stare 31-08-07, 15:20   #121 (permalink)
ufo
challenger

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

hahahhahahahahahhaha o kurwa :D lol

Dobra chłopaki przyznać się który to

ufo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-09-07, 14:55   #122 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Gwalhur dalej szaleje: :D

Cytat:
Andrew to całe moje życie, walcz jak lew!!

W Gołocie zakochałem się od pierwszej oglądanej walki. To było w 95, gdy Andrew "The Greatest" Golota walczył z Samsonem Po'uha. Już tu złośliwi wypominali szlachetnemu Andrew, że lekko podryzł Samsona w szyję, ale to są zazdrośni ignoranci. Czasami po tej walce zamykam oczy i wyobrażam sobie, że to mnie przystojny Andrew delikatnie podgryza w karczek. To tylko taka dygresja ...
Później był Danell Nicholson, z którym niezłomny Andrew również sobie poradził. Swoją drogą najbardziej to zazdroszczę przeciwnikom eleganckiego Andrew tych klinczy, sam bym chętnie tego spróbował, wszak nieugięty Andrew to kawał przystojniak i to spory kawał. Ruiz od razu wiedział co jest najlepsze i od pierwszej rundy przytulał się do słodkiego Andrew. Znowu się rozgadałem ...
Walki z Bowem to walki, które trafiły do historii boksu, tam wspaniały Andrew wspiął się na wyżyny swoich możliwości. Były wprawdzie później drobne wpadki niepokonanego Andrew (Lewis - to dopiero jest przystojniak, Grant - jeżeli on wszystko ma takie duże jaki jest wysoki to hohoho, Tyson - prawdziwy twardziel ale takich nie lubię - chyba jest niedelikatny, Brewster - nieogolony chodzi i trochę brzusio ma zapuszczone). Och, znowu te dygresje ...
Można wiele mówić o przystojnym Andrew, niepokonanym championie HW, ale jedno pozostanie niezmienne. On już dziś jest legendą i na zawsze zapisze się w naszych sercach. To nasz wojownik, ambitny Andrew, wojownik szczery w formie i prosty w treści.
GoooOOoo AndreeeEEeEEw ggOOooooo!!!!!

~Gwahlur, 01.09.2007 16:42
kojot jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-09-07, 15:31   #123 (permalink)
champion

Domyślnie

Otwórzcie sobie odrębny temat pt. "Gwahlur"
Thorgal jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-09-07, 08:46   #124 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Vitek zrezygnował, na pewno się McCline nie przestraszył, inna rzecz, że chyba Vitek ma coś nie tak z tkanką łączną, Vituch ma za sobą tylko jedną łatwą walkę od 41 miesięcy!, w ostatnich walkach był coraz wolniejszy, teraz byłby całkowicie jak żółw.
Ale prawdziwa przyczyna jest inna, Andrew "Undefeated" Gołota rozpoczął właśnie swój triumfalny marsz po piątą szansę walki o pasek, później będzie ten szlachetny wojownik, gentelman ringu o brylantowej technice, betonowej szczęce i sercu gorącym do walki unifokował pasy i na niego nie chciał trafić Vitek.
Całe życie go unikał, uciekał przed nim, bo bał się naszego nieutraszonego Andrew i teraz jego koszmar stawał się realny.

~Gwahlur, 10.09.2007 19:53
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-09-07, 11:02   #125 (permalink)
champion

Domyślnie

Dobra Panowie bez jaj przyznac sie kto robi sobe jaja z tego biednego człowieka :?: :D :D :D
The Executioner jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-09-07, 11:07   #126 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Moze byc na priva. Nikomu nie powiemy)))
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-09-07, 17:49   #127 (permalink)
prospect

Domyślnie

Skas Ciebie znam :>
Dlaczego nie piszesz juz na boxingforum?

~buch, 10.09.2007 20:04

Rozważam czy tam nie wrócić dopiero teraz zrozumiałem kim dla mnie jest Andrew "Godzilla" Gołota. Trochę mi wstyd tam wracać ponieważ oni mieli racje co do Gołoty a ja głupi odwróciłem sie od niego. Wyparłem sie go jak św Piotr Jezusa. Nigdy se tego nie wybaczę .

~Gwahlur, 11.09.2007 16:59

Każdy post jest coraz lepszy 8)
Esiu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-09-07, 18:35   #128 (permalink)
prospect

Domyślnie

:shock: :shock: :shock: Tego jest wiecej.

Czego się boi Vitek ...
Vitek zrezygnował, na pewno się McCline nie przestraszył, inna rzecz, że chyba Vitek ma coś nie tak z tkanką łączną, Vituch ma za sobą tylko jedną łatwą walkę od 41 miesięcy!, w ostatnich walkach był coraz wolniejszy, teraz byłby całkowicie jak żółw.
Ale prawdziwa przyczyna jest inna, Andrew "Undefeated" Gołota rozpoczął właśnie swój triumfalny marsz po piątą szansę walki o pasek, później będzie ten szlachetny wojownik, gentelman ringu o brylantowej technice, betonowej szczęce i sercu gorącym do walki unifokował pasy i na niego nie chciał trafić Vitek.
Całe życie go unikał, uciekał przed nim, bo bał się naszego nieutraszonego Andrew i teraz jego koszmar stawał się realny.

~Gwahlur, 10.09.2007 19:53

Tylko Andrew Gołota
Polska miała tak naprawdę tylko jednego mistrza, oczywiście jest nim Andrew "Undefeated" Gołota. Szybki jak błyskawica, twardy jak beton, przystojny jak Delon, szlachetny jak Don Kichot mistrz boksu z nad Wisły. Mam jego wszystkie ważniejsze walki na DVD, oglądam je codziennie po 1-3 godziny, piszę o nim wiersze i przekonuję znajomych do uwierzenia w tego szlachetnego wojownika ringa.

~Gwahlur, 08.09.2007 16:44
imported_bodzio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-09-07, 19:24   #129 (permalink)
champion

Domyślnie

Nie no Panowie przyznac sie bez bicia
Jeśli to ktoś od nas to naprawde gratuluje :D Wymiatacz :D :D :D
The Executioner jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-09-07, 16:46   #130 (permalink)
prospect

Domyślnie

Cholera jak macie e mail do Gwahlura to powiecie żeby juz nie pisał więcej tych postów bo robi sie to nudne

Cytat:
GOŁOTA GOŁOTA GOŁOTA!!!!!!!
Za niedługo w tej tabeli obok będzie widnieć ANDREW "OSTRA KOPARKA" GOŁOTA. Zobaczycie ja sie na tym znam jestem dziennikarzem sportowym. Gołotę pamiętam nawet z Amatorstwa. Jest to pięściarz kompletny nic mu nie brakuje. Czasami mi sie śni ze walczę z Gołota a on mnie tak pięknie trzyma na dystans swoimi atomowymi prostymi. Zobaczycie Gołota będzie jeszcze mistrzem mało tego będzie posiadaczem wszystkich pasów. Kocham Go :*:*

~Gwahlur, 12.09.2007 16:07
Esiu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania