stare 17-06-08, 14:33   #11 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie Re: LEGIA WARSZAWA

Cytat:
Napisał Simon241
Ja tez jestem zniesmaczony ze Roger gra w naszej reprezentacji ale strzelil nam jedyna bramke na euro. Pozatym mysle ze kaczka dala mu obywatelstwo pod publiczke bo stacje tv naciskaly a kaczka musi myslec o kolejnej kadencji i musial cos zrobic zeby nie tylko "mocherki" go poparly w kolejnych wyborach
Dlaczego jesteś "zniesmaczony" :?:

The Executioner jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-06-08, 15:33   #12 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0

Cytat:
Napisał The Executioner
Cytat:
Napisał Simon241
Ja tez jestem zniesmaczony ze Roger gra w naszej reprezentacji ale strzelil nam jedyna bramke na euro. Pozatym mysle ze kaczka dala mu obywatelstwo pod publiczke bo stacje tv naciskaly a kaczka musi myslec o kolejnej kadencji i musial cos zrobic zeby nie tylko "mocherki" go poparly w kolejnych wyborach
Dlaczego jesteś "zniesmaczony" :?:
BO kolega rasistą jest i tyle :drinking: Ale nie ma co mu mieć za złe. DLa mnie to też jest dołujące, że nasi zamiast grać to szukają czarnych co podejdą pod adopcję. Masakra jakaś to jest. ALe moim zdaniem płacimy cenę za sprzedawanie meczy przez lata. Jak sie młodzi mieli uczyc grać jak 90% meczy było sprzedanych. Wynik wiecznie z góry widomy. Jak któryś ambitny był to siedział na ławce i dzisiaj pracuje na kopalni. LEO Nie Zostawiaj nas!! Na Euro Właściwie mógł jechać LEO I BORUC, na resztę szkoda kasy było na bilet.
Razor2007 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-06-08, 15:35   #13 (permalink)
Guest

Ale trzeba byc "inteligentnym" aby nazywac ludzi "mocherami".To typowe dla zyciowych frustratow.Co do Rogera to ma prawo grac dla Polski i ja w tym nic dziwnego nie widze.
  Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania