boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Publicystyka

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 30-11-18, 22:45   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl
Zobacz Sonde  

Nominowany 619 razy w 114 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 48
Domyślnie RSC: Wilder vs Fury i Stevenson vs Gwozdyk o pasy WBC

Dzisiaj oczywiście o walkach o pasy WBC. Deontay Wilder vs Tyson Fury oraz Adonis Stevenson vs Oleksandr Gwozdyk ! Zapraszamy!

Andrzej Pastuszek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Konkurs: Artykuł Miesiąca December, 2018   Zobacz SondeZobacz Sonde   Zobacz 3 Najlepsze NagrodyZobacz 3 Najlepsze Nagrody
Nominated Poniżsi 3 użytkownicy nominowało ten Temat:  
clyde22  (02-12-18), juanmata27  (02-12-18), Julek  (02-12-18)

stare 30-11-18, 23:26   #2 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Andrzej, a Twoim zdaniem czym spowodowana tak slaba promocja Wilder-Fury chociazby w UK? Amerykanie nie chca przyjac do wiadomosci, ze UK przejmuje rynek?
Rockefeller jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-11-18, 23:59   #3 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

W UK promocja jest bardzo dobra. BT Sport ma bardzo duży zasięg i reklamuje to przy pomocy Premiership. Na co drugim przystanku też masz reklamę walki. Tylko pora jest najgorsza z możliwych przez to, że Jankesi uparli się na LA.

stare 01-12-18, 02:29   #4 (permalink)
bum

Domyślnie

Film jak zawsze obejrzałem, ciekawi mnie tylko że początkowo nie wierzyłeś w Furego bo bardzo sobie cenie Twoje analizy i jesteś w tym dużo lepszy niż "tuzy branży" (zapewne obydwaj wiemy do których ekspertów nawiązuję). Liczę na dobry komentarza w niedziele/poniedziałek po walce, która jest fascynującą ale tak jak wspomniałeś źle wypromowana (mimo, że 100 razy lepiej propomowana niż inne walki DW, to potencjał byłby o wiele większy jakby wziął to w ryzy profesjonalista)
The Greatest jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 01-12-18, 02:54   #5 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał The Greatest Zobacz post
Film jak zawsze obejrzałem, ciekawi mnie tylko że początkowo nie wierzyłeś w Furego bo bardzo sobie cenie Twoje analizy i jesteś w tym dużo lepszy niż "tuzy branży" (zapewne obydwaj wiemy do których ekspertów nawiązuję). Liczę na dobry komentarza w niedziele/poniedziałek po walce, która jest fascynującą ale tak jak wspomniałeś źle wypromowana (mimo, że 100 razy lepiej propomowana niż inne walki DW, to potencjał byłby o wiele większy jakby wziął to w ryzy profesjonalista)
Tyson wyglądał katastrofalnie z Seferim i fatalnie z Pianetą. Nie sądziłem, że będzie w stanie dorowadzić się do stanu "wygrywalnośći" tak szybko, ale chyba w takim jest. Przede wszystkim przekonuje mnie mental TF, ale ten mental się nie wziął z niczego. Jest mental, bo czuje się w formie, zresztą Davison też tryska nieudawanym optymizmem. Trzymają od kilku miesięcy tę samą wagę, ale ciało wygląda inaczej. Nie ma już wiszącej skóry i są odbudowane mięśnie. Poza tym wydaje mi się, że Wilder jest przygotowany na TF "z Kliczki", a ten szykuje się na zupełnie inną walkę. Dlatego już nie myślę, że to mission impossible. Byłaby mega historia, gdyby do Kliczki w Niemczech dorzucił Wildera w USA.

stare 02-12-18, 08:01   #6 (permalink)
contender

Domyślnie

Genialna analiza panie kolego! Fury wstał po dwóch nokdaunach i wygrał walkę tak jak przewidziano. Z Gwozdykiem tez niczego sobie. Szkoda, ze z kontrowersyjna decyzja w Fury vs Wilder tez się sprawdziło.
clyde22 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-12-18, 14:25   #7 (permalink)
journeyman

Domyślnie

kiedy drugi materiał?
T2JD jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-12-18, 17:17   #8 (permalink)
champion

Domyślnie

Niebawem, Andrzej wrócił do pl i ogarnia się jeszcze.
szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-12-18, 11:29   #9 (permalink)
champion

Nominowany 2 razy w 1 Temacie
Domyślnie

Andrzej, Joasia https://m.youtube.com/watch?v=NfnVw0QuHDE domaga się Twojego powrotu!
Marek Cudek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania