boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Sekcja śmiechu (http://www.boxing.pl/forum/sekcja-miechu/)
-   -   Rytuał golenia (http://www.boxing.pl/forum/sekcja-miechu/3630-rytuaa-golenia.html)

imported_Paweł M 21-12-03 11:39

Moze moje spostrzeżenie wyda sie głupie, ale zauważyliscie, ze oprócz Lennox-a, wszyscy są wygoleni :lol: , troche to głupie, a przszedwszystkim mało meskie (nie tylko jak na boksera).
Dzieki Optymista!

kubakj 21-12-03 12:21

Cytat:

Napisał Paweł Matusik
Moze moje spostrzeżenie wyda sie głupie, ale zauważyliscie, ze oprócz Lennox-a, wszyscy są wygoleni :lol: , troche to głupie, a przszedwszystkim mało meskie (nie tylko jak na boksera).
Dzieki Optymista!

To efekt koksowania :D I wypada gdzieniegdzie...

GoFeR 21-12-03 14:46

Cytat:

Napisał Paweł Matusik
Dzieki Optymista!

Masz racje twoje "spostrzezenie" rzeczywiscie wydaje sie glupie :D

FARIO 21-12-03 16:54

Cytat:

Napisał Paweł Matusik
Dzieki Optymista!

Przede wszystkim jest to bardziej higieniczne , nie ma też nic wspólnego z męskością .

gep 21-12-03 17:24

No to niezły brudas ze starego Lennoxa. Chyba ze chce sobie dredy pod pachami zakręcic :D

ps. chłopaki, nogi też golicie?

imported_Paweł M 21-12-03 18:59

To,żefaceci sie wygalaja nie ma nic wspólnego z meskościa?
Chłopie chyba niesugerujesz sie Słonecznym Patrolem czy BAR-em?
Jak widze takich macho :lol: , to mi sie żygać chce (mowa o patrolu i Barze, nie o bokserach). To wygalnie jest niemęski, zalatuje gejozą, narcyzmem. :evil:

AITOR 21-12-03 19:36

Cytat:

Napisał Paweł Matusik
Jak widze takich macho :lol: , to mi sie żygać chce (mowa o patrolu i Barze, nie o bokserach). To wygalnie jest niemęski, zalatuje gejozą, narcyzmem. :evil:

A na twarzy się golisz??

Bajbus 21-12-03 19:42

Dobry temat do towarzyskich pt "Gdzie sie golisz" :lol:

imported_Paweł M 21-12-03 19:48

Cytat:

Napisał AITOR
Cytat:

Napisał Paweł Matusik

A na twarzy się golisz??

A ty? Co ma piernik do wiatraka?
Goleni sie na twarzy (lub nie goleni się na twarzy), to ogólnie stosowany rytułał przez wszystkich meżczyzn. Moze ty sie golisz tam i uwdzie?
Ciekawe czy ci jolo też sobie nogi, ręce i ..... golą?

--==Stabio==-- 21-12-03 19:57

Nie no ja tez jestem pelen podziwo dla gosci, ktorzy sie depiluja :D Jak dla mnie to strasznie gejowskie. Oczywiscie w przypadku bokserow to glownie koksy wplywaja na ich wyglad :D

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:34.