boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > Inne Fora > Humor > Sekcja śmiechu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 29-12-05, 14:43   #1 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie Najśmieszniejsze , najgłupsze posty naszych forumowiczow

powklejajcie tu najlepsze wg was posty z naszego forum (niech ktory sprobuje wkleic tu moje)

clay jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-12-05, 15:20   #2 (permalink)
champion

Domyślnie

Ten temat już mi się podoba
Mam pytanie tylko jedno i zasadnicze. Czy cytujemy wszystkie śmieszne posty WSZYSTKICH? Admini i modzi sie nie obrażą? Zet i Stabio? Jak ja coś napisze głupiego to oczywiście mozna tutaj wklejac i razem sie pośmiejemy. A jak jest z resztą? :grin: Chodzi chyba o to aby się pośmiać

Ja zaczynam:

Cytat:
Napisał Paweł M
Postanowiłem napisać o tym temat, gdyż zapewne ta wiadomość wielu ucieszy :grin: . Uświadomiłem sobie, ze piepsze jak chyba nigdy w życiu :oops: . Przeważnie pisze głupoty... . Więc tak:
-sam sie zawieszam (na pewno do końca roku, a moze dłużej)
-co nieznaczy, że nie będe odwiedzał strony polskiboks.pl

Skorzystając z okazji chciałbym powiedzieć kilka słów Sykesowi, tak na dowidzenia.
W prawie wszystkich sporach toczonych ze mną miałeś racje(po za "Cracovia"). Przewyrzszasz mnie pod wzgledem intelektualnym (fizycznym pewnie też :smile: ), wiec kiepsko mi sie z tobą kłuciło, nie jestem dla Ciebie przeciwnikiem w debacie. Ale dzieki za uświadamianie, które tak mozolnie wprowadzałeś w moje życie.
Dowidzenia.
Paweł.
Post gigant

Jak ktoś chce wiecej perełek to mogę wrzucić. Cholera... Stabio moge??
lucasz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-12-05, 15:22   #3 (permalink)
champion

Nominowany 5 razy w 1 Temacie
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

kazdy inteligentny user pewnie ma dystans do samego siebie i jesli okarze sie ze napisal cos durnego, smiesznego itd napewno nie bedzie robil rewolucji, tylko przeczyta raz jeszcze to co stworzyl i sam zacznie sie smiac...
mareno jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-12-05, 15:22   #4 (permalink)
journeyman

Domyślnie

mozna tez z innego forum ale najlepiej zeby nie bylo wyrwane z kontekstu tylko wyjasnione co i jak bedzie fajnie!!!!!!!!!
clay jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-12-05, 16:01   #5 (permalink)
champion

Domyślnie

Coś specjalnie teraz dla Radka, Gwahlura, Andrzeja W i wzystkich, którzy wiedzą o co chodzi. Kto nie wie to się nie dowie. Czytajcie i.. boki zrywajcie:

Cytat:
Napisał Paweł M
To to ja najpierw

Duzo zdrowia, szczescie, pomyslnosci. Życzę Ci
-zdrowia
-urody
-pieniazków
-dalszej działalnosci na forum
-zdobycia Mont Everest
-opłyniecia kuli ziemskiej
-pieknego domu

WSZYTSKIEGO NAJLEPSZPEGO ALEX

A przedewszytskim, zyczę Ci, abys nie opuszczał tego forum, bo "nas" jest garstka, a reszta to... .

Pozdr.

stare 29-12-05, 19:15   #6 (permalink)
contender

Domyślnie

Ja często sie smieje z siebie :grin: A może moje jakięs ciekawe ( o ile takie byly) posty wychwycicie :?: Chyba takich nie było.... Trzeba zajrzeć do starych tematów i powklejać posty Rumpla
King jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-12-05, 20:00   #7 (permalink)
challenger

Domyślnie

Moje pierwsze wcielenie. Wypowiedzi różne.
Cytat:
Napisał Tomaskus
Juz sam fakt że jesteś Polakiem zobowiązuje cię do stawiania na Gołotę.
Andrzej Gołota wygra w 6 rundzie przez KO Ponieważ Andrzej nie traci czasu w ringu.
Jest najlepszy a kto uważa inaczej niech powącha swoje majtki.
Jestem duszą, sercem, umysłem za Andrzejem Gołotą. Widzę tylko jego zwycięstwo.
Pytanie czy Gołota zna się na boksie jest tak samo absurdalne jak to czy Michael Jackson zna się na muzyce rozrywkowej. Mówiąc o mądrości nie mam na myśli matematyki, czy historii sztuki a obycie ringowe.
imported_Gorilla jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-12-05, 20:56   #8 (permalink)
champion

Domyślnie

Mam nadzieje ze Stabio ma na tyle duze poczucie humoru, ze będzie sie z tego śmiał. Post niewiarygodny . Tylko nie chcę aby wywołał burzliwe dyskusje. Mamy sie śmiać a nie gadać!! Więc czytajcie, miodzio

Cytat:
Napisał --==Stabio==--

"Sluchaj smieciarzu. Na zbity ryj to mozesz ty wyleciec. Nie mysl sobie, ze jetes kims waznym na forum. To, ze cie docenilo kilku ludzi o niczym nie swiadczy. Jestem na 99% peiwen, ze sie pozegnamy. Ja zostaje, ty wypier*****. Mam cie dosc swinski ryju. Jak ci sie nie podoba to spier***** na ONET. Tam sa ciebie warci ludzie. Na twoje miejsce z pewnoscia pojawi sie nowy forumowicz, o niebo lepszy. Jestes prostakiem i .... dopowiedz sobie sam. Boisz sie ujawnic przed ludzmi. Nikt cie nigdy nie widzial, pomimo, ze sie umawiales z niektorymi. Anonimowosc to dziala na forach dla gejow i innych ciot. Wnerwiles mnie do lez. To byla ostatnia moja wypowiedz w stosunku do ciebie."

stare 29-12-05, 21:23   #9 (permalink)
Super Moderator

Domyślnie

Do kogo byl ten post Stabia :?:
Bokser jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-12-05, 21:26   #10 (permalink)
champion

Domyślnie

Do rumpla. Postów perełek jest na forum całe mnostwo a ja... znam forum na pamięć Paweł Matusiak ( Duncan na polskim ringu) ma ich kilkaset. Nie chce mi się tylko szperać ...

[quote=Paweł M]
Cytat:
Napisał --==Stabio==--":ox1svpvb]Oczywiscie dolaczam sie do zyczen. Wszystkiego najlepsze, zdrowia, szczescia.... bla,bla,bla :) i radosci ze zwycieskich pojedynkow Waszych ulubionych bokserow.[/quote]
Dla mnie te swieta radosne nie bedą, zostałem obrażony! ! ! Po chmasku!!!

A swoja droga zycze wszystkiego najlepszego Mirkowi wraz z rodzina. Chciałbym też życzyc rescie forum (oprócz pewnego typa) wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęscia, dobrej swieconki![/quote:ox1svpvb]

W temacie "rytuał golenia"

Cytat:
Napisał Paweł M
Moze moje spostrzeżenie wyda sie głupie, ale zauważyliscie, ze oprócz Lennox-a, wszyscy są wygoleni :lol: , troche to głupie, a przszedwszystkim mało meskie (nie tylko jak na boksera).
Dzieki Optymista!

[quote=Optymista]
Cytat:
Napisał Paweł Matusik
Moze moje spostrzeżenie wyda sie głupie, ale zauważyliscie, ze oprócz Lennox-a, wszyscy są wygoleni :lol: , troche to głupie, a przszedwszystkim mało meskie (nie tylko jak na boksera).
Dzieki Optymista!
Rozumiem, ze dziekujesz za fotki - bardzo mi milo i wlasnie rowniez dla Ciebie je wrzucilem tutaj :) Nie mam i nie chcialbyjm jednak miec wiele wspolnego z tego typu osobliwymi spostrzezeniami, jak cytowane wyzej -mam nadzieje ze nie dziekujesz mi za dostarczenie materialu do tak glebokich refleksji jakimi dzielisz sie z reszta forum.....:)

[quote="Paweł Matusik":ox1svpvb]
Cytat:
Napisał "--==Stabio==--":ox1svpvb
Nie no ja tez jestem pelen podziwo dla gosci, ktorzy sie depiluja :D Jak dla mnie to strasznie gejowskie. Oczywiscie w przypadku bokserow to glownie koksy wplywaja na ich wyglad :D
Ja przupomne słowa pewnego administratora w celu wzocnienia swojeje argumentacji. :D
Najpierw odwołam sie do szyderczych słów "Optymisty"
1) NIE, nie uważam żeby Hamed nawalił Tysonawi, nigdzie tego nie pisałem! ! !Podawałem tylko przykłady,że mały też potrafi. Ne próbuj mnie na chama osmieszać, bo nawet Ci to nie wychodzi. Wogóle zauważyłem,że bardzo ciekawie interpreujesz moje słowa. Moze dlatego, że jesteś uprzedzony? Nie wiem, po prostu nałucz sie czytać ze zrozumieniem. Jakby to co ja napisałem ( O Tysoani) napisał np. Stabio, to by było "pewnie masz racje, tak mały potrafi". kolego czapiasz sie.... .

[/quote:ox1svpvb]

'Pawel Matusik' - wierz mi, ze sie nie czepiam i ostatnia rzecza jakej chcialbym, to szydzic z osoby - jej poglady to inna sprawa. Odnosiles sie krytycznie w innym temacie do postu GRB ("usera" , ktory wie o czym pisze...), stad myslalem, ze jestes gotowy do polemiki. Nie moja wina, iz argumentem swiadczacym przeciwko faktowi, ze same "rozmiary' czynia z Kliczkow niebezpiecznych bokserow byl Hamed i Zegan......:) Zrozumialem tak jak sam napisales, ze oni musieli z duzo wiekszymi walczyc no i radzili sobie :) - w innym wypadku o co chodzi z Zeganem i Hamedem na poparcie twojej krytycznej opinii wobec wypowiedzi GRB o 'rozmiarach' braci Kliczkow? .....:)

Nie wiedzialem , ze tak przezywasz pisanie tutaj :) ale zwazywszy na dosc "kontrowersyjne" :) opinie przez Ciebie wyglaszane, dziwie sie, ze Ty mozesz sie upierac przy kwestiach, o ktorych wydaje sie , ze masz delikatnie mowiac dosc blade pojecie, a innym nie wolno nawet usmiechnac sie..:)

Patrzac na rozwoj tematow w ktorych bronisz niczym Zawisza swoich racji, niczemu juz sie nie dziwie.....:smile: Jednak wez pod uwage, ze to forum czyta wiele osob, ktore na rowni (oczywiscie na pocztku tylko) bierze opinie "Pawel Matusik" i chocby wspomnianego juz "GRB" - wydaje mi sie to nieco niesprawiedliwe :smile: i chcialem troszke pomoc tym, troche mniej (tylko na razie) zorientowanym czytelnikom.....:) Oni moze tez sie chca czegos naLuczyc :)

Cytat:
Napisał Paweł Matusik

A wracajac do rytułału:
Pawle, czy nie pomyliles czasem grupy dyskusyjnej?:)

[quote=Paweł Matusik]
Cytat:
Napisał "lewy prosty":ox1svpvb
Panowie mialy byc fotki ...Tymczasem otwieram poista a tu pier***** o technikach i miejscach do golenia.
I fotki są, a postów nikt Ci nie kazał czytac.[/quote:ox1svpvb]

Widzisz, ja wstawilem fotki, troszke sie napracowalem, a Ty tu o goleniu mezczyzn, stopniu meskosci "rytualach nie golenia" itp :D osobiscie nie chcialbym byc wiazany z problemem meskich rytualow, trapiacych tak Twoj i tak obciazony nauka umysl......:D ja zalozylem watek , a Ty tak nieladnie wobec "gosci" jakim jest tu "lewy prosty"... :sad: Oj, nieladnie...Popraw sie troszke :)

P.S. Glosuje , zeby przeniesc ten watek do dzialu "humor" :) :) :)[quote=Paweł M]="Paweł M
To,żefaceci sie wygalaja nie ma nic wspólnego z meskościa?
Chłopie chyba niesugerujesz sie Słonecznym Patrolem czy BAR-em?
Jak widze takich macho , to mi sie żygać chce (mowa o patrolu i Barze, nie o bokserach). To wygalnie jest niemęski, zalatuje gejozą, narcyzmem. :evil:
[/quote:ox1svpvb]

Cytat:
Napisał boundy
Ja golę się wszędzie i jestem z tego BARDZO, BARDZO dumny i zadowolony....
Przemek S. robi dokładnie tak samo..
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania