stare 24-01-12, 21:13   #11 (permalink)
V.I.P

Nominowany 19 razy w 4 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Panowie, trzeba było przypomnieć sobie o tym temacie wcześniej, ale jak to mówią lepiej późno niż wcale. Jutro Polska gra z Niemcami, Dania z Szwecją i Serbowie z Macedonią. Aby awansować, sami musimy wygrać, a dodatkowo liczyć na porażkę, bądź remis Duńczyków - a o to łatwo nie będzie. Nawet jeśli te dwa warunki zostaną spełnione, to i tak wysokie zwycięstwo Macedończyków da im awans.

Wierzę, że wygramy jutrzejszy mecz. Jednak nie bardzo w to, że uda nam się awansować. Ale, po co te horrory!! Co prawda mecze Polaków są powodem nie jednego stanu przed zawałowego, ale koniec końców wolał bym gdyby mecze były odrobinkę mniej emocjonujące, a zwycięskie. Rewelacyjna druga połowa ze Szwecją, ten mecz winniśmy wygrać!! To samo z Macedonią, gdybyśmy trafili choć część z naszych czystych sytuacji...

eMCe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 24-01-12, 22:10   #12 (permalink)
champion

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Sema horrory ostatnio w wykonaniu Polaków. Tak naprawde ja nie wiem co oni robią przed pierwszą połową, że tak dużo bramek dostają. Gdyby nie te straty z pierwszej połowy, to mysle, że wygraliby ze Szewdami jak i z Macedonią. Szczególnie za mecz z Macedonią jestem zły. Tyle niecelnych rzutów, jak tak można? Taka gra pozbawia ich najprawdopodobniej półfinału, choc szansę jeszcze są. Iluzoryczne, ale są. Trzeba wierzyć, że się uda i trzymac kciuki jutro za Polaków i za Szwedów.
AdIPOL jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 24-01-12, 22:43   #13 (permalink)
contender

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Domyślnie

Ja tez wierze, ze nasi dadza jeszcze rade. Niemcom tez zalezy wiec bedzie mega ciekawy mecz. Problem jest z druzynami z balkanow bo graja u siebie i maja niesamowite wsparcie od kibicow to daje im kopa.
effukt jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-01-12, 13:42   #14 (permalink)
Super Moderator

Domyślnie

Trzymam kciuki za biało-czerwonych, ale nie wierzę (choć bardzo chciałbym) w sukces, czyli awans do półfinałów... za dużo zależy tu od czynników losowych - niezależnych od nas.

Tak czy owak impreza w miarę udana biorącp od uwagę kontuzje i brak wielu podstawowych zawodników.
Sykes jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-01-12, 18:10   #15 (permalink)
V.I.P

Nominowany 19 razy w 4 Tematach
Domyślnie

Znów ten horror...33:32 dla nas!!

Oby tylko Szwedzi i Serbowie wygrali! Byłem sceptyczny, ale no jak widzę tych naszych piłkarzy, no jak im nie dać finału! Pamiętacie sytuacje z Wisłą? Odszedłem od TV, kiedy Wisła remisowała z Twente i Fulham wygrywało z Odense 2:0, a co się stało? Oby, oby!!!
eMCe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-01-12, 18:27   #16 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 287 razy w 87 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 17
Domyślnie

Szwedzi powinni zagrać na luzie. Szans na awans do półfinału już nie mają, więc liczę na nich. Gorzej może być ze spotkaniem Serbia - Macedonia. Nawet jeśli Dania przegra, to Serbowie będą już mieć zagwarantowane pierwsze miejsce w grupie. Nie wiem czy zagrają w podstawowym składzie.
Paweł Rozmytański jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-01-12, 19:42   #17 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 10 razy w 5 Tematach
Domyślnie

Nie ma o czym mówić, Dania wygrała na luzie ze Szwecją. Jeden punkt w tabeli nas dzielił od awansu...
Tomasz Baranek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-01-12, 21:03   #18 (permalink)
champion

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Domyślnie

Niech teraz Panowie żałują, ze w meczach ze Szwecja i Macedonia dali sobie tyle bramek nawrzucać w pierwszej połowie będąc przy tym nieskutecznym w ataku. Te dwa mecze kosztowały ich półfinał i szkoda, że we wczesniejszych meczach nie grali tak w pierwszej połowie jak w tym meczu z Niemcami.
AdIPOL jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-01-12, 09:02   #19 (permalink)
Super Moderator

Domyślnie

I wyszło jak wyszło, trzeba zawsze liczyć tylko na siebie. Szkoda - jak słusznie zauważyli przedmówcy - dwóch meczy ze Szwecją i Macedonią, ponieważ były jak najbardziej do wygrania. A tak pozostał tylko niesmak i 9 miejsce w turnieju.

stare 30-01-12, 17:45   #20 (permalink)
Super Moderator

Domyślnie

Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie

Tylko czekałem, aż zaczną psioczyć na p. Wentę... i się doczekałem... Mam nadzieję, iż te zakute pały ze związku piłki ręcznej dojdą do wniosku, że nie tędy droga. Takiego charyzmatycznego trenera ze świecą szukać. Mam nadzieję, iż sprawa rozejdzie się po kościach.
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania