stare 01-11-06, 16:32   #11 (permalink)
prospect

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał kuter
Ja pamietam ze jednym z najlepiej rzucajacych zawdonikow za trzy byl Reggie Miller z Indiany. Chyba nawet byl zawdonikiem ktory w calej histori NBA oddal najwiecej celnych trojek.

P.S Szafa ajesli chodzi o to co pisales ze Glen Rice przycwil w meczu gwiazd Michael Jordana to o co dokladnie chodzilo? Pod jakim wzgledem go przycmil? :?:
Chodziło to punkty i astysty o ile sie nie mysle z tym drugim bo to troche dawno było.Rice ustanowił rekort 3 rzuconych w jednej kwarcie,znakomicie grał

imported_Szafa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 01-11-06, 16:53   #12 (permalink)
prospect

Domyślnie

Jezeli mial akurat dobry dzien i trafial duzo trojek to automatycznie przeklada sie na wiele puntkow, wiec mogl zdobyc tego dnia wiecej punktow niz Jordan.

Interesuje mnie kto ma najwiecej zbiorek w histori NBA, chodzi mi o sume wszystkich zbiorek a nie najwieksza ilosc w jednym meczu. Gdzie mozna sprawdzic taka statystyke? Bo co do punktow to chyba Jordan najwiecej zdobyl w histori, co do rzutow to jestem przekonany ze Miller. A interesuja mnie wlasnie zbiorki. A wiec kto mogl byc?
kuter jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 01-11-06, 18:33   #13 (permalink)
ufo
challenger

Domyślnie

Michael Jordan w całej swoje karierze w NBA zdobył 32292 pkt ale Kareem Abdul-Jabbar miał w momencie zakończenia kariery 38387 pkt zagrał również największą ilość spotkań w NBA
W blokach liderem jest Hakeem Olajuwon sezon zasadniczy 3830 play-off 472
Najwięcej pkt w jednym meczu zdobył Wilt Chamberlain 100 pkt
Stocton ma rekord w asystach i przechwytach a Malone w ilości celnych rzutów osobistych
a w zbiórkach no cóż wysoko jest Hakeem Olajuwon, Dennis Rodman, Karrem ale nie moge znaleźć kto ma najwięcej :/
ufo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 01-11-06, 18:38   #14 (permalink)
prospect

Domyślnie

Znaczy ze co do Jordana to sie pomylilem. Ale interesuja mnie wlasnie te zbiorki, nie wiem gdzie tego szukac :?
W poprzednim sezonie Kobe Bryant rzucil w jednym meczu 81 punktow co dalo mu mijesce zaraz po Chamberlainie w klasyfikacji zdobytych punktow w jednym meczu.

stare 01-11-06, 20:31   #15 (permalink)
prospect

Domyślnie

Statystyki napewno gdzies są na
Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie

imported_Szafa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-11-06, 15:14   #16 (permalink)
Rookie

Domyślnie

Cytat:
Napisał kuter
Ja pamietam ze jednym z najlepiej rzucajacych zawdonikow za trzy byl Reggie Miller z Indiany. Chyba nawet byl zawdonikiem ktory w calej histori NBA oddal najwiecej celnych trojek.

P.S Szafa ajesli chodzi o to co pisales ze Glen Rice przycwil w meczu gwiazd Michael Jordana to o co dokladnie chodzilo? Pod jakim wzgledem go przycmil? :?:
Co do 3-ek warto tez wspomniec mitcha richmonda, chrisa mullina, jeffa hornacek, larrego birda (ten to mial rzut)
kleju jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-11-06, 16:15   #17 (permalink)
prospect

Domyślnie

Cytat:
Napisał kleju
Co do 3-ek warto tez wspomniec mitcha richmonda, chrisa mullina, jeffa hornacek, larrego birda (ten to mial rzut)
Zgodze sie co wiecej wymieniony przez Ciebie Chris Mullin wystepowal razem z Reggie Millerem w Indianie Pacers a ich trenerem byl nie kto inny jak Larry Bird. Umiejetnie dobrana paczka :smile: Mozna powiedziec ze druzyna od ktorej nalezalo sie uczyc rzutow za trzy punkty.

stare 02-11-06, 21:08   #18 (permalink)
ufo
challenger

Domyślnie

Jakby kogoś to interesowało to Miller rzucał ze skutecznością 48.8% z gry i 35.5% za trzy pkt. O w pierwszym swoim sezonie pobił rekord Larrego Birda co do ilośi rzuconych rzutów za 3 przez rookie (61)
Przez cała kariere trafił 2560 rzutów za 3 w sezonie zasadniczym, 320 w Playoff i 5 w meczach All-Stars

Ale troche odeszliśmy od tematu

stare 02-11-06, 21:41   #19 (permalink)
prospect

Domyślnie

Cytat:
Napisał ufo
Ale troche odeszliśmy od tematu
Nie szkodzi, wazne ze dzial koszykowki ruszyl z miejsca i choc troche sie rozwija. Narazie jest dobry poczatek. Trzeba by tu na tomiast sciagnac wiecej znawcow koszykowki.
Mnie osobiscie bardziej interesuje historia NBA niz wspolczesna, nie wiem dlaczego, tak juz poprostu mam :roll:

stare 02-11-06, 21:55   #20 (permalink)
ufo
challenger

Domyślnie

Cytat:
Napisał kuter
Mnie osobiscie bardziej interesuje historia NBA niz wspolczesna, nie wiem dlaczego, tak juz poprostu mam :roll:
może dlatego że kiedyś włączało się TV na mecze Chicago a teraz no niestety nie ma w TV meczów NBA ( nad czym bardzo ubolewam ) a szkoda bo to naprawde piękny sport
Pamiętam jak Michael grał wtedy na jakiś czas przestałem grać w noge tylko zacząłem trenować kosza i chciałem robić wsady jak Jordan piękne czasy
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania