boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Sporty indywidualne (http://www.boxing.pl/forum/sporty-indywidualne/)
-   -   Poważny wypadek Roberta Kubicy (http://www.boxing.pl/forum/sporty-indywidualne/13079-powaa-ny-wypadek-roberta-kubicy.html)

pcpcpc 06-02-11 17:11

Poważny wypadek Roberta Kubicy

Poważny wypadek Roberta Kubicy
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Nihilus 06-02-11 17:29

Oby Robert wyszedł z tego bez koniecznosci amputacji reki bo to byłby chyba koniec jego kariery

Tomasz Baranek 06-02-11 17:37

Paskudna sprawa. Jego życiu niby nic nie zagraża ale na pewno czeka go dłuższa przerwa od wyścigów, a kto wie czy nie zakończenie kariery.

Bonsante 06-02-11 18:21

Strasznie pechowa sprawa. Nie wygląda to za dobrze z tych wszystkich doniesień :( Oczywiście najważniejsze, że życiu nic nie zagraża, ale oby operacja na ręce zakończyła się jak najpomyślniej. W końcu dla niego wyścigi to całe życie...

Sykes 06-02-11 18:27

Dziwi mnie tylko fakt, iż w kontrakcie Kubicy nie było zapisu ograniczającego jego poczynania w innych dziedzinach sportu jak ma to miejsce u innych sportowców.

Zdrowia!!!

wariat3000 06-02-11 18:53

Cytat:

Napisał Sykes (Post 291770)
Dziwi mnie tylko fakt, iż w kontrakcie Kubicy nie było zapisu ograniczającego jego poczynania w innych dziedzinach sportu jak ma to miejsce u innych sportowców.

Zdrowia!!!

dokladnie....widocznie to byl główny warunek przy negocjacjach z renault.podobno amputacja to wymysl dziennikarzy,kuzaj mowil ze lekarze nie biora tej opcji pod uwagę.oby tak bylo!

Adrian Golec 06-02-11 19:10

Cytat:

Zdrowia!!!

Dokładnie nad tym się dzisiaj zastanawiałem.. Facet ma kontrakt z F1, a między czasie szaleje jakąś skodą..

Black Dragon 06-02-11 19:44

Cytat:

Zdrowia!!!

Wlasnie uslyszalem ze ten start Kubica musial wynegocjowac bo normalnie nie wolno mu tak statowac.

Czytalem rowniez ze w szpitalu amputacja reki nie jest brana pod uwage. I dobrze, kurde szkoda chlopaka, i ten sezoma ma juz z glowy ale miejmy nadzieje ze zobaczymy go w 2012

Bonsante 06-02-11 20:25

Hm ja gdzieś z kolei czytałem, że istotnie ma taki zapis w kontrakcie który umożliwia mu takie starty bo to nie był przecież jego pierwszy taki rajd poza F1. Nawet w tym roku już gdzieś startował też w ten sposób. No niestety tym razem skończyło się bardzo źle :(

Marcin Zimerman 06-02-11 20:43

Tak to bywa, niebezpieczny sport. Trzeba trzymac kciuki zeby wyszedl z tego bez wiekszego uszczerbku na zdrowiu. To czy bdzie jeszcze jezdzil czy nie to jest w tym przypadku drugoplanowa sprawa.

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:31.