stare 25-09-05, 16:13   #41 (permalink)
prospect

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Kliczko to chyba pierwszy Amerykański biały bokser który zdobył mistrza świata?

no moze dawniej jacys byli jeszcze biali amerykanscy mistrzowie ale kliczko to jest 1 od przynajmniej 50lat.

~uk, 2005-09-25 12:36

Bieżący wątek wszystkie wątki poprzedni | następny

no moze dawniej jacys byli jeszcze biali amerykanscy ... 2005-09-25 12:36

... mistrzowie ale kliczko to jest 1 od przynajmniej 50lat. ~uk

yo!!! Kliczko to Ukrainiec, a nie Amerkanin, nie jest ... 2005-09-25 12:52

... mistrzem tylko pretendentem nr. 1 !!! Pomyśl i nie pisz takich kozzzz... Jest dobry, nawet bardzo, ale to nie żaden mistrz ~kowix

Frans Botha pokonal Georga Foremana w polowie lat 90-tych ... 2005-09-25 15:08

... zdobywajac mistrzost3wo swiata.

imported_Be Real jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-09-05, 22:14   #42 (permalink)
Rookie

Domyślnie

Cytat:
Napisał GRB
Onetowcy to mają fantazje. Krzysztof Kłodarczyk omal nie zrzucił mnie z krzesła :D :D
A kto to jest Krzysztof Kłodarczyk, bo nie wiem ? :oops: :?:
cieszynianka1 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-09-05, 22:19   #43 (permalink)
Rookie

Domyślnie

Cytat:
Napisał cieszynianka1
Cytat:
Napisał GRB
Onetowcy to mają fantazje. Krzysztof Kłodarczyk omal nie zrzucił mnie z krzesła :D :D
A kto to jest Krzysztof Kłodarczyk, bo nie wiem ? :oops: :?:
yes....it's a woman :twisted:
Bokser84 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-11-05, 22:53   #44 (permalink)
Super Moderator

Domyślnie

- Co to za zespół ten MP3? Ciągle tylko słyszę muzyka MP3 i MP3. Pytałam ostatnio w sklepie o płytę zespołu MP3, to pan powiedział, że jeszcze nie mają.

- To potwierdza ,że rodzą się ludzie i parapety.

- Wcale nie, ostatnio pytałam się o płytę IC3 i pan mi sprzedał ICh Troje.

- MP3 to jest format pliku piosenki w sklepie raczej takiego zespołu nie będzie.

- Co ty nie powiesz? Chyba słabiutko z mózgownicą u pana bo nawet nie zauważyłeś, że był to żart, taki maleńki subtelny wic.

- O jaaa a ty nie musisz się chwalić, że zajarzyłaś, żałosna jesteś.

- Niedługo podobno mają mieć trasę koncertową w Polsce.

- MP3 to nie jest muzyczny zespół, lecz format pliku w komputerze, który pozwala na skomprymowanie (zacieśnienie) pliku około dziesięciokrotnie. Inaczej mówiąc plik w formacie MP3 może zająć znacznie mniej miejsca na płycie CD, lub przy przesyłaniu przez Internet. I tak: około 3 minut muzyki zajmuje - przy przesyłaniu przez Internet - ok. 5 godzin, natomiast ta sama muzyka sformatowana do MP3 - ok. 30 minut. I w tym cała rzecz.

- Co ty masz za Internet że 3 minutową mp3 wysyłasz pół godziny Konstancin net czy co?

- MP3 to jest znany zespół muzyczny grający muzykę typu drum&base bardzo fajny zachęcam do wpisania w wyszukiwarce na pewno znajdzie odpowiedniki. Ja mam wszystkie ich płyty. Zresztą fajna ta muza jest.

- Niezła prowokacja Kiedyś kumpelka miała sweter z napisem CCCP i druga spytała się, co to za zespół, bo go nie zna.

- Grają koncerty nieprzerwanie w Internecie razem z zespołem WMA. Zainstaluj eDonkey to posłuchasz Bilety za darmo! Widownia z całego świata.

- Ale z ciebie baran! Przecież MP3 to nie jest zespół! To jest taki format muzyki - pliki mp3!! Buahaha ale się uśmiałem jak przeczytałem Twój komentarz.

- Mp3 to słynny ukraiński zespół wokalno instrumentalny grający muzykę z pogranicza chińskiego hiphopu i diskopolo z elementami portorykańskiego raegge-blues, wzbogaconego o industrialny południowo afrykański techno-rock ...and roll.

- Gwoli ścisłości, w jego skład wchodzi pięcioręki Murzyn grający na poduszcze-pierdziuszcze i flecie ukośno- złamanym, czterooki Eskimos na grzebieniu, emerytowany kulturysta - kastrat śpiewający basem oraz martwy pingwin na czechosłowackich bongosach.

- Bo to tylko na kasetach.

- Może mi ktoś powiedzieć w jaki sposób mogę odtworzyć MP3 w Kasprzaku?

- Niezastąpiona rada! Wyjmij dysk z komputera i umieść go w kieszeni na kasetę w Kasprzaku i następnie zamknij ją. Potem odtwarzaj jak normalną kasetę.

- W 1984 wygrali festiwal w Opolu.

- Zespól całkiem niezły, ma wielu fanów i dlatego ciężko dostać ich płytę.
Sykes jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-11-05, 12:49   #45 (permalink)
Rookie

Domyślnie

O Adamku

'Cygan' Kostecki by go załatwił
tak uważam po obserwacji walk obu tych zawodników.

~greg, 2005-11-15 09:03
Bokser84 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-11-05, 19:39   #46 (permalink)
Super Moderator

Domyślnie

- Szukam partnera do "powiększania mózgu". Źle się "czyta" do lustra. Wstęp z minimum jedną książką, nowelek nie czytam.

- Mam powieść 1,5 l. Bardzo dobra, wchodzę w temat.

- Ja mam dziennik, sztuk osiem: Wiadomości Żywieckie, może być?

- Dziś moje imieniny wiec przynoszę lekturę szkolna - "Ucho od Śledzia" oraz biografie Chopina - 3 tomy.

- Ok wchodzę . Wezmę ze sobą 2l powieść rzekę .Daj znać czy wziąć ze sobą trochę okładek do wymiany.

- Wiadomości żywieckie mogą być ale day after, poszukaj na półce jakichś rosyjskich pisarzy!

- Czy przyjmujesz z rękopisami?

- Rękopisy i białe kruki dobrze chodzą.

- Hehehee, jeżeli to wszystko przeczytamy, może nam się wzrok popsuć, całkiem jak temu misiu.

- Napiszcie jakie mieliście akcje ciekawe na paleniu.

- Dawno temu na wagarach upalony wracałem na stopa do domu z nauczycielem. Ale była bombka akurat. Jakie mu sciemy waliłem, że byłem u siostry na odwiedzinach a nie mam w cale siostry.

- Hehe ludzie to jeszcze nic! Ja raz zbakany zgubiłem się w Supersamie - chyba w żabce - ni gdy więcej tam nie byłem ! Ale to był potężny labirynt z którego nie mogłem znaleźć wyjścia! Farta miałem bo koleś znalazł mnie wprowadził Labiryntom i supersamom mówimy NIE! P.S. Hipermarkety to dopiero wyzwanie!

- A ja wlazłem do kibla i myślałem, że jestem w zlewie, wiec się wypróżniłem. A potem patrzę, a ja jestem na przystanku i wącham sobie palca. Potem przyszła policja i poleli mnie wódka, a następnie UFO przyleciało i chcieli na mnie badania zrobić. Wreszcie budzę się, a ja w trumnie siedzę i walę, żeby mnie wypuścili, ale cholera już byłem w niebie i tam się upaliłem z Diabłem. Ale były jazdy! Jutro jadę i będziemy palić z Macierewiczem. Lubimy ten stan.

- Drogi kolego w twoim przypadku już nigdy więcej nie sięgał bym po marihuanę. Działa na ciebie w jakiś szczególny sposób. Mówiąc wprost - jesteś jakiś nienormalny.

- Ja raz siedziałem zjarany na imprezie i nagle wszyscy pozamieniali się w krasnoludki i zaczęli tańczyć.

- Ja na imprezie karmiłem pralkę, bo głodna była.

- Kiedyś na ognisku wkręciłem sobie, że kiełbasa do mnie gada, a potem szedłem do akademca, który jak się okazało był promem, a portier kapitanem, hehe ale beka była!

- Mi się zdarzyło raz upić krzesło. Zielone krzesło na dodatek, bo z tylko takim chciałam po spaleniu pić.

- Ja kiedyś upaliłam się i chciałam rozwiązać krzyżówkę, ale na miejscu haseł do krzyżówki widziałam same telefony, próbowałam wszędzie wpisać słowo - telefon, ale prawie nigdzie nie pasowało. Przez bardzo długi czas nie mogłam się połapać o co chodzi.

- Jeden mój znajomy miał fajna jazdę. Całkiem niedawno kupił sobie samochód - Poloneza Caro. Pewnego razu wdał się w dyskusje ze swoim samochodem:
- Wiesz, bardzo się cieszę, że cię kupiłem.
- No ja też się cieszę.
- W ogóle się nie psujesz, ładnie wyglądasz i mało palisz. Powiedz mi jak to jest, że inne Polonezy palą strasznie dużo, a ty palisz tak mało?
- No wiesz, ja cię rozumiem, że ty jesteś studentem, masz mało kasy i nie stać Cię na częstsze tankowania to mniej pale.
To tak w skrócie, dialog trwał ponad 10minut.

