boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Publicystyka

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 09-02-18, 15:07   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl
2nd Place Winner (TOTM)  

Nominowany 613 razy w 113 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 47
Domyślnie RSC: Sulęcki vs Jacobs, popis Gassijewa, Prograis vs Postoł i Powietkin

W dzisiejszym Vlogu RSC m.in. : Danny Jacobs czy Vanes Martirosjan dla Macieja Sulęckiego, Murat Gassijew przed finałem, Regis Prograis vs Wiktor Postoł i Aleksander Powietkin vs David Price. Zapraszamy.

Andrzej Pastuszek jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-02-18, 20:19   #2 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

O co chodzi z tym gloryfikowaniem warunków fizycznych Jacobsa, przecież on jest mniejszy od Sulęckiego o kilka cm, ma za to większy zasięg jak każdy przy Maćku. Skąd wywodzi się niby Sulęcki ja nie ze średniej, pukał też wyżej, zadziwiającą zdusił wagę z braku innych opcji, przecież też będzie mógł bardziej popuścić i też na pewno wiele przybiera do walki. Sam mówi dzisiaj w wywiadzie, że zdziwił się jaki mały przy nim był ten Jacobs na sali. Co do samej walki zgoda, szanse chyba marginalne, no chyba, że Sulek ma w zanadrzu coś czego jeszcze nie pokazał i rzuci na najlepszych, ale raczej nie te buty. Mam nadzieję, że jednak spróbuje na razie z tym Martirosyanem, zobaczy gdzie jest, a jak jest taki dobry to sobie poradzi i wszystko przed nim. Tutaj skok mógłby być za duży.
legos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-02-18, 21:53   #3 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Cytat:
Napisał legos Zobacz post
O co chodzi z tym gloryfikowaniem warunków fizycznych Jaacobsa, przecież on jest mniejszy od Sulęckiego o kilka cm, ma za to większy zasięg jak każdy przy Maćku. Skąd wywodzi się niby Sulęcki ja nie ze średniej, pukał też wyżej, zadziwiającą zdusił wagę z braku innych opcji, przecież też będzie mógł bardziej popuścić i też na pewno wiele przybiera do walki. Sam mówi dzisiaj w wywiadzie, że zdziwił się jaki mały przy nim był ten Jacobs na sali. Co do samej walki zgoda, szanse chyba marginalne, no chyba, że Sulek ma w zanadrzu coś czego jeszcze nie pokazał i rzuci na najlepszych, ale raczej nie te buty. Mam nadzieję, że jednak spróbuje na razie z tym Martirosyanem, zobaczy gdzie jest, a jak jest taki dobry to sobie poradzi i wszystko przed nim. Tutaj skok mógłby być za duży.
Jacobs nie jest niższy od Maćka, ew. minimalnie.. Zasięg ma większy, waga duża wyższa . No i bije 10 mocniej. Poza tym to utalentowany zawodnik. Połowa jego rekordu jest pełna takich Maćków

Skoro Sulecki zrobił 154, z dużym zaangażowaniem, to tak samo jak Jacobs robi 160. Ich różni i cała kategoria wagowa, sugerując się taką logiką. Moc w porównaniu do Maćka, na pewno Jacobs ma niejako z dwóch wag wyżej.
Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-02-18, 10:00   #4 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Andrzeju, podobno Jacobs ważył z GGG w ringu 184 funty. Obiło mi się o uszy.

Co do Price'a, Rosjanie robią interes z Sauerlandami. Brytyjczyk okazał się niewypałem, stąd szukanie dróg zarobku (zwrotu).

Szkoda, że nie doszło do walki Prograis - Crawford. Jak stawiasz z Postołem? Czy ogarnie tak nieortodoksyjnego, skoordynowanego i mobilnego mańkuta, jakim jest Amerykanin (wygląd i nazwisko wskazują na Grecję)? Dodam, że wg mnie wygra Prograis. To jego pierwsza duża walka, gdzie trudno o faworyta. Będzie lepszy niż dotąd. Nie zdziwi mnie wysoka wygrana.

Crawford to P4P ale nr 2? Jego rywale byli solidni, ale gdzie Kowal, który powinien mieć wygraną nad Wardem, gdzie GGG, który ostatnio wygrał z dwoma lwami ze 160, gdzie Usyk, o ile pokona Gassijewa..?. Będzie nr 1 bardzo mocnej cruiser. Crawford top 5. Na top 2 w mojej ocenie jest za wcześnie.

Wyleciała mi z głowy ta długa pauza Martirosjana. Maciej - bierz tę opcję, bo Danny znokautuje cię. Sulęckiego, co by o nim nie mówić, nie jest trudno trafić
Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-02-18, 11:21   #5 (permalink)
challenger

Nominowany 2 razy w 1 Temacie
Domyślnie

Jak zwykle, bardzo ciekawie.
Kamera frontalnie i patrzenie na wprost - zdecydowanie na plus (to jest kwestia wiarygodności i budowania zaufania)

Czas na edit lub nowy Rsc, bo walka z Jacobsem już ponoć klepnięta.
Marek Cudek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-02-18, 12:44   #6 (permalink)
challenger

Nominowany 2 razy w 1 Temacie
Domyślnie

Mam teraz refleksję związaną z promotorkiem. Promuje się jako działacz, ktoś robiący coś ważnego społecznie. Ja się na to nabrać nie dałem, człowiek, który prowadzi stajnię, nie chce do tego dokładać. Gdyby to była fundacja wspierająca rozwój młodzieży - to co innego. Ale grupa bokserska? Pewnie Sulęcki też chce zarobić, ale teksty o promotorze chcącym przede wszystkim dobra zawodnika należy chyba włożyć między bajki.
Marek Cudek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-02-18, 13:14   #7 (permalink)
azz
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Domyślnie

Bardzo fajne analiza Panie Andrzeju, z mojej strony myślę że można by poprawić oprawę wizualną ponieważ wartość merytoryczna jest już bardzo duża, a tak naprawdę niewielkim kosztem można podnieść jakość wideo poprzez doświetlenie zwykła żarówka w odpowiednim miejscu bądź dodanie zielonej ściany i ew jakieś wstawki. Osobiście raczej tylko słucham Pana analiz w 'miedzy czasie' w trakcie pracy, robiąc coś innego ale zawsze takie drobne zmiany w dłuższej perspektywie mogą przyciągnąć nowego widza, chociaż dla mnie osobiście udogodnieniem byłby pasek z informacja u dołu (taki jak w dużych tv) jaki aktualnie porusza Pan temat ponieważ czasami wracam do jakiegoś zagadnienia np. przed walka i wtedy trzeba na 'czuja' przewijać video.
azz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-02-18, 21:35   #8 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 613 razy w 113 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 47
Domyślnie

@ azz

Ta sceneria była wyjątkowa, zrobiłem video będąc na urlopie w Polsce, a ta informacja co i w którym momencie video omawiam to dobry pomysł.

Adrian, ja ewentualnie GGG mógłbym widzieć rozdzielającego dwójkę Łoma - Crawford. Kowal po odzyskaniu pasów dopiero, a Usyk jeszcze cruiser nie ogarnął. Myślę, że to zrobi, ale trzeba poczekać.

Wysypało się nam Prograis vs Postoł. Szkoda. To byłby bardzo ciekawy test dla Amerykanina. Dopiero zabierałem się do głębszej analizy....
Andrzej Pastuszek jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania