boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Publicystyka

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 01-06-18, 18:54   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 595 razy w 106 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 46
Domyślnie RSC: Włodarczyk vs Durodola - Diablo pod ścianą

W tym odcinku Vloga RSC krótka analiza nadchodzącej walki Krzysztofa Włodarczyka z Olanrewaju Durodolą. Kto zostaje w grze? Zapraszam!

Andrzej Pastuszek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 01-06-18, 19:13   #2 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Drobna korekta, to nie jest pierwsza walka Diablo po porażce z Gassijewem.

Co do samej walki ciężka sprawa, ja np nie dam się już nabrać na Włodarczyka, jeśli jest na takiej równi pochyłej jak do tej pory to będzie miał ciężko, Durodola jest intensywny, może zmusi go do walki, pytanie na ile przyjechał po wygraną, a na ile tylko po kasę. Wygra ten, który jest mniej wypalonym wrakiem hehe .
legos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 01-06-18, 19:20   #3 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 595 razy w 106 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 46
Domyślnie

Cytat:
Napisał legos Zobacz post
Drobna korekta, to nie jest pierwsza walka Diablo po porażce z Gassijewem.

Co do samej walki ciężka sprawa, ja np nie dam się już nabrać na Włodarczyka, jeśli jest na takiej równi pochyłej jak do tej pory to będzie miał ciężko, Durodola jest intensywny, może zmusi go do walki, pytanie na ile przyjechał po wygraną, a na ile tylko po kasę. Wygra ten, który jest mniej wypalonym wrakiem hehe .
Ależ oczywiście! Jak mogłem zapomnieć o Nysie!
Andrzej Pastuszek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 01-06-18, 19:23   #4 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Ja tam nie spodziewam się czasówki tylko wałka punktowego (tudzież jakiejś tam kontrowersyjnej niejednogłośnej decyzji) na korzyść Włodara, ale nie mam niestety jak obstawić tego u buka ponieważ... ani jeden (przynajmniej z tych z których korzystam) nie ma w ofercie tej walki, co dość mocno mnie dziwi.
Bijonse Łajlder jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 01-06-18, 19:33   #5 (permalink)
challenger

Domyślnie

Włodarczyk ma wytrwać i wygrać to na punkty zadając 2 ciosy na rundę, czyli ślizgając się jak zawsze. Mam nadzieję, że go Durodola ustrzeli. Dość już tego pseudo boksu.
darulka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 01-06-18, 20:33   #6 (permalink)
challenger

Domyślnie

Mowisz o tym o czym dokladnie pisalem kilka tygodni temu gdy ogloszono oficjalnie ta walke. Wiedzialem ze Wasyl nie zakontraktowal by Diablo kogos tak niebezpiecznego nie wiedzac ze ten juz sie "skonczyl" lub ma jakas ukryta kontuzje itp.
Ale ze dalej nie wierze w Diablo mysle ze nawet slamazarny Durodola jest w stanie wygrac (przy fair sedziowaniu).
LegiaPany jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-06-18, 04:21   #7 (permalink)
V.I.P

Nominowany 10 razy w 8 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Według mnie Durodola jest zdecydowanym faworytem. On z zawodnikami którzy są ścisłą czołówką dawał walki cios za cios, dotrzymywał im kroku i trafiał mocnymi ciosami. Oglądając walkę z Durodoli z Własowem, jakoś nie widzę atutów Włodarczyka, którymi mógłby zaskoczyć Durodolę. Jestem ciekawy tego pojedynku, a z racji stylu Nigeryjczyka, to raczej nudno nie będzie. Diablo będzie musiał pokazać na prawdę dobry boks, żeby to wygrać.
Frazier jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-06-18, 15:06   #8 (permalink)
bum

Domyślnie

Cytat:
Napisał darulka Zobacz post
Włodarczyk ma wytrwać i wygrać to na punkty zadając 2 ciosy na rundę, czyli ślizgając się jak zawsze. Mam nadzieję, że go Durodola ustrzeli. Dość już tego pseudo boksu.
Jestem takiego samego zdania i liczę , że Durodola chociaż trochę poobija mu łeb bo ma czym uderzyć .
Rungvisai jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-06-18, 17:20   #9 (permalink)
champion

Domyślnie

Osobiście bardzo mnie cieszy ta walka. Larry zmusi Włodarczyka do wysiłku. Nieważne czy przez 4 rundy, czy 10. 3 lewe proste nie wystarczą. Mam nadzieję. Warto pamiętać, że Durodola nie miał żadnych problemów z wagą (piszę ogólnie, nie chodzi mi o samo ważenie), może to świadczyć o dobrej formie. Poza tym ma dużą motywację, chce zarabiać dla rodziny, Nigeria to nie jest bogaty kraj. To ostatni dzwonek. Wygrana otwiera mu drzwi do walk choćby z naszymi cruiserami.
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania