stare 02-11-06, 22:05   #21 (permalink)
prospect

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Jak sobie przypominam to wydaje mi sie jakby ci zawodnicy kiedys byli bardziej barwni, duzo chetniej sie ich ogladalo. Te wielkie nazwiska jak David Robinson, Barkley, Jordan, Pippen, Ewing, Malone, Stockton, Miller, Rice, Grant Hill, oraz wiele wiele innych, z wielka checia obejzal bym jakis stary mecz nba w roli glownej z tymi wlasnie wyzej wymienionymi zawodnikami. Tylko nie mam pojecia gdzie to mozna dostac, chyab jedynie od jakis starych kibicow ktorzy nagrywali mecze z przed kilkunastu lat. Swego czasu TVN pokazywal, wczesniej jeszcze DSF a dzis juz nigdzie nie mozna spotkac meczow nba. No moze za wyjatkomiem polsatu sport a to tylko sporadycznie.

kuter jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-11-06, 23:15   #22 (permalink)
prospect

Domyślnie

Cytat:
Napisał kuter
JSwego czasu TVN pokazywal, wczesniej jeszcze DSF a dzis juz nigdzie nie mozna spotkac meczow nba. No moze za wyjatkomiem polsatu sport a to tylko sporadycznie.
Pokazuje Canal+ nie Polsat Sport ,Polsat niekidy tranmituje mecze ale ligi hokeja NHL,a niestety Canal+ nie posiadam :sad:
imported_Szafa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-11-06, 15:56   #23 (permalink)
prospect

Domyślnie

Cytat:
Napisał Szafa
Cytat:
Napisał kuter
JSwego czasu TVN pokazywal, wczesniej jeszcze DSF a dzis juz nigdzie nie mozna spotkac meczow nba. No moze za wyjatkomiem polsatu sport a to tylko sporadycznie.
Pokazuje Canal+ nie Polsat Sport ,Polsat niekidy tranmituje mecze ale ligi hokeja NHL,a niestety Canal+ nie posiadam :sad:

Moja pomylka wychodzi z tego ze ani jednego programu nie posiadam z wyzej wymienionych :sad: ani polsat sport ani canal+. Moge sobie jedynie obejzec powtorki w telexpresie albo w wiadomosciach sportowych. A jezeli chodzi mi o cos wiecej czyli komentarze, statystyki, opinie to pozostaje mi tylko internet.
kuter jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania