?

Sprawa otwarta, może być najlepszy zresztą widać ze ma talent. Powodzenia Jerzyk!
effukt jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-11-12, 15:26   #5 (permalink)
Super Moderator

Domyślnie

Oczywiście informacje o dobrej grze - oglądałem wiekszość jego pojedynków w Paryżu - to miód na serce polskich fanów tenisa, gdyż w jego męskim wydaniu oprócz incydentalnych sukcesów deblistów nie mamy czym się pochwalić. Boję się tylko jak w tym wszystkim znajdzie się Polak. Jak wytrzyma tę presję? Ponoć jest chimerycznym graczem. Oby to nie był tylko jednorazowy "wyskok", a początek ustabilizowanej kariery na szczycie.
Sykes jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-11-12, 15:53   #6 (permalink)
champion

Domyślnie

Też jestem ciekaw tego zawodnika.
Na dzień dzisiejszy wydaje się, że ma wszystko, żeby być naprawdę czołowym tenisistą świata.
Oczywiście Polski Związek Tenisa, czy jak to się tam zwie, już sukces przypisuje sobie, a przecież sam Janowicz mówił, że rodzice musieli coś tam sprzedać,c żeby ładować kasę w karierę syna (byli sportowcy, wiedzą kogo mają pod dachem).
Bo polski Związek Tenisa ma na papierze,że "wydał" na Janowicza pół miliona złotych.
Już sobie wyobrażam jak zawyżone są te koszty, a kasa... nie wiadomo gdzie.

Jeśli ten cały PZT odpierdoli się od Jerzego, to może coś z niego będzie.
Rollins jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-11-12, 15:57   #7 (permalink)
prospect

Domyślnie

Ładnie nas reprezentował, tylko gratulować.
Warunki Fizyczne z pewnością się przydadzą on już w juniorskich imprezach dawał radę, był w finałach pokazywał wielki potencjał.
Fajnie jeśli nie będzie tylko kolejnym dobrym Juniorem.
Tego mu życzę.

234 tys Euro mu się przydadzą
Boksisportywalki jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-11-12, 16:20   #8 (permalink)
contender

Domyślnie

Niby tak blisko, a jednak tak daleko. Jestem przekonany, że gdyby to Polak pierwszy serwował w secie 1 to on by go wygrał. Niestety, ale przed meczem rzut monetą wskazał na rywala. Pech.

Mnóstwo błędów własnych i przegrane sety odpowiednio do 4 i 3. W pewnym momencie kompletnie wysiadło pierwsze podanie i gra się posypała. Hiszpan nie pokazał nic nadzwyczajnego, ale chirurgiczna precyzja i niepopełnianie błędów już wystarczyła. Nikt nie lubi takich rywali.
Z każdego meczu trzeba wyciągać pozytywy. I ja je widzę! Bo jeśli przy tylu błędach prowadzi wyrównaną grę z 5 rakietą świata to tylko pokazuje jaki ma potencjał i jaki byłby wynik bez tych nieszczęsnych niewymuszonych błędów.
liverpoolczyk jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-11-12, 16:30   #9 (permalink)
prospect

Domyślnie

Cytat:
Napisał liverpoolczyk Zobacz post
Niby tak blisko, a jednak tak daleko. Jestem przekonany, że gdyby to Polak pierwszy serwował w secie 1 to on by go wygrał. Niestety, ale przed meczem rzut monetą wskazał na rywala. Pech.

Mnóstwo błędów własnych i przegrane sety odpowiednio do 4 i 3. W pewnym momencie kompletnie wysiadło pierwsze podanie i gra się posypała. Hiszpan nie pokazał nic nadzwyczajnego, ale chirurgiczna precyzja i niepopełnianie błędów już wystarczyła. Nikt nie lubi takich rywali.
Z każdego meczu trzeba wyciągać pozytywy. I ja je widzę! Bo jeśli przy tylu błędach prowadzi wyrównaną grę z 5 rakietą świata to tylko pokazuje jaki ma potencjał i jaki byłby wynik bez tych nieszczęsnych niewymuszonych błędów.
Spokojnie pracować i do przodu. Pierwsze koty za płoty, Finał dużej imprezy, najtrudniejsze za nim, teraz otworzą się nowe możliwości, również finansowe, bo tenis jest bardzo drogim sportem, szczególnie jeśli ktoś ma grać na światowym poziomie.
Boksisportywalki jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-11-12, 17:38   #10 (permalink)
champion

Domyślnie

Bo on powinien dostać wcześniej kogoś na przetarcie
Rollins jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania