stare 22-12-03, 17:18   #21 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał lewy prosty
Panowie mialy byc fotki ...Tymczasem otwieram poista a tu pier***** o technikach i miejscach do golenia.
I fotki są, a postów nikt Ci nie kazał czytac.

imported_Paweł M jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-12-03, 18:05   #22 (permalink)
prospect

Domyślnie

Cytat:
Napisał Paweł Matusik
Moze moje spostrzeżenie wyda sie głupie, ale zauważyliscie, ze oprócz Lennox-a, wszyscy są wygoleni , troche to głupie, a przszedwszystkim mało meskie (nie tylko jak na boksera).
Dzieki Optymista!
Rozumiem, ze dziekujesz za fotki - bardzo mi milo i wlasnie rowniez dla Ciebie je wrzucilem tutaj Nie mam i nie chcialbyjm jednak miec wiele wspolnego z tego typu osobliwymi spostrzezeniami, jak cytowane wyzej -mam nadzieje ze nie dziekujesz mi za dostarczenie materialu do tak glebokich refleksji jakimi dzielisz sie z reszta forum.....

[quote=Paweł Matusik]
Cytat:
Napisał "--==Stabio==--":232i5y1l
Nie no ja tez jestem pelen podziwo dla gosci, ktorzy sie depiluja :D Jak dla mnie to strasznie gejowskie. Oczywiscie w przypadku bokserow to glownie koksy wplywaja na ich wyglad :D
Ja przupomne słowa pewnego administratora w celu wzocnienia swojeje argumentacji. :D
Najpierw odwołam sie do szyderczych słów "Optymisty"
1) NIE, nie uważam żeby Hamed nawalił Tysonawi, nigdzie tego nie pisałem! ! !Podawałem tylko przykłady,że mały też potrafi. Ne próbuj mnie na chama osmieszać, bo nawet Ci to nie wychodzi. Wogóle zauważyłem,że bardzo ciekawie interpreujesz moje słowa. Moze dlatego, że jesteś uprzedzony? Nie wiem, po prostu nałucz sie czytać ze zrozumieniem. Jakby to co ja napisałem ( O Tysoani) napisał np. Stabio, to by było "pewnie masz racje, tak mały potrafi". kolego czapiasz sie.... .

[/quote:232i5y1l]

'Pawel Matusik' - wierz mi, ze sie nie czepiam i ostatnia rzecza jakej chcialbym, to szydzic z osoby - jej poglady to inna sprawa. Odnosiles sie krytycznie w innym temacie do postu GRB ("usera" , ktory wie o czym pisze...), stad myslalem, ze jestes gotowy do polemiki. Nie moja wina, iz argumentem swiadczacym przeciwko faktowi, ze same "rozmiary' czynia z Kliczkow niebezpiecznych bokserow byl Hamed i Zegan...... Zrozumialem tak jak sam napisales, ze oni musieli z duzo wiekszymi walczyc no i radzili sobie - w innym wypadku o co chodzi z Zeganem i Hamedem na poparcie twojej krytycznej opinii wobec wypowiedzi GRB o 'rozmiarach' braci Kliczkow? .....

Nie wiedzialem , ze tak przezywasz pisanie tutaj ale zwazywszy na dosc "kontrowersyjne" opinie przez Ciebie wyglaszane, dziwie sie, ze Ty mozesz sie upierac przy kwestiach, o ktorych wydaje sie , ze masz delikatnie mowiac dosc blade pojecie, a innym nie wolno nawet usmiechnac sie..

Patrzac na rozwoj tematow w ktorych bronisz niczym Zawisza swoich racji, niczemu juz sie nie dziwie.....:smile: Jednak wez pod uwage, ze to forum czyta wiele osob, ktore na rowni (oczywiscie na pocztku tylko) bierze opinie "Pawel Matusik" i chocby wspomnianego juz "GRB" - wydaje mi sie to nieco niesprawiedliwe :smile: i chcialem troszke pomoc tym, troche mniej (tylko na razie) zorientowanym czytelnikom..... Oni moze tez sie chca czegos naLuczyc

Cytat:
Napisał Paweł Matusik

A wracajac do rytułału:
Pawle, czy nie pomyliles czasem grupy dyskusyjnej?

[quote=Paweł Matusik]
Cytat:
Napisał "lewy prosty":232i5y1l
Panowie mialy byc fotki ...Tymczasem otwieram poista a tu pier***** o technikach i miejscach do golenia.
I fotki są, a postów nikt Ci nie kazał czytac.[/quote:232i5y1l]

Widzisz, ja wstawilem fotki, troszke sie napracowalem, a Ty tu o goleniu mezczyzn, stopniu meskosci "rytualach nie golenia" itp :D osobiscie nie chcialbym byc wiazany z problemem meskich rytualow, trapiacych tak Twoj i tak obciazony nauka umysl......:D ja zalozylem watek , a Ty tak nieladnie wobec "gosci" jakim jest tu "lewy prosty"... :sad: Oj, nieladnie...Popraw sie troszke

P.S. Glosuje , zeby przeniesc ten watek do dzialu "humor"
Optymista jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-12-03, 10:33   #23 (permalink)
journeyman

Domyślnie

[/quote]

Ty mozesz sie upierac przy kwestiach, o ktorych wydaje sie , ze masz delikatnie mowiac dosc blade pojecie, a innym nie wolno nawet usmiechnac sie..

[/quote]

Mylisz "uśmiech" z wyszydzaniem :evil: . Jaki ty miły jesteś, pomagsz nowym.... :cry: . Tylko rozumujac twoim tokiem myślenia "nowi" sami sobie wyrobią opinie na temat mocih postów, bez twojej "pomocy". Czy ktos z nowych poprosił Cie o "Prosze przetłumacz mi co 'Paweł Matusik' miał na myśli." A nawet jak to tego nie rób, bo jak widać nie wiesz co na takowej mysli miałem. Zartowałes? Jak ja sobie zażartowałem na temat Toney-a i IBF to sie dowiedziałem.... .
Jak już Ci pisałem "dziwnie interpretujesz moje słowa", ależ tak przyczepisz sie. O czym bladego pojecia nie mam?
O boksie? O goleniu?
Jeśli chodziło Ci o to pierwsze to ocena boksu, jest ocena subiektywną. To nie jest bieg na czas... . Moze zadam Ci pytanie specu, czy twoim zdaniem taki .... Stabio ma blade pojecie? Jestem ciekaw tej odpowiedzi.

P.S
Twoja ostatania wypowiedź skierowana do mnie, była dosć nieskładna, musiałem domyślać sie o co Ci chodzi, wiec jak coś przeinaczyłem to nie z mojeje winy. Pozdrawaim i szanuje (za zdjecia).

stare 22-03-04, 00:58   #24 (permalink)
prospect

Domyślnie

Ja golę się wszędzie i jestem z tego BARDZO, BARDZO dumny i zadowolony....
Przemek S. robi dokładnie tak samo..
boundy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 27-03-04, 13:08   #25 (permalink)
prospect

Domyślnie

Zauwazylem, ze na polskiboks.pl, w komentarzach "Pawel Matusik' bardzo boleje nad swoim bezterminowym banem, a jak widac wyzej potrafi byc tworczy... Moze by tak dac czlowiekowi szanse...Mlody jest, to i moze zrozumial swoje bledy...

Moze tak z okazji Golota - Byrd jakas nowa amnestia? Niech sie chlopak tez z nami cieszy...
Optymista jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 31-03-04, 06:58   #26 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał Optymista
Zauwazylem, ze na polskiboks.pl, w komentarzach "Pawel Matusik' bardzo boleje nad swoim bezterminowym banem, a jak widac wyzej potrafi byc tworczy... Moze by tak dac czlowiekowi szanse...Mlody jest, to i moze zrozumial swoje bledy...

Moze tak z okazji Golota - Byrd jakas nowa amnestia? Niech sie chlopak tez z nami cieszy...
Oj, ciesze sie, ciesze. Prawde mówiąc marze (naprawde) o tym, zeby Gołota zlal Byrda bo wtedy pewnie spotka sie z Vituchem :D .

Dzięki Optymista za to, ze się wstawiłeś za mnie!!!

stare 07-07-04, 21:49   #27 (permalink)
contender

Domyślnie

@rtur jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-08-04, 20:41   #28 (permalink)
Rookie

Domyślnie

twoje spostrzeżenie jest całkiem trafne

78. Wedlug przepisów Miedzynarodowej Federacji Bokserskiej w ringu nie mogą występować brodaci zawodnicy.

text wycięty z tąt
Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie

imported_lukasz3458 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-01-06, 12:49   #29 (permalink)
champion

Domyślnie

Odswieżamy temat. Jest kilku nowych userów. Pochwalcie się, gdzie się golicie :twisted:
lucasz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-01-06, 12:58   #30 (permalink)
champion

Nominowany 5 razy w 1 Temacie
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał lucasz
Odswieżamy temat. Jest kilku nowych userów. Pochwalcie się, gdzie się golicie :twisted:
tu i ówdzie... z naciskiem na ówdzie...
mareno jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania