stare 08-02-11, 13:42   #21 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał puciu Zobacz post
Rajdy to pasja Roberta i zamierza się tym zająć po odejściu z F1. Oglądalność F1 w Polsce na czas absencji Kubicy powróci do poziomu bliskiego 0, mam nadzieje ze Polsat nie zaprzestanie transmisji.
Czy ja wiem? Nie oglądałem, nie oglądam i raczej nie będę oglądał F1, bo zwyczajnie mnie to nie kręci. Natomiast jeśli spojrzeć na skoki narciarskie, to przez lata sukcesów Małysza ta dyscyplina wyrobiła sobie w Polsce stałą grupę widzów, którzy będą oglądać skoki bez względu na wyniki Małysza i Stocha i całej reszty. Oczywiście nie jest to taka grupa jak za czasów małyszomanii, ale nie mam wątpliwości co do tego, że skoki z naszej sportowej mapy nie zejdą.

KoooRek1429 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-02-11, 15:33   #22 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Cytat:
Napisał KoooRek1429 Zobacz post
Czy ja wiem? Nie oglądałem, nie oglądam i raczej nie będę oglądał F1, bo zwyczajnie mnie to nie kręci. Natomiast jeśli spojrzeć na skoki narciarskie, to przez lata sukcesów Małysza ta dyscyplina wyrobiła sobie w Polsce stałą grupę widzów, którzy będą oglądać skoki bez względu na wyniki Małysza i Stocha i całej reszty. Oczywiście nie jest to taka grupa jak za czasów małyszomanii, ale nie mam wątpliwości co do tego, że skoki z naszej sportowej mapy nie zejdą.
Pytanie, czy bez Kubicy Polsat to kupi..
Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-02-11, 15:58   #23 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Adrian Golec Zobacz post
Pytanie, czy bez Kubicy Polsat to kupi..
Jak będzie oglądalność to kupi. Top Małysza trwał (poniekąd trwa) znacznie dłużej niż Kubicy (oczywiście ten nadal może, oby nie - mógłby trwać) i przez ten okres owa grupa się wyrobiła. Pytanie czy F1 też ma na tyle dużą grupę, aby był to produkt interesujący. Wprawdzie PolSat miał prawa do F1 dużo przed Kubicą, ale na początku leciało to chyba na TV4, jako taka drugorzędna dyscyplina. Ciężko coś powiedzieć. W przypadku skoków nie mam wątpliwości, że dalej będzie to wartościowy produkt, już teraz bez względu na wyniki naszych (och jak fajnie to wreszcie pisać w liczbie mnogiej).

Apropo wypadku Kubicy na organizatorach wiszą trzy wielkie zarzuty:

1. Złe spoiwa bariery, która nie powinna się w normalnych okolicznościach złamać, a tutaj pękła, przebiła samochód i trafiła w Kubicę.
2. Źle zorganizowana trasa rajdu, na której były np. wystające korzenie (o taki zahaczył Polak).
3. Brak przygotowania ewentualnej pomocy, przez co Kubica był wyciągany z auta przez około 2 godziny. Biorąc pod uwagę krwotok wewnętrzny mogło się to skończyć fatalnie, m.in. właśnie przez fatalną organizację sprzętu ratunkowego.

Na marginesie - Kubica w BMW miał w kontrakcie zakaz uczestniczenia w innych wyścigach niż F1. W tym obecnym (nie wiem gdzie, z kim i w czym teraz jeździ, bo się zupełnie dyscypliną nie interesuję) takiego załącznika w kontrakcie nie było.

stare 08-02-11, 16:32   #24 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Skąd: Dla nich hołd, dla tych noszących blizny, dla nich.. w imie dobra Ojczyzny.
Nominowany 120 razy w 42 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie

Z tego co ja słyszałem, to kubica cały czas był świadomy po wypadku i lekarze mówili że bezpośredniego zagrożenia dla życia nie było, oczywiscie pomijam to ze jak sie krwawi to bez pomocy człowiek sie wykrwawi. W każdym razie jezeli było inaczej i lekarze faktycznie wskazywali na zagrozenie życia to przyznaje sie do błędu, aczkolwiek osobiście nic takiego nie słyszałem. Na poczatku z wiesci medialnych wogóle płynęły przekazy wskazujace ze nie jest to raczej niz powaznego.

Anyway druga czesc swojej wypowiedzi podtrzymuje, bez wyscigow on straci 90% treści swojego bytowania.
Wiechu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-02-11, 17:42   #25 (permalink)
champion

Nominowany 68 razy w 28 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 7
Domyślnie

Ja nei wiem czy F1 bedzie popularne bez kubicy. Skoki narciarskie to jednak co innego Kooorek. Malysz mial wielkie sukcesy, kubica byl poki co niezly i nic wiecej. Gdyby wypadek nastapil po wielkich sukcesach polaka to moze F1 bylaby popularna, a tak to n ie sadze zeby ludzie ogladali zagranicznych kierowcow w sporcie w ktorym niemamy sukcesow.
Marcin Zimerman jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-02-11, 18:16   #26 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Marcin Zimerman Zobacz post
Ja nei wiem czy F1 bedzie popularne bez kubicy. Skoki narciarskie to jednak co innego Kooorek. Malysz mial wielkie sukcesy, kubica byl poki co niezly i nic wiecej. Gdyby wypadek nastapil po wielkich sukcesach polaka to moze F1 bylaby popularna, a tak to n ie sadze zeby ludzie ogladali zagranicznych kierowcow w sporcie w ktorym niemamy sukcesow.
Dokładnie poniekąd to napisałem . Że Małysz bardzo długo był TOP, Kubica zaledwie chwilę i to chyba (nie znam się, mogę się mylić) nawet nie jakaś ścisła 3ka.

stare 09-02-11, 22:09   #27 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Dokładnie poniekąd to napisałem . Że Małysz bardzo długo był TOP, Kubica zaledwie chwilę i to chyba (nie znam się, mogę się mylić) nawet nie jakaś ścisła 3ka.
Oczywiście ze nie, co do samego małysza to bez żadnego ale i co by kto nienapisał to rzeczywistości niezmieni , Małysz to najwybitniejszy solowy sportowiec tego tysiąclecia, a ja osobiście powiem więcej dlamnie Małysz to najwybitniejszy , najbardziej lubiany i popularny sportowiec w histori polskiego sportu. Kto inny w przeszłości potrafił skupić w niedziele czy tam sobote (wiadomo dni wolne) przedtelewizorami 17mln polaków !!!!!! Nikt nigdy sie do takiej liczby nawet niezbliżył i niezbliży prędko , toż to połowa kraju. Małysza zna każdy, każdy go lubi , nieznam kogoś kto ma inaczej, zna go moja babka , dzidek , prababka, wszystcy cała rodzina nawet ta najbardziej starodawna, kazdy to oglądał , grało sie w piłke czy robiło co innego to trzeba było sie pilnowac z czasem bo wszystcy szli na Małysza, zamojuego życia przynajmniej niebyło nikogo kto sie nawet równał Małyszowi , ani R.Korzeniowski, Kuśnierewicz, Jędrzejczak itd. to tez byli wybitni sportowcy , ale raz że duża impreza z ich udziąłem która oglądał przecietny polak prawie napewno to tylko olimpiada , raz na 4lata. Kubica wg. mnie niema nawet cienia szansy zeby moc polerować buty Małyszowi, musioałby zdominować formułe 1 cąłkowicie , a itak nic by nieosiągnał bo f1 , lubi ... nowłasnie prawie nikt , zadnych emocji, nuda i krecenie kołek nadałnie, wyscigi laboratoriów i inzynierów , wyscig na kase gdzie 75% zalezy od tego jakiemasz auto i team, takze f1 raczej niezwojuje zbyt wiele, ja osobiscie nieogladam (moze dwa trzy wyscigo w sezonie i to tak przyokazji robienia czegoinnego), z tego co sie orientuje niewiele kumpli oglada z zaciekawieniem , prawie nikt, o laskach niewspomne. Wiec Adam lec , lec.............. , a formule mówimy zdecydowane NIE !!!!
ArchieMoore jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-02-11, 22:48   #28 (permalink)
champion

Domyślnie

Wzruszyłem się

stare 09-02-11, 22:51   #29 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Wzruszyłem się
To przez ten profesjonalny artykuł (mój zresztą)
ArchieMoore jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-02-11, 23:07   #30 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał ArchieMoore Zobacz post
To przez ten profesjonalny artykuł (mój zresztą)
Było parę błędów językowo-ortograficznych, ale dla mnie Małysz to Mistrz w czystej postaci i z dużej litery!

Kubicę też bardzo cenię, jak każdego profesjonalnego sportowca, choć nie lubię F1. Cenię go też jako człowieka, choć jak mówi coś o bolidzie, to mam wrażenie jakbym po japońsku słuchał :D. Życzę mu powrotu do zdrowia i na tor, bo sport to kawał jego życia. Na szczęście, jak mniemam, zarobił tyle, że żyć może już spokojnie, ale jednak to zupełnie inne życie.

Natomiast Małysz jest dla mnie po prostu kimś wielkim. Każdy kto śmie go za cokolwiek krytykować nadaje się na mój kanibalistyczny obiad z rytualnym wypluwaniem butów ;].

A co do F1 faktycznie team, team, team i samochód, aczkolwiek jest jeden kierowca, który ze dwa lata temu usiadł za kółkiem bolidu przedostatniego teamu w klasyfikacji konstruktorów, był to jego pierwszy raz w takim samochodzie, przejechał kilka kółek i wykręcił czas, który w odniesieniu do wyścigu i kwalifikacji profesjonalistów okazał się być trzecim czasem. Ten kierowca wyróżnia się nieprawdopodobnym wyczuciem za kółkiem i nie bez kozery uważany jest za najzdolniejszego kierowcę jakiego kiedykolwiek wydał świat. Jeździ z Danielem Eleną, jest Francuzem i nazywa się Sebastian Loeb. Nikt nie potrafi wytłumaczyć jego fenomenu, bo taka perfekcja i taki talent po prostu się nie zdarzają i dla śmiertelnika wydają się niemożliwe.
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania