boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Publicystyka

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 08-11-18, 23:34   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 616 razy w 113 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 47
Domyślnie RSC: Two - time Główka? Szpilka vs Wach, Usyk vs Bellew

>

Dzisiaj w #VideobloguRSC bokserski mega weekend. Czy Krzysztof Głowacki będzie naszym, pierwszym pięściarzem w półfinale WBSS, Artur Szpilka vs Mariusz Wach i oczywiście Oleksandr Usyk vs Tony Bellew. Zapraszam!.

Andrzej Pastuszek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-11-18, 08:50   #2 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

1. Hmmm... Dziwna sprawa z tym Ołeksandrem, nawet buki większe szanse dają na jego zwycięstwo przed czasem (1.9) niż przez decyzję (2.5) naprawdę wierzysz, że ten waciany tancerz zastopuje takiego twardziela jak Belju? Bo jak na te kursy spojrzałem, to pierwsza moja myśl "o kurna ale okazja, buki chyba na łby upadli!" po zobaczeniu tego 2.5 (spodziewałem się czegoś w okolicach 1.5) na Usyka na punkty.

2. Jak widzisz Mairisa Briedisa, bo o nim o dziwo nic nie wspomniałeś? Czy zgadzasz się z bukami, że raczej zastopuje (1.5) niż wypunktuje (2.75) Gewora, bo ja absolutnie nie i pograłem już grubo na jego punktowe zwycięstwo?

3. Jeszcze apropo Briedisa, co sądzisz o przeliczniku 2.2 na bet, że będzie on triumfatorem aktualnie odbywającego się WBSS? Dortikos, wnioskując po jego rozczarowującym występie przeciwko Masternakowi, wyraźnie obniżył loty i raczej nie powinien być dla Mairisa równorzędnym rywalem, a czy widzisz wśród pozostałych jakieś potencjalne zagrożenie dla znakomitego Łotysza?
Bijonse Łajlder jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-11-18, 17:55   #3 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 616 razy w 113 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 47
Domyślnie

Jeśli faworyt jest bardzo wyraźny, to buki dają jego zwycięstwo przed czasem jako opcję mniej płatną, nie wdając się w zawiłości stylowe. Wiele zależy od Bellew. Jeśli będzie ryzykował i bił dużo mocnych ciosów, a myślę że będzie, to w końcówce zostanie przełamany. W Briedisa w ogóle nie wnikałem pod kątem tej walki, ale też widzę go jako faworyta turnieju.
Andrzej Pastuszek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-11-18, 12:14   #4 (permalink)
champion

Domyślnie

Jak pan Łajlder nie zamieni zapowiedzi walk w dyskusję na temat kursów, to będzie to dzień oficjalnego święta narodowego.
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-11-18, 19:00   #5 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Poniekąd, panie Tejksiu, redaktor Andrzej sam często porusza kwestie bukmacherskie na swoich nagraniach, polemizowałbym więc z zarzutem jakobym zmieniał temat.
Bijonse Łajlder jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania