stare 06-05-20, 01:23   #11 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Fajna zabawa, ciekawe opinie. Jest trochę kontrowersji, rozbieżności co pobudza do fajnych spostrzeżeń.
Przy okazji:
Czytając te rankingi zastanawia mnie jak traktowano by np. Marco Hucka gdyby w Bośni ktoś robił taki ranking? Albo w Niemczech?
Dla was Huck to niemiecki czy bośniacki bokser?

Głos zza podwójnej gardy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-05-20, 05:28   #12 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Głos zza podwójnej gardy Zobacz post
Fajna zabawa, ciekawe opinie. Jest trochę kontrowersji, rozbieżności co pobudza do fajnych spostrzeżeń.
Przy okazji:
Czytając te rankingi zastanawia mnie jak traktowano by np. Marco Hucka gdyby w Bośni ktoś robił taki ranking? Albo w Niemczech?
Dla was Huck to niemiecki czy bośniacki bokser?
To na szczęście nie nasz problem. Z tego co pamiętam Huck zawsze walczył pod flagą niemiecką. Problemem dodatkowym jest to, że urodził się na wsi w ówczesnej Jugosławi należącej obecnie do Serbii. Dla mnie biorąc pod uwagę jakie barwy reprezentuje to bokser niemiecki bośniackiego pochodzenia.
Szymon Aleksandrowicz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-05-20, 07:04   #13 (permalink)
champion

Nominowany 5 razy w 1 Temacie
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mr.KO Zobacz post
A Tony Zane (Antoni Florian Załęski)?Jak Fonfara czy Michalczewski są.
Zale, czy Ketchel nie mieli polskiego obywatelstwa, a to było głównym kryterium. Obaj przez mnie wymienieni urodzili się w USA i mieli jedynie polskie korzenie.

Fonfara to Polak z krwi i kości. Michalczewski też, choć mieliśmy zgrzyt z uwagi na to, że większość walk mistrzowskich toczył pod niemiecką flagą, ma podwójne obywatelstwo. Ostatecznie, po wewnętrznej dyskusji, uznaliśmy że powinniśmy brać całokształt kariery Tigera.
mareno jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-05-20, 07:49   #14 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Panowie, a może taki fantasy matchup? Kto by u was wygrał w LHW: prime Tiger czy prime Adamek? Na neutralnym ringu
Zmora jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-05-20, 08:46   #15 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Zmora Zobacz post
Panowie, a może taki fantasy matchup? Kto by u was wygrał w LHW: prime Tiger czy prime Adamek? Na neutralnym ringu
Jak miałbym postawić pieniądze to postawiłbym na Tygrysa Michalczewskiego. Oczywiście nie uważam że to by było łatwe starcie dla Darka ale jednak wygrałby wyraźnie choć Tomek w lhw miał znacznie większą siłę rażenia niż w hw.

Co do samego rankingu to fajna inicjatywa ale ja się pytam gdzie w tym zestawieniu nasz wojownik z Wieliczki, człowiek który omal nie wypunktował Wildera.
ArturBorubar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-05-20, 09:19   #16 (permalink)
champion

Domyślnie

Właśnie się jorgnałemm, że jak master skierował swoją karierę w amatorkę to odwołali IO..coś w rodzaju umyłem samochód to deszcz pada.
puciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-05-20, 10:05   #17 (permalink)
Super Moderator

Domyślnie

Cytat:
Napisał puciu Zobacz post
Właśnie się jorgnałemm, że jak master skierował swoją karierę w amatorkę to odwołali IO..coś w rodzaju umyłem samochód to deszcz pada.
Ewidentnie chłop nie ma szczęścia do dużych eventow w swojej karierze.
Mega walka z Bellew, minimalna porażka, Dorticos-bardzo dobra walka, od zabrakło tej kropki na i. Drozda dostał nakoksowanego do oporu.
Pamiętam jak nokautowal Janika na PBN. Mówiło się o Masterze jako następcy Adamka talent niewątpliwie duży, ale w kluczowych momentach zawsze czegoś brakowało. Szkoda.
Rockefeller jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-05-20, 10:10   #18 (permalink)
champion

Domyślnie

coz, wbrez pozorom ciezki raning. michalczewski wiekszosc kariery walczyl dla niemiec, glowacki niby zdobyl pas z wieloletnim mistrzem ale nie pokonal NIKOGO wartosciowego wczesniej ani pozniej. Golota wartosciowych zwyciestw ma jak na lekarstwo.

ja bym chyba poszedl w czolowke:

Adamek
Michalczewski
Diablo
Golota
Glowacki
wariat3000 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-05-20, 10:15   #19 (permalink)
champion

Domyślnie

Z masterem jest tak że brakuje mi w jego boksie czegoś ekstra co by mu pozwoliło na postawienie tej kropki nad i w decydujących momentach, brakuje chyba takiego zdecydowania a czasem instynktu wojownika.
Z tym zestawieniem mam taki problem że część zawodników jeszcze walczy, niektórzy mają jeszcze szansę na sukcesy, więc taki ranking raczej powinien być z zawodnikami już nieaktywnymi, dopiero po zakończeniu kariery zawodowej będzie można takiego główkę uszeregować.
ArturBorubar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-05-20, 11:04   #20 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał ArturBorubar Zobacz post
Jak miałbym postawić pieniądze to postawiłbym na Tygrysa Michalczewskiego. Oczywiście nie uważam że to by było łatwe starcie dla Darka ale jednak wygrałby wyraźnie choć Tomek w lhw miał znacznie większą siłę rażenia niż w hw.

Co do samego rankingu to fajna inicjatywa ale ja się pytam gdzie w tym zestawieniu nasz wojownik z Wieliczki, człowiek który omal nie wypunktował Wildera.
Przyznam, że musiałbym odświeżyć sobie walki Tigera, żeby wypowiedzieć się rzetelnie. Jak dla mnie wyrównana walka, ale chyba bliżej byłoby mi do tego, że Góra przełamałby fizycznie Tigera, zmęczył i zbił w końcówce walki. Mówimy od Adamka z LHW, który był tam silnym zawodnikiem, będącym wstanie pójść na wyniszczenie praktycznie z każdym.

Swoją drogą mam pytanie do Redakcji: może zrobić taki fantasy turniej polskich zawodników? Rozpisać drabinkę, dodać ankietę (wygrywa większość), myślę, że dyskusje pod takimi "walkami" byłyby przednie :D
Zmora jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania