stare 10-10-18, 22:32   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 444 razy w 128 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 36
Domyślnie Menedżer w krainie czarów

Nie wiem czy wiecie, ja jeszcze do niedawna nie wiedziałem, że Michael Hunter, były rywal Oleksandra Usyka, ma polskiego menedżera. Nie jest to często spotykana sytuacja, by Polak miał "udziały" w tak znanym zawodniku z zagranicy. Działający na Twitterze pod nickiem @msm_pol wesołek robi jednak wszystko, by absolutnie nikt nie traktował go poważnie. Można się tylko zastanawiać, w jaki sposób nakłonił on Michaela Huntera do podpisania umowy menedżerskiej, czy co tam obu panów oficjalnie łączy.

Kilka miesięcy temu postanowiłem, że zrobię z tym panem nawet wywiad, bo zaciekawiła mnie jego historia. Wiecie, jak to się stało, że związał się z Hunterem, jak wyrabiał sobie papiery czy licencje, w sumie chciałem się czegokolwiek dowiedzieć, bo sam niewiele wiem o tym, jak to w tym biznesie tak naprawdę działa w kwestii działań menedżerskich. No ale później zacząłem przejrzewać na oczy...

Twitterowa działalność mieszkającego prawdopodobnie na Wyspach pana "msm" to jest po prostu istny kabaret. Notoryczne zarzucanie braku wiedzy każdemu, kto uważa, że jest na tym świecie istota, która mogłaby z Michaelem Hunterem wygrać. Zapowiadanie donoszenia do brytyjskich komisji na sędziego Leszka Jankowiaka (tak tak, anonimowy menedżer chciał donosić na świetnie znanego na Wyspach międzynarodowego arbitra z wielkim doświadczeniem), regularne czepianie się i szczypanie Andrzeja Wasilewskiego absolutnie tanimi, nie popartymi żadnymi argumentami tekstami.

Widząc to wszystko pomyślałem sobie, co to za gość? Tak zachowuje się poważny menedżer? Przecież ktoś taki powinien dbać o jak najlepsze stosunki z kimś takim jak szef KP, bo ten może w przyszłości dać jego zawodnikom zarobić na chleb. Pan @msm ma pod swoją opieką dodatkowo kilku bokserów z Afryki. Dwóch z nich miało już walczyć w Polsce, ale z powodów problemów "papierkowych" do Polski nie przylecieli. Pan menedżer widocznie się nie spisał, ale za to na Twitterze dalej błyszczał.

Ale nie pisałbym tego tekstu, gdyby ów osobnik nie zaczął się też czepiać mnie, i to przy każdej okazji. Jakiś czas temu Joey Abell poinformował mnie, że ma mieć walkę z Michaelem Hunterem. Info okazało się jednak nieprawdziwe, Abell został wprowadzony w błąd przez niekompetentnego doradcę, sprawa jakich w boksie 100 w miesiącu. Ale kto raz zaszedł za skórę panu @msm, ten już nigdy nie zazna spokoju Do dziś jestem przez niego proszony, bym nie pisał bzdur o walce Hunter - Abell. W sumie jest to jego odpowiedź na wszystko, bo facet o boksie pojęcia nie ma żadnego, w dodatku kompletnie odleciał i ma się za kogoś, kto naprawdę coś w tym biznesie znaczy. Teraz trochę screenów.

Facet zaproponował Andrzejowi Wasilewskiemu, że przywiezie Huntera do Polski na walkę z "Diablo". W jego odczuciu złożył "ofertę" walki. Oczywiście nie miał zamiaru za nią płacić, nie miał zamiaru jej zorganizować. Płatnikiem miał być oczywiście nasz promotor. Wasilewski nie wyraził zainteresowania, więc w odczuciu pana menedżera "nie da nikomu zarobić". Czy to nie urocze rozumowanie? Facet chciał robić z szefem KP interesy, ale skoro nie było zainteresowania, to teraz trzeba po Wasilewskim jechać w mediach społecznościowych... Oczywiście nie dostałem odpowiedzi, jaką to ofertę złożył pan @msm Wasilewskiemu. "Człowieczku", "bajkopisarzu", "anonimie" - chleb powszedni u pana menedżera. No i oczywiście "napisz o Abell - Hunter", czyli recepta na wszystko.

No i ta mania wyższości nad innymi. Facet przy każdej okazji dogryza Wasilewskiemu, zastrasza go, atakując zawsze jako pierwszy, ale "dla ciebie pan".

Dziś wrzuciłem na Twittera krótki wpis o walce Hunter - Bakole, która odbędzie się w sobotę. Po paru minutach ponownie uczepił się mnie pan menedżer. Nie tylko stwierdził, że Michael Hunter to czołowy bokser świata , ale i nazwał mnie debilem. No i oczywiście anonimem. Czyżbym miał do czynienia z kimś znanym/szanowanym/człowiekiem sukcesu? Czy ujadającym na Twitterze gamoniem, który kompletnie stracił kontakt z bazą po podpisaniu paru pięściarzy z zagranicy? Swoją drogą facet podpytywał mnie czy byłem w Vegas, nazywał "anonimem" i stwierdził kiedyś nawet, że chciałbym być na jego miejscu. Dziwne, że sława pana @msm nie dotarła jeszcze do Polski. Na Twitterze anonim Sander ma 4x więcej obserwujących niż menedżer "czołowego boksera świata"

Uważany powszechnie za słabego fizycznie i wacianego Michael Hunter na sparingach w dużych rękawicach nokautuje WSZYSTKICH CIĘŻKICH, oczywiście skoro sparing, to mają oni na głowie kaski. Słyszałem o bokserach, którzy na sparingach wyglądają jak złoto, a w ringu już nie, ale taka przemiana? Powinien powstać o tym dokument na Netflixie. Conajmniej.

Zapytałem też oczywiście, z czym konkretnie nie zgadza się pan menedżer? Czy z tym, że Hunter odstaje fizycznie od Bakole? Czy może z tym, że jest od niego lepszy technicznie? Odpowiedzi brak, w sumie więc nie wiadomo, o co człowiekowi chodzi. Ale kilka błyskotliwych odpowiedzi się pojawiło.

Nie mając w dłoni żadnych merytorycznych argumentów pan menedżer postanowił "przenieść agresję" na osoby postronne, w tym przypadku Izu Ugonoha. Klasa. Nie mogę pisać o walce Bakole - Hunter, bo pan menedżer nie kazał. W ramach pocieszenia mogę sobie napisać o Izu. Człowiek, który Michaela Huntera nazywa czołowym bokserem świata nakazuje mi "poznanie boksu". Obym nie trafił na te same podręczniki, co ten pan...

Słoma z butów pana menedżera wychodzi nawet wtedy, gdy przychodzi mu dyskutować z kobietami. "Do Misiewicza idź, mistrzyni" - takim tekstem poczęstował Ewę Piątkowską.

Tych screenów, odzywek, czepiania się możnaby tutaj wkleić jeszcze cały worek, ale szczerze mówiąc nie chce mi się tego robić. W tym wszystkim zastanawia mnie jedno. Czy Michael Hunter wie, że jego menedżer zamyka mu drzwi do kontaktów z jednym z największych promotorów w tej części Europy? Robiąc to w dodatku w stylu po prostu dziecinnym? Przecież pan @msm zastraszał Andrzeja Wasilewskiego, że może w każdej chwili opublikować ciekawe maile czy sms-y od szefa KP. Gdy Wasilewski powiedział "sprawdzam"... Muszę kończyć? Ciekawe jest też to, jak to możliwe, że ktoś tak niepoważny podpisał kontrakt z poważnym pięściarzem. Świat nie przestaje zadziwiać... Strach pomyśleć, co się stanie, gdy Michael Hunter w sobotę pokona Ilungę Bakole...

Krystian Sander jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-10-18, 22:44   #2 (permalink)
prospect

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Jak on z nim podpisał umowę? Porwał mu kogoś z rodziny? Odurzył? Przystawił spluwę do głowy? Przecież to jest absurd jakiś. Zresztą, sądząc po wpisach niepotrzebnie wogóle Krystian wdajesz się z tym typem w polemikę, szkoda na takiego troglodytę miejsca na tym forum. Do Huntera ktoś powinien napisać maila czy wiadomość na tt, że ma menago, który robi mu najzwyczajniej w świecie przypał.
Pawulon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-10-18, 22:48   #3 (permalink)
champion

Domyślnie

Co za porąbany typ Widzialem tą dyskusje na tt i normalnie recę siadają. Facet pisze jak ulomny gimnazjalista. Licencje to chyba znalazl na dworcu jak ze zmywaka wracal... Zazwyczaj managerowie dopingują i faworyzują swoich graczy,ale zazwyczaj tez i wykazują sie jakąs wiedzą na temat dziedziny w ktorej siedzą i nie przeginają pały..Tu mamy na przykladzie kilkulatka,ktory do drugiego w pisakownicy mowi "moj tata jest najsilniejszy na swiecie" i ni ch#ja nie masz szansy na kontre XD Jakby piesciarze z pod jego skrzydel wiedzieli kto sie zajmuje ich karierami,to by woleli je pokonczyc od reki
mat.d jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-10-18, 23:19   #4 (permalink)
prospect

Domyślnie

Cóż mogę napisać... po pierwsze to współczuję, że uczepił się Ciebie taki człowiek, bo niby promotor czy menadżer a zalatuje tu na kilometr tanim hejtem. Powaga, jakbym czytał posty jednego z userów na portalu A.W.
Marcin Mądry jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-10-18, 07:35   #5 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Czy w ogóle mamy pewność, że to menedżer Huntera? Bo w swoim świecie własnymi kredkami różne rzeczy można sobie narysować ;-)
bode jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-10-18, 07:46   #6 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Mateusz Borek niedawno napisał, iż mama nauczyła go aby w gówno nie wchodzić bo będą buty brudne i z Panem "Martem" jest jak z tym przysłowiowym... Poza tym nie zdziwię się, jeśli działanie osobnika jest celowe Napisałeś o nim tekst, odnosisz się na TT, podobnie jak Wasilewski. Gość jest coraz bardziej znany. A patrząc na jego postępowanie, ewidentnie wychodzi z założenia "nie ważne jak, ważne aby mówili".
Konrad "Budyń" Budynek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-10-18, 13:48   #7 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Strach pomyśleć, co się stanie, gdy Michael Hunter w sobotę pokona Ilungę Bakole...
Mnie bardziej zastanawia co będzie miał do powiedzenia jak Hunter przegra xD
candrew jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-10-18, 15:17   #8 (permalink)
prospect

Domyślnie

Cytat:
Napisał Konrad "Budyń" Budynek Zobacz post
Mateusz Borek niedawno napisał, iż mama nauczyła go aby w gówno nie wchodzić bo będą buty brudne i z Panem "Martem" jest jak z tym przysłowiowym... Poza tym nie zdziwię się, jeśli działanie osobnika jest celowe Napisałeś o nim tekst, odnosisz się na TT, podobnie jak Wasilewski. Gość jest coraz bardziej znany. A patrząc na jego postępowanie, ewidentnie wychodzi z założenia "nie ważne jak, ważne aby mówili".
Oczywiście, że to celowe zachowanie. Ja do tej pory nic na temat menago nie słyszałem, teraz już tak. Pewnie wielu innych ma podobnie. Gość zyskuje rozgłos, który gdzieś tam może w dobie Internetu wykorzysta. Przecież taki specjalista może być menedżerem w każdej branży.
Szymon Aleksandrowicz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-10-18, 15:33   #9 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 444 razy w 128 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 36
Domyślnie

Nie, z tego co już udało mi się dowiedzieć, to on po prostu taki jest. Tak w handlu kiełbasą w UK, jak i w menedżerce. Za ten tekst już mnie sądem straszył, więc to nie tak.
Krystian Sander jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-10-18, 17:54   #10 (permalink)
prospect

Domyślnie

Cytat:
Napisał Krystian Sander Zobacz post
Nie, z tego co już udało mi się dowiedzieć, to on po prostu taki jest. Tak w handlu kiełbasą w UK, jak i w menedżerce. Za ten tekst już mnie sądem straszył, więc to nie tak.
Po co Ci dyskusja z nim? Zablokuj go gdzie się da i utnij to. Szkoda nerw. Chyba, że lubisz takie słowne przepychanki, ale to jednak merytorycznie przeciwnik kilka kategorii wagowych niżej .
Pawulon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania