boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Publicystyka

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 17-05-19, 18:01   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl
Zobacz Sonde  

Nominowany 632 razy w 119 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 49
Domyślnie RSC: Wilder vs Breazeale, Inoue vs Rodriguez, Taylor vs Barańczyk

Dzisiaj w VideobloguRSC zapowiedzi bokserskiej soboty. Wilder vs Breazeale, fenomenalni Inoue i Taylor przed najpoważniejszymi wyzwaniami w karierze. Barańczyk i Rodriguez nie żartują. Zapraszam!

Andrzej Pastuszek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Konkurs: Artykuł Miesiąca May, 2019   Zobacz SondeZobacz Sonde   Zobacz 3 Najlepsze NagrodyZobacz 3 Najlepsze Nagrody
Nominated Poniżsi 1 użytkownicy nominowało ten Temat:  
Krystian Sander  (17-05-19)

stare 17-05-19, 18:48   #2 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 459 razy w 134 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 37
Domyślnie

Podoba mi się to u Ciebie, że w krótkiej formie umiesz zawrzeć dużo rzeczy. Tak jakbyś potrafił do małego plecaka wepchnąć tyle, ile ktoś inny napakuje z trudem do walizki. Ciekaw jestem Andrzej, na kim się wzorowałeś rosnąc jako fan boksu, a potem ekspert. Czy śledzenie zagranicznych ekspertów/czytanie książęk wpłynęło też w dużym stopniu na Twoje postrzeganie boksu, czytanie go? Czy to raczej naturalny talent?
Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-05-19, 20:17   #3 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 632 razy w 119 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 49
Domyślnie

Cytat:
Napisał Krystian Sander Zobacz post
Podoba mi się to u Ciebie, że w krótkiej formie umiesz zawrzeć dużo rzeczy. Tak jakbyś potrafił do małego plecaka wepchnąć tyle, ile ktoś inny napakuje z trudem do walizki. Ciekaw jestem Andrzej, na kim się wzorowałeś rosnąc jako fan boksu, a potem ekspert. Czy śledzenie zagranicznych ekspertów/czytanie książęk wpłynęło też w dużym stopniu na Twoje postrzeganie boksu, czytanie go? Czy to raczej naturalny talent?
Wielkie dzięki Krystian. Pierwsza inspiracja to analizy Barry'ego Robinsona na Youtube. Geniusz. Był słabym pięściarzem, ale fantastycznym analitykiem. Miałem okazję z nim pisać mejlowo jak miał swój kanał. Teraz jest trenerem bokserów i zawodników MMA. Świetny jest Lee Wylie, który teraz mało się udziela, ale kiedyś pisał na portalu Sweet Science, a potem Fight City. Teraz czesciej robi filmiki, ale podobnie jak ja trochę wypadł z tematu po ślubie, a ja po dziecku. Co ciekawe był prawie moim sąsiadem jak mieszkałem w Newcastle. Kiedyś był super kanał BoxTalk na Youtube, ale niestety juz nie ma. Z pisaniny to teraz tylko Breadman, bo na nic innego czasu nie ma. Książki już przeszłosć, bo też nie mam czasu. Niektóre nietknięte. Oglądam Richarda Dwyera na Youtube, bardzo inteligentny koleś. Typy ma fatalne, ale świetnie nawija o boksie. Miałem też przyjemność praktykować, ale bez urazy dla moich trenerów, to raczej baza była. Polska rutyna Nie wiem, czy mam talent, ale na pewno mogę gadać o boksie bez końca.
Andrzej Pastuszek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-05-19, 20:22   #4 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 459 razy w 134 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 37
Domyślnie

O, fajnie się czegoś dowiedzieć Teraz jesteś już ukształtowanym kibicem/obserwatorem/analitykiem, ale ciekawiło mnie właśnie, jak to wyglądało, kiedy zaczynałeś. Kto kształtował i jak Twoje postrzeganie boksu. Kto miał na nie największy wpływ.
Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania