boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Publicystyka (http://www.boxing.pl/forum/publicystyka/)
-   -   RSC: Sulęcki bez szans z Andrade'em. Co dalej ze Striczem i Boo Boo? (http://www.boxing.pl/forum/publicystyka/56423-rsc-sulae-cki-bez-szans-z-andradeem-co-dalej-ze-striczem-i-boo-boo.html)

Andrzej Pastuszek 30-06-19 14:52

RSC: Sulęcki bez szans z Andrade'em. Co dalej ze Striczem i Boo Boo?

<iframe width="310" height="175" src="https://www.youtube.com/embed/RZF5bN3wyAU" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Dzisiaj w VideobloguRSC oczywiście o porażce Maćka Sulęckiego z Demetriusem Andrade'em. Co, jak i dlaczego stało się wczoraj w ringu w Providence. Również o przyszłości Stricza i Boo Boo. Zapraszam!

Kuba Rychlik 30-06-19 15:30

Ze wszystkim co powiedziałeś w materiale o walce i jej znaczeniu zgadzam się w całości. Nie rozumiem tylko dlaczego ewentualna przegrana Canelo a DA miałaby być niekorzystna finansowo dla DAZN. Canelo przecież już raz przegrał na kartach sędziów a mimo to nadal generuje zyski. Myślę, że nawet po przegranej z DA dalej tak będzie. No, ale być może DAZN widzi większe pieniądze w walkach z innymi zawodnikami. Ja najchętniej zobaczyłbym DA z Charlo albo Jacobsem.

Fajnie, że po walce masz tą samą koszulkę co przed.

DA rusza się po ringu jak kot. Jest zwinny, szybki, sprytny, ciężko go złapać. Mi jego styl bardzo się podoba. Jest atrakcyjny do oglądania.

Andrzej Pastuszek 30-06-19 15:50

Cytat:

Napisał Kuba Rychlik (Post 600914)
Ze wszystkim co powiedziałeś w materiale o walce i jej znaczeniu zgadzam się w całości. Nie rozumiem tylko dlaczego ewentualna przegrana Canelo a DA miałaby być niekorzystna finansowo dla DAZN. Canelo przecież już raz przegrał na kartach sędziów a mimo to nadal generuje zyski. Myślę, że nawet po przegranej z DA dalej tak będzie. No, ale być może DAZN widzi większe pieniądze w walkach z innymi zawodnikami. Ja najchętniej zobaczyłbym DA z Charlo albo Jacobsem.

Fajnie, że po walce masz tą samą koszulkę co przed.

DA rusza się po ringu jak kot. Jest zwinny, szybki, sprytny, ciężko go złapać. Mi jego styl bardzo się podoba. Jest atrakcyjny do oglądania.

Dla mnie też, ale dla przeciętnego kibica Andrade to nudziarz. Canelo przegrał z Mayweatherem jako dzieciak, tymczasem teraz jest u szczytu, a Andrade to no name. Nikt w USA go nie zna, a styl walki nie zachęci nikogo do subskrybowania DAZN. Pozycja Meksykanina, ktory jest w czubie P4P bardzo by ucierpiała po przegranej z Andrade'em.

Kuba Rychlik 30-06-19 16:23

Cytat:

Napisał Andrzej Pastuszek (Post 600915)
Dla mnie też, ale dla przeciętnego kibica Andrade to nudziarz. Canelo przegrał z Mayweatherem jako dzieciak, tymczasem teraz jest u szczytu, a Andrade to no name. Nikt w USA go nie zna, a styl walki nie zachęci nikogo do subskrybowania DAZN. Pozycja Meksykanina, ktory jest w czubie P4P bardzo by ucierpiała po przegranej z Andrade'em.

Dzięki. Rozumiem. Pewnie dlatego, że bijatyka, gdzie są często deski i ostre okładanie się jest atrakcyjniejsza dla ludzi. Ten ranking P4P ma znaczenie dla zarabiania pieniędzy? Przecież Inoue czy Crawford jest wyżej od Canelo, a nie generują takich zysków. Mi się wydaje, że w przypadku Canelo znaczenie ma amerykańska widownia latynoskiego pochodzenia.

Mr.KO 30-06-19 16:58

Myślę że dla dziedzictwa Canelo lepsze byłyby by starcie że Smithem albo Kowaliowem niż Andrade.

Pierwszy_i_ostatni 30-06-19 18:38

Już bez przesady. Nie deprecjonuję Andrade, ale on będzie mocny, do momentu, gdy ktoś go nie trafu mocniej czy nie naruszy. Wypunktowanie rudego? Niemożliwe. Z GGG pewnie byłby w grze, ale nikt nie wie jak się zachowa, gdy coś zbierze na maskę. Usprawiedliwienia "Pierda" nie rozumiem.

Pierwszy_i_ostatni 30-06-19 18:42

Cytat:

Napisał Mr.KO (Post 600930)
Myślę że dla dziedzictwa Canelo lepsze byłyby by starcie że Smithem albo Kowaliowem niż Andrade.

Że co? Smitha przeczeka. Andrade jakaś pompka jest, ale pewnie teraz Demetrius dostanie GGG na obronę i dużą kasę, jak wygra to akcja z rudym, jeśli nie, to trylogia z GGG zostanie dopełniona. Koval to rozbitek, ciosy Warda na jaja odebrały mu ikrę. rudzielec może sobie celować i wygrywać, ale nie będzie sięgał po najmocniejsze nazwiska, warto mieć to na uwadze.

Dariusz Chmielarski 01-07-19 10:34

Sądzę, że Sulęcki już dużej międzynarodowej walki nie dostanie. Swego czasu po laniu od Gołowkina Proksa dostał dobrze płatna walkę z Morą, ale dlatego że pomimo nokautu w pojedynku z GGG pokazał się z dobrej strony. Atakował, coś tam trafiał, padał, podnosił się, walczył dalej. W sumie dał krótką, ale ciekawą walkę. A co pokazał Sulęcki? 12 rund nudziarstwa i braku ambicji. To po co zatrudniać takiego boksera?

Z wypowiedzi Wilczewskiego o Andrade: "Nie ma chyba zawodnika, który by umiał z nim boksować, chyba, że bardzo by zaryzykował, poszedł w mocną wymianę i nie dał mu możliwości się rozwinąć."

No to trzeba było, kurwa, bardzo zaryzykować i pójść na mocną wymianę. Kiedy bokser ma mocno ryzykować, jeśli nie w walce o pas mistrza świata? Martirosyan i Culcay ryzykowali i przegrali w dobrym stylu. Nawet wyciągnięty z buszu Kautondokwa atakował, kilka razy padał, ale podnosił się i do końca walczył. Sulęcki nie zaryzykował i przegrał do zera (sędziowie nie dali mu ani jednej wygranej rundy). Zachował się jak byle jaki journeyman boksujący jedynie dla kasy, który w narożniku miał wuja lub szwagra, a nie trenera.

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:39.