boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Sekcja śmiechu (http://www.boxing.pl/forum/sekcja-miechu/)
-   -   "Ofiara Wejścia Smoka i Bruce'a Lee"...:))) (http://www.boxing.pl/forum/sekcja-miechu/3255-ofiara-weja-cia-smoka-i-brucea-lee.html)

Optymista 13-08-03 16:26

"Ofiara Wejścia Smoka i Bruce'a Lee"...:)))

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

"Przemysław Saleta to jeden z najbardziej utalentowanych polskich bokserów zawodowych :smile: . Spośród innych zawodników wagi ciężkiej wyróżnia go przede wszystkim niezwykła inteligencja i koncentracja w ringu. :grin: Jak sam twierdzi, walki „nie wygrywa ten, który więcej razy uderzy, ale ten który przyjmie mniej ciosów”. Umiejętność pokonywania swoich słabości oraz bezwzględne wykorzystywanie własnych mocnych stron, przede wszystkim refleksu, sprytu i skutecznej obrony :grin: , niewątpliwie pomogło mu w osiągnięciu tylu spektakularnych sukcesów" :smile:

calosc tutaj [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

KO Artist 13-08-03 20:16

o ja pierdolę :) bo się obsikam :)

GRB 13-08-03 22:36

hahahaha , kto to kurwa napisal????

Sykes 14-08-03 00:24

Cytat:

Napisał GRB
hahahaha , kto to ku***** napisal????

Może słynny kronikarz Jan zwany Długoszem :lol: on parał się reliktami historycznymi :lol:

VARGAS 14-08-03 00:30

HA HA HA HA !!!!!!!!!!

GENIALNE

Az nie moge uwierzyc, ze autor tekstu nie ironizuje i nie robi sobie z biednego Salety totalnego zartu. Tak czy siak wyglada to na zart i to zajebisty. :D :D :D

Pozdrawiam

Slade 14-08-03 13:32

A kto to ten Saleta. To chyba jeden z najlepszych ciężkich w historii pięściarstwa. :-P

POLboks 30-08-03 05:26

Cytat:

Napisał Sykes
Cytat:

Napisał GRB
hahahaha , kto to ku***** napisal????

Może słynny kronikarz Jan zwany Długoszem :lol: on parał się reliktami historycznymi :lol:

Ja stawiam na Gala Anonima

a co do tekstu

no Saleta to jedyny polski bokser ktory wygral przez
" :D jedno z najpiekniejszych Tko :D " z Luanem i tym sposobem byl mistrzem Europy

warto dodac ze tego nie dokonal newet taki tusk jak Golota :grin: :grin:

KO Artist 30-08-03 09:48

Ciekawe czy główny bohater opisywanych powyżej wydarzeń zagląda tutaj i czyta co o nim myślimy ? :)

--==Stabio==-- 01-09-03 06:47

Mysle, ze zaglada choc tego nie wiem. Ma w koncu tutaj tylu zwolennikow, ze az szkoda by bylo nie poczytac o czym pisza jego fani :D

Beksa 01-09-03 11:47

Mysle, ze zaglada a jesli nie on to pewnie jego brat. Troche mi czasami przykro sluchac roznych rzeczy rzucanych pod Przemka adresem bo go lubie. Sympatyczny i inteligentny gosc. A co do jego brata to sporo sie od niego dowiedzialem i nauczylem o boksie. Odnosze wrazenie ze kiedys sie tu czesto udzielal, jesli tak to szkoda ze juz tu nie pisze i pewnie nie bedzie na ewentualnym turnieju. Pozdrawiam.

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:24.