stare 17-04-08, 13:18   #1 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie LEGIA WARSZAWA

Z poniższej informacji cieszyć mogą się nie tylko kibice Legionistów, ale być może i trener repreznetacji...

Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie

Pożyjemy, zobaczymy.

Sykes jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-04-08, 13:52   #2 (permalink)
prospect

Domyślnie Re: LEGIA WARSZAWA

Oby Roger naprawdę przydał się w reprezentacji a nie tylko potraktował tego jako promowanie się a potem ucieczka do lepszego klubu! Był juz taki jeden "zasłużony" i teraz gra w Chinach...
Gennaro jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-04-08, 14:01   #3 (permalink)
champion

Cytat:
Napisał Gennaro
Oby Roger naprawdę przydał się w reprezentacji a nie tylko potraktował tego jako promowanie się a potem ucieczka do lepszego klubu! Był juz taki jeden "zasłużony" i teraz gra w Chinach...
I jak by nie ten "zasłużony" to byśmy na mistrzostwa świata nie pojechali Leo wie co robi...
The Executioner jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-04-08, 23:10   #4 (permalink)
champion

1. Jeżeli Roger pojedzie na Euro, to sorka, ale ja tego nie oglądam. To jest reprezentacja Polski i o ile od początku jestem wrogiem opcji "trener zagraniczny dla reprezentacji narodowej", ale z zaciśniętymi zębami jestem w stanie to znieść (mimo, że przestałem się zupełnie emocjonować kadrą, nie sprawia mi to żadnych emocji), to gra piłkarza zagranicznego w reprezentacji jest już chore. Nie dość, że nie jest to absolutnie żadna rewelacja, zwłaszcza ostatnio gra w lidze na poziomie przeciętnym, to nie ma prawie nic wspólnego z naszym krajem, nie mówi nic prawie nic po Polsku. Naturalizowanie takich zawodników odbiera szanse prawdziwym Polakom, dla których ta reprezentacja jest stworzona. Kolejna sprawa: o ile Polak jest zobowiązany do gry w naszej kadrze, to Roger jak będzie chciał, to powie, że mu się nie chce itp. Jest wiele, wiele, wiele przeciw, których wymieniać mi się po prostu nie chce. Najgłupsze jest to, że Lełon ani razu go nie sprawdził (owszem, bo nie mógł), a w 30 to jakoś go wepchnął. Chore...

2. Czemu ten dział się nazywa tak jak się nazywa, skoro mówią tu o Rogerze. O ile z racji tzw. kos nigdy nie byłem zwolennikiem tego klubu, to miałem okazję być na wycieczce w Wilnie, tego dnia, kiedy banda kretynów ze stolicy zdemolowała miasto i stadion, zachowywali się poniżej jakiejkolwiek krytyki, a wypuszczone z ZOO dzikie zwierzęta potrafiłyby zachować się lepiej. Teraz znów jadę na Litwę, ale dzięki jednodniowej wizycie kiboli z warszawki zorganizowanie czegokolwiek tam na miejscu jest potwornie trudne, gdyż słyszysz odpowiedź "Z Polski? Dziękujemy, raz nam wystarczy". Po tamtych ekscesach robi mi się zupełnie niedobrze, kiedy widzę tą nazwę. Przepraszam przy okazji za moją wypowiedź wszystkich kibiców tego klubu, którzy są normalni i potrafią zachowywać się jak ludzie. Wiem, że to nie jest wasza wina i pozdrawiam.

3. Lepiej przerzucę się na tematy boksu, bo na temat lubianego przeze mnie dawniej futbolu, robi mi się nie najlepiej .
KoooRek1429 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-04-08, 23:22   #5 (permalink)
champion

1. Leo zrobił coś czego niezrobli najwybitniejsi polscy trenerzy, wprowadził naszą kadre do EURO.
2. Roger mówi po polski nie za dużo ale mówi. :D
3. Śpiewa hymn lepiej niż nasz "prezydent".
4. W piłece nożnej jest tyle przykładów naturalizowanych zawodników w poszczególnych reprezentacjach, ze naprawde dziwi mnie twoja opinia.
5. Dla mnie polska reprezentacja moze skałdac sie z azjatów, murzynów i przedstawicieli innych nacji bo skoro są lepsi od naszych rodaków i chcą reprezentowac nasz kraj to dlaczego im tego odmawiac?
The Executioner jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-04-08, 23:25   #6 (permalink)
champion

To temat o Rogerze czy o Legii :?: :?: :?:

Chyba bardziej o Rogerze. Więc i ja coś dorzucę.
Cytat:
Napisał KoooRek1429
1. Jeżeli Roger pojedzie na Euro, to sorka, ale ja tego nie oglądam. To jest reprezentacja Polski i o ile od początku jestem wrogiem opcji "trener zagraniczny dla reprezentacji narodowej", ale z zaciśniętymi zębami jestem w stanie to znieść (mimo, że przestałem się zupełnie emocjonować kadrą, nie sprawia mi to żadnych emocji), to gra piłkarza zagranicznego w reprezentacji jest już chore. Nie dość, że nie jest to absolutnie żadna rewelacja, zwłaszcza ostatnio gra w lidze na poziomie przeciętnym, to nie ma prawie nic wspólnego z naszym krajem, nie mówi nic prawie nic po Polsku. Naturalizowanie takich zawodników odbiera szanse prawdziwym Polakom, dla których ta reprezentacja jest stworzona. Kolejna sprawa: o ile Polak jest zobowiązany do gry w naszej kadrze, to Roger jak będzie chciał, to powie, że mu się nie chce itp. Jest wiele, wiele, wiele przeciw, których wymieniać mi się po prostu nie chce. Najgłupsze jest to, że Lełon ani razu go nie sprawdził (owszem, bo nie mógł), a w 30 to jakoś go wepchnął. Chore...
Też kiedys sądziłęm, że trener druzyny narodowej powinien miec obywatelstwo państwa, które reprezentuje, ale juz zmieniłem zdanie. Dzięki temu w pewien sposób wyrównuje się szansę biednych, egzotycznych federacji na jakis tam wynik. Liczy się tylko piłkarski, ludzki potencjał jakim dysponuje kraj a nie róznica kilku klas mysli szkoleniowej. Poza tym to jest obecne w sporcie juz od dawna, tak robia wszyscy, więc czemu i nie my? Zwłaszcza, że Beenhakker rzetelnie wykonuje swoje obowiązki, takiego profesjonalizmu wśród naszych trenerów po prostu brak (a podkreślę jeszcze, że akurat jego osobie na stanowisko selekcjonera byłem przeciwny).

Inna sprawa z naturalizowanymi piłkarzami. Jestem zdecydowanie przeciw, bo niedługo może dojść do sytuacji, że kupuje się zawodników do reprezentacji. Odbierałbym polski paszport sportowcowi reprezentującemu obce barwy. Ale świat jest jaki jest, a my tych "talentów" z zagranicy zdecydowanie mało wykorzystywaliśmy do tej pory. O wiele więcej dobrych piłkarzy straciliśmy, choćby dlatego, zeich rodzice nie potrafili odpowiednio wychowac swoich synów, ale nie tylko. Nie chcę się tutaj rozwodzic na ten temat, bo kogos mógłbym niechcący skrzywdzić. Jesli więc ktoś chce być polakiem i zrobić coś dla nowej ojczyzny, czymu nie dać mu szansy?

Czy Roger potrzebny jest kadrze? Nie wiem. Niech trener zadecyduje. Mnie sie jednak wydaje, że on go sprawdzi w majowych sparingach ale pod katem eliminacji MŚ, zaś na samo Euro zabierze innych pomocników.

A co do wytłuszczonego to R.G. będa obowiązywały te same zasady co innych obywateli. Włącznie z odebraniem licencji, jesliby odstawiał numery.
Thorgal jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-04-08, 16:17   #7 (permalink)
prospect

Ja powiem krotko...mamy,jak wiemy,rok 2008..zjednoczona juz prawie cala Europe........
Jak pomoze i bedzie lepszy od naszych to jazda z wszystkimi pokolei :!: :!: :!:
NOBAG jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-04-08, 16:23   #8 (permalink)
contender

Ja jestem przeciwko Rogerowi w kadrze. Marzeniem wielu polskich piłkarzy od ich najmłodszych lat jest gra w kadrze Polski. A tu przychodzi sobie taki Roger, który marzył o grze w kadrze Brazylii i zajmuje miejsce w składzie. W reprezentacji Polski powinni grać Polacy. Nawet gdyby Ronaldinho czy inny gwiazdor chciałby grać dla Polski byłbym temu przeciwny. Zamiast Rogera wolałbym widzieć w kadrze np. Ireneusza Jelenia. Jacek Bąk i Dariusz Dudka w wywiadach mówili, że są przeciwni powołaniu Rogera do kadry. Roger może być źle przyjęty w kadrze, może zepsuć atmosferę i powodować konflikty. I jeszcze jedno: Roger na pewno nie jest lepszy od Krzynówka, Łobodzińskiego czy Błaszczykowskiego, więc po co jedzie na Euro? Żeby grzać ławkę? A jeżeli wygryzie z pierwszego składu Krzynówka lub Łobodzińskiego to będzie sprawiedliwie? Mi się wydaje, że może tak się skończyć. Moim zdaniem, gdyby Roger był Polakiem to na pewno nie grałby w pierwszym składzie reprezentacji. Kolejna sprawa: Roger nawet nie miał możliwości zagrać w meczach towarzyskich czy w meczach eliminacyjnych, a od razu pojedzie na Euro. Podczas gdy Paweł Brożek, który jest najlepszym strzelcem ligi nie jedzie "bo się nie sprawdził w kilku meczach towarzyskich". Przecież nie można grać mecz za meczem znakomicie i fenomenalnie!
MichalN jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-04-08, 21:22   #9 (permalink)
prospect

Przeciwny jestes..szanuje twoje zdanie....
Krzynowka czy Lobodzinskiego na bank nie wygryzie bo oni graja na skrzydlach...
Brozek??
Nie obraz sie ale jest poprostu za slaby chociaz tydzien temu strzelil dwie bardzo ladne bramki..wolalbymm Jelenia a nawet Rasiaka w skladzie!!!
Pozdrooo....
NOBAG jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-06-08, 22:49   #10 (permalink)
journeyman

Ja tez jestem zniesmaczony ze Roger gra w naszej reprezentacji ale strzelil nam jedyna bramke na euro. Pozatym mysle ze kaczka dala mu obywatelstwo pod publiczke bo stacje tv naciskaly a kaczka musi myslec o kolejnej kadencji i musial cos zrobic zeby nie tylko "mocherki" go poparly w kolejnych wyborach
imported_Simon241 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania