boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Publicystyka

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Zobacz wyniki ankiety: Jakim wynikiem zakończy się pojedynek Fonfara vs. Campillo?
Zwycięstwem Fonfary na punkty 8 28.57%
Zwycięstwem Fonfary przed czasem 15 53.57%
Zwycięstwem Campillo na punkty 4 14.29%
Zwycięstwem Campillo przed czasem 1 3.57%
Remisem 0 0%
"No contest", dyskwalifikacją, albo jakimś innym niesatysfakcjonującym nikogo wynikiem 0 0%
Głosujących: 28. Nie możesz głosować w tej sondzie

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 14-08-13, 09:36   #31 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Mam nadzieję, że Fonfara pokona Campillo i zawalczy o tytuł. A wtedy być może Polsat obudzi się "z ręką w nocniku".... za późno... Oby.

Sykes jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-08-13, 11:13   #32 (permalink)
cez
journeyman

Domyślnie

Panowie moim zdaniem to przedwczesny alarm..

We wczorajszym artykule na stronie PS dotyczącym Andrzeja jest wyraźnie napisane, że transmisja gali od 3 na PS (studio od 2).
Pisanie tego, pod tym artykułem, jakby tej walki nie transmitowano, byłoby delikatnie mówiąc dziwne

Także nie ma co lamentować tylko siadać przed tv i kibicować

Link:
http://www.polsatsport.pl/sporty-wal...-campillo.html
cez jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-08-13, 12:01   #33 (permalink)
prospect

Domyślnie

Cytat:
Napisał cez Zobacz post
Panowie moim zdaniem to przedwczesny alarm..

We wczorajszym artykule na stronie PS dotyczącym Andrzeja jest wyraźnie napisane, że transmisja gali od 3 na PS (studio od 2).
Pisanie tego, pod tym artykułem, jakby tej walki nie transmitowano, byłoby delikatnie mówiąc dziwne

Także nie ma co lamentować tylko siadać przed tv i kibicować

Link:
http://www.polsatsport.pl/sporty-wal...-campillo.html
Wszystko racja tylko szkoda ,że go nie reklamują. Jakby dali z nim kilka reklam, napisali w tytule ,a nie tylko Szpilka... Jak wykupili galę to przecież całą. Zwłaszcza z polakiem. No chyba ,że jakieś prywatne sprawy ,ale wątpię bo był już w PS.
Wiciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-08-13, 15:05   #34 (permalink)
bum

Domyślnie

Cytat:
Napisał Wiciu Zobacz post
Wszystko racja tylko szkoda ,że go nie reklamują. Jakby dali z nim kilka reklam, napisali w tytule ,a nie tylko Szpilka... Jak wykupili galę to przecież całą. Zwłaszcza z polakiem. No chyba ,że jakieś prywatne sprawy ,ale wątpię bo był już w PS.
Powiem wam tyle , jeszcze decyzja nie zapadła do końca , bo Polsat chyba się zdziwił że jednak ktoś się upomina o Fonfarę . Miało nie być w ogóle transmisji ... a czy będzie - szczerze nie wiem .
max_fon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-08-13, 15:11   #35 (permalink)
champion

Domyślnie

Niestety media zapominają o Andrzeju, dlatego też wspomniałem o tym pisząc o walce na blogu. Pisałem trochę wcięty w dodatku i emocje mi wrzały Rozmawiałem ze znajomymi przy piwku o boksie, to ludzie którzy kojarzą mniej więcej zawodników ale nie wiedzą, że istnieje ktoś taki jak Fonfara. Najlepszy półciężki to wg. nich Kostecki, albo ten co RJJ położył Właśnie taką siłę mają media, team Andrzeja powinien zainwestować w reklamę. Chyba, że to wyniki mają bronić Polaka, lecz w mojej ocenie jest on zaniedbany pod względem marketingowym. To już nie tylko Szpilka ale Zimnoch biją go na głowę. Jak tak można ? Dlaczego odpuszcza się polskiego kibica ? Czy same Stany i fani Legii zadowalają team Fonfary ? Chłopak ma potencjał, może generować duże pieniądze, ma dobry styl, coś jest nie halo.
Andre Ward jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-08-13, 17:05   #36 (permalink)
prospect

Domyślnie

Cytat:
Napisał Andre Ward Zobacz post
Rozmawiałem ze znajomymi przy piwku o boksie, to ludzie którzy kojarzą mniej więcej zawodników ale nie wiedzą, że istnieje ktoś taki jak Fonfara. Najlepszy półciężki to wg. nich Kostecki, albo ten co RJJ położył .
To szacunek. Ja bym nie umiał/nie wytrzymