stare 19-11-12, 00:03   #221 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Chamskie kawaly wymiataja.:D

Literatt jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-11-12, 15:52   #222 (permalink)
Super Moderator

Domyślnie

Ten o Jasiu dobry !!
Rockefeller jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 20-11-12, 14:40   #223 (permalink)
champion

Domyślnie

Gtfo zaproponowal chamskie:

Powiem wam teraz zagadkę i kto odpowie na nią prawidłowo będzie miał jutro wolny dzień - powiedziała pani do dzieci w klasie.
- Zagadka brzmi następująco: Kto powiedział, "jeżeli chcecie aby Ameryka zrobiła coś dla was, musicie zrobić coś dla Ameryki"?
- John F. Kennedy - odpowiedział jeden z chłopców.
- Bardzo dobrze - pochwaliła nauczycielka - Możesz jutro nie przyjść do szkoły
- Ale proszę pani ja jestem Żydem i moi rodzice na pewno nie pochwaliliby tego pomysłu.
- W takim razie dam szanse innemu dziecku i zadam jeszcze jedną zagadkę - powiedziała pani.
- Kto powiedział: " I had a dream..."?
- To był Martin Luter King - odpowiedział drugi chłopiec - Brawo! Masz jutro wolny dzień.
- Ale proszę pani ja również jestem Żydem i moi rodzice także nie pochwala tego.
Jasiu siedząc w ostatniej nie mógł już dłużej wytrzymać i krzyknął:
- pie**oleni Żydzi!
- Kto to powiedział?! - zawołała pani
- Adolf Hitler do zobaczenia pojutrze! - odkrzyknął Jasiu.

Putin zwołał Wielką Dumę Narodową i powiada:
- Tak dalej, k***a, być nie może !
- Musimy zrobić porządek z tymi strefami czasowymi !
- Dzwonię rano do Pekinu złożyć życzenia urodzinowe, a on mi mówi, że to było wczoraj. - Dzwonię zaraz potem do Warszawy z kondolencjami, a tam mi mówią, że jeszcze nie wylecieli....

stare 20-11-12, 14:49   #224 (permalink)
champion

Domyślnie

Ten drugi zajebisty
Rollins jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 20-11-12, 15:03   #225 (permalink)
prospect

Domyślnie

Putin wymiótł
Boksisportywalki jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-12-12, 12:35   #226 (permalink)
champion

Domyślnie

Siedzi dwóch kolesiów w kinie, a przed nimi taki wielki, łysy drechol, grube karczycho, złoty kajdan na szyi - z dziewczyną siedzi. Jeden z tych kolesiów do drugiego:
- Stary, założę się z tobą o 50 zeta, że nie klepniesz łysego w glace.
- No dobra, w sumie co mi szkodzi - myśli ten drugi i klepie łysego w glace.
Łysy
się odwraca, a koleś:
- Krzychu, to Ty? A nie... To przepraszam...
Łysy:
- Żaden Krzychu, ku...a, dotknij mnie jeszcze raz to Ci jeb...e! - i się odwraca.
Na to ten pierwszy koleżka do drugiego:
- Stary, świetnie to rozegrałeś, ale idę z tobą o 200 zeta, że go drugi raz nie klepniesz.
- No dobra, w sumie co mi szkodzi - myśli sobie ten drugi i pac łysego w glace.
Łysy zjeżony się odwraca, a koleś:
- Krzychu, no kur...a, 8 lat w podstawówce, ze 3 lata w jednej ławce przesiedzieliśmy, Krzychu, no nie pamiętasz mnie?
Łysy:
- Kur...a, nie byłem w żadnej podstawówce, zaraz ci tak przyp....dole, że się nie pozbierasz!
Zaczyna się podnosić, żeby wlutować kolesiowi, ale dziewczyna łapie go za rękaw i mówi:
- No daj spokój, Józek, film jest, a Ty będziesz jakiegoś cieniasa bił, chodź do pierwszego rzędu i oglądajmy...
Łysy niezadowolony, ale idzie z dziewczyną do pierwszego rzędu, siadają. Pierwszy
koleś znowu do drugiego:
- Stary, naprawdę jestem pod wrażeniem, nieźle to wymyśliłeś, ale idę o 1000, że go trzeci raz nie klepniesz.
- No dobra, w sumie co mi szkodzi - myśli ten drugi.
Idą do drugiego rzędu, siadają za łysym i koleś wali łysego w łeb. Łysy się odwraca, na maksa napięty, a koleś:
- Krzysiu, to ja tam na górze jakiegoś łysego w glace napier...lam, a Ty tu w pierwszym rzędzie siedzisz!

stare 05-12-12, 12:52   #227 (permalink)
prospect

Domyślnie

Szef super pedał- czarodziej
Boksisportywalki jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-12-12, 23:31   #228 (permalink)
champion

Domyślnie

Komentarze z innych portali:

-Dla polskiej szarej masy:
Adamek wygral na mojej karcie punktowej 7-5 po bardzo trudnej walce. Pojedynek ten jest najbardziej widowiskowa potyczka w tej dywizji od 2-3 lat. Zabojcza walka, sprawiedliwy werdykt. Mowiac to wszystko, mam odrobine mieszane uczucia co do polskiej gawiedzi, ktora jakims cudem widziala zwyciestwo Cunninghama. Nawet dziwka spolki "Chambers-Cunningham" czyli oszolom BJ Flores widzial remis jako cos OK... Ja dalem 7-5 dla Adamka, ale wynik 8-4 bylby rowniez bardzo sprawiedliwy. Cunningham jednak udowodnil to, o czym wspominalem poprzedmnio - nie jest to zadna przechadzka dla Adamka. Steve moglby bardzo latwo wypunktowac kilku z Top 10 w wadze ciezkiej w chwili biezacej. To znakomity piesciarz, ktory zwyczajnie mial pecha, ze trafil ponownie na bardzz zdeterminowanego Polaka....

-"Co za perfidna manipulacja? Mam uwierzyć, że czarny pobił białego mimo, tego, że walkę ogądałem i czarny uciekał a biały go gonił. Jak można wygrać z kimś solówę, uciekając? Jak ja się biłem na solówie, to każdego boksera co uciekał, od razu przegrywał i tyle! Może nie odniosłem kariery w walkach ulicznych, ale znam zasady!"

-"Uważam, że walcząc w gimnazjum co 2 tygodnie solówy, nauczyłem się boksować na poziomie nie gorszym niż większość zawodowych pięściarzy.
Solówy nie są śmieszne, bo krew się lała i nieraz wychodząc z solówy miało się oko zapuchniętę i nos złamany!"

-"Z Tomaszem Adamkiem jest wiara i Bóg a z Bogiem jeszcze nikt nie wygrał.
Poczekamy a zobaczymy, że Tomek będzie mistrzem świata.
Pan Jezus powiedział o sobie, że jest Prawdą. Kto boi się Prawdy boi się Pana Jezusa"

-Ja pierdole, brzydzę się na samą myśli o was wszystkich z tymi gębami, mordami wykrzywionymi z nienawiści i z zawiści. Sięgacie mentalnego dna. Kibicujecie przeciwnikowi rodaka. Bo co? Bo jest katolikiem i 100 razy więcej osiągnął w życiu zawodowym niż wy wszyscy razem wzięci. Taka jest prawda. Rozumiem nie zgadzać się z werdyktem, przyznać, że to było szczęśliwe zakończenie, ale nie rozumiem jak można nie cieszyć się ze zwycięztwa Polaka i liczyć tylko na to, żeby mu się noga podwinęła? Wyobrażacie sobie Amerykanina kibicującego Adamkowi? Zepsute, zawistne, leniwe, bezwartościowe polactwo(tfu!). Zakała społeczeństwa, część zbiornika ściekowego tego narodu. Nikt nie może mieć lepiej od was, bo wy jesteście nygusami i nieudacznikami... Gdyby wszyscy Polacy byli tacy jak wy trolle, to tego kraju by już nie było.

-RaVadrian spierdalaj sprzedajna patriotyczna szujo!!!W
Czy twoim zdaniem może przejść wałek tylko dlatego że ktoś jest Polakiem???
Steve wygrał walkę remis byłby zbyt optymistyczny jak to sprzedajni telewizyjni eksperci ocenili...
Steve utarł wszystkim nosa i wygrał z Adamkiem który jest skończony, wolny jak Ketchup itd...
Nie wiem czy Duva się spociła ale życzę tym oszustom wszystkiego najgorszego.
Pozdrawiam Copa który jest kretynem jeśli sądzi że Adamek wygrał i to 7 do 5

stare 26-12-12, 02:01   #229 (permalink)
champion

Nominowany 37 razy w 17 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

staram się zachowywać kulturę, ale po przeczytaniu tego, co wkleiłeś: " o kurwa, mózg rozjebany". gdzie taka tumaneria się rodzi ?!
Tomasz Nowak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-12-12, 02:59   #230 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Skąd: Dla nich hołd, dla tych noszących blizny, dla nich.. w imie dobra Ojczyzny.
Nominowany 120 razy w 42 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie

Cytat:
-"Z Tomaszem Adamkiem jest wiara i Bóg a z Bogiem jeszcze nikt nie wygrał.
:D!
Wiechu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania