boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Sporty drużynowe (http://www.boxing.pl/forum/sporty-drua-ynowe/)
-   -   Kluby z drugiej ligi (http://www.boxing.pl/forum/sporty-drua-ynowe/5213-kluby-z-drugiej-ligi.html)

sloniu 05-02-07 19:04

Kluby z drugiej ligi

Nikt o drugiej lidze nie pamiêta? Ja jestem kibicem £KS £om¿a. No, niestety nie idzie nam w tym sezonie w lidze (ostatnie miejsce w tabeli drugiej ligi), ale i tak jestem z pi³karzami!
Piszcie te¿ o swoich ulubionych klubach. :wink:

ufo 18-03-07 21:03

Nie widziałem tego tematu bezkitu :) i właśnie myślałem czy by taki temat nie założyć :)

Lechia Gdańsk po ciężkim meczu wygrała z Jagielonią Białystok 1-0

Od strony czysto sportowej mecz troche zawiódł strasznie chaotyczna gra z obu stron.
Z drugiej strony ładnie kibicowsko pokazała się Jaga, Lechia Gdańsk przyzwoicie choć biorąc pod uwage liczbę osób na trybunach powinno być zdecydowanie lepiej :) no ale ciężko zmusić pikników do śpiewów :)
Po 60 minucie już widoczna przewaga pod względem dopingu Lechii, a po golu w 85 minucie kompletna deklasacja.
No i tyle mogło być lepiej ale ja nienarzekam 10 k osób w taką pogode nie jest źle :)

imported_Gorilla 08-11-07 23:49

Chciałbym aby do pierwszej ligi awansowały kluby Arka Gdynia i Lechia Gdańsk. To byłby wyraźny krok do przodu pomorskiej piłki nożnej.

Nawet jeśli nie obie w tym roku to w 2008 Arka Gdynia a w 2009 Lechia Gdańsk.

sepia 09-11-07 08:15

przyznam że z kibicowaniu piłce dawno się wyleczylem , ale zgadzam się że w pierwszej lidze powinny być tylko zasłuzone kluby z dużych miast , datego tez życze Lechi i Arce awansu , to oczywiste że zeby piła się rozwijała musi byc na poziomie w duzych miastach ... a my od lat przeżywamy jakąs komedie bo Ilige dostaja coraz gorsze "wiochy" , nie chce tu nikogo urazić ale I liga we Wronkach , Grodzisku ... Łęcznej , Ostrowcu ...czy Radzionkowie ..a kiedys nawet Pniewach to poprostu kasa w błoto

Sykes 09-11-07 19:21

Cytat:

Napisał sepia
przyznam że z kibicowaniu piłce dawno się wyleczylem , ale zgadzam się że w pierwszej lidze powinny być tylko zasłuzone kluby z dużych miast , datego tez życze Lechi i Arce awansu , to oczywiste że zeby piła się rozwijała musi byc na poziomie w duzych miastach ... a my od lat przeżywamy jakąs komedie bo Ilige dostaja coraz gorsze "wiochy" , nie chce tu nikogo urazić ale I liga we Wronkach , Grodzisku ... Łęcznej , Ostrowcu ...czy Radzionkowie ..a kiedys nawet Pniewach to poprostu kasa w błoto

Masz sporo racji - aczkolwiek ja (podobnie do Ciebie) również wyleczyłem się z kibicowania kopanej - ale same tradycje to nie wszystko. W moim regionie - lubelszyzna - tradycje piłki nożnej nie są może tak szczytne jak w innych miejscach Polski, ale tu prym wiedzie głównie kasa (podobnie jak w całym kraju). Kasa, kasa i jeszcze raz kasa (czytaj sponsorzy)... A tradycja w tym zestawieniu schodzi niestety na drugie, bądź jeszcze dalsze miejsce. I nie poruszam tu innych kwestii związanych z całym biznesem futbolowym, które są napewno nie mniej istotne niż w/w wymienione.

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:09.