boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Publicystyka (http://www.boxing.pl/forum/publicystyka/)
-   -   RSC: Przewrót w junior średniej. J-Rock Williams lepszy od Jaretta Hurda. (http://www.boxing.pl/forum/publicystyka/55995-rsc-przewra-t-w-junior-redniej-j-rock-williams-lepszy-od-jaretta-hurda.html)

Andrzej Pastuszek 12-05-19 11:27

RSC: Przewrót w junior średniej. J-Rock Williams lepszy od Jaretta Hurda.
 
<iframe width="310" height="175" src="https://www.youtube.com/embed/5cHcbfeiVlo" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Dzisiaj w VideobloguRSC o przewrocie w wadze junior średniej. Julian Williams zdetronizował Jarretta Hurda po kapitalnym pokazie boksu. Szkoła z Filaladelfii wraca w wielkim stylu, dzięki J-Rockowi i Breadmanowi Edwardsowi. Zapraszam!

Krystian Sander 14-05-19 18:13

Bardzo dobry odcinek. Twój vlog + tekst Abramowitza to dwa największe ciasteczka na temat tej kapitalnej walki. Czekam jeszcze na sobotę, może Breadman coś doda od siebie na boxingscene.

Słuchając o tej sytuacji sprzed nokdaunu, gdzie Williams przestawił Hurda barkiem i otworzył go na ciosy przypomniała mi się sytuacja z walki Peter - McCline. Jameel chyba też w nieco podobny sposób, poprzez pchnięcie barkiem, zabrał Peterowi balans i zadał cios, po którym Nigeryjczyk poleciał na deski. Trochę inna sytuacja, chyba bliżej środka ringu i na obniżonej pozycji, ale coś takiego mi świta.

Vlog, jak już mówiłem, bardzo jakościowy.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:12.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.