- Zjaraliśmy się kiedyś z kumplami a następnie szliśmy do centrum - po drodze przechodziło się miedzy blokami - a tu jeden zaczął świrować - stójcie gdzie idziecie - nie widzicie że idziecie w ścianę! Popatrzyliśmy na niego jak na świra i mówimy choć Fikus idziemy i poszliśmy - przed samym przejściem Fikus dostał schizy i zaczął wrzeszczeć, że weszliśmy w ścianę! A potem twierdził że mu pod nogami chomik biega.

- Ludzie to jeszcze nic. Na imprezie u kumpla siedziałem na kanapie i tak se jaram jaram jaram, patrzę, a tu siedzę obok Jezusa. Udzielił mi komunii. Mojej pierwszej w życiu komunii. Na dodatek okazało się że zamiast opłatka wpierdzieliłem opakowanie po fajkach hahhaha.

- Mnie po upaleniu się gonił styropian, uciekałem co sił w nogach. Ale jazda była nieziemska.

- To jeszcze nic, ja raz wypaliłem coś nasączonego. Pizza miała oczy. Później 15 minut walczyłem cały spocony, aby serce nie rozpuklo się na balkonie. Wycieńczony położyłem się na tapczan. Uderzyła mnie taka fala bodźców wszelakich, że musiałem przykryć się kołdrą i zgasić światło. Po chwili swędzą mnie plecy, wiec wyobraziłem sobie, że się drapie i co się dzieje? Czuje jakby ktoś mnie drapał. A było to wtedy, kiedy były wybory miss world i wygrała ta urocza Nigeryjka. No to poszedłem za ciosem. Zacząłem wyobrażać sobie, że się z nią kocham. Trochę pofiglowaliśmy i nie mogąc dłużej wytrzymać zrobiłem to w pozycji kolankowo łokciowej. Oczywiście dostałem orgazmu. Dziś tak sobie myślę, że był to najlepszy sex w moim życiu .No, przynajmniej jeden z kilku najlepszych, partnerka była przepiękna jak czarna wisienka.

stare 23-11-05, 21:38   #47 (permalink)
Super Moderator

Domyślnie

- Proponuję innowację polskiego boksu! W ringu trzech pięściarzy: Gołota, Saleta i Michalczewski. Runda pierwsza - wyzwiska. Runda II - przechwałki. III runda-zawiązywanie koalicji ringowej. IV- to katowanie osamotnionego. Od V właściwa walka na garści. Liny ringu pod napięciem, żeby Gołota nie uciekł już przy wyzwiskach. Walkę powinien prowadzić Hubert Urbański, a tablice z numerami walk podnosić Magda Mołek. Hymn przed walka tym razem nie zaśpiewałaby Edyta G.znana jako rozkapryszony dzieciaczek, ale gwiazda polskiej muzyki dance - MANDARYNA. Komentuje Daniec Marcin. "PRZEDSTAWIENIE MUSI TRWAĆ".

- Komentarz dla niedosłyszących - Mumio.

- W przerwach "taniec z gwiazdami" albo "Jaka to melodia".

- W pełni popieram. A zwycięzca stoczy pojedynek z Ryśkiem z Klanu, przecież jego nie może zabraknąć.

- W 5 rundzie wyskoczy Szymon Majewski z kamerami - "Maaaaaamy Cieeeeee..."

- Wywiad ze zwycięzcą - Kazimiera Szczuka.

- A jeżeli zawiążą koalicje ringową we trzech? Bardzo prawdopodobne!

- Właśnie. Chyba nie wszystko jest przemyślane do końca. Trzeba powołać komisje śledczą, która zbada tą możliwość.

- Co za problem. Będą lać sędziego.

- Dobre, a jak Andrzej będzie chciał uciec to zaśpiewamy "Wróć do mnie".

stare 23-11-05, 21:42   #48 (permalink)
prospect

Domyślnie

dobre
imported_Ranger jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 01-12-05, 13:43   #49 (permalink)
champion

Domyślnie

Samochód Rasiaka? - dREwNAULT hahahahahahahahah

Jaki kraj taki Rasiak
lucasz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-12-05, 13:24   #50 (permalink)
champion

Domyślnie

O Salecie i jego stłuczeniu dłoni:

I cały manicure przemka na nic

Przemku dlaczego ty żyjesz, dlaczego jestes polakiem??

Przemuś, Ty taki kulturalny facet, 2005-12-02 13:03
a zadajesz się z jakimś Hammem

BEZ SENSU ... ZLATAN IBRAGIMOVITCH [8] 2005-12-02 13:03
to piłkarz, dlaczego Saleta leje piłkarzy?
lucasz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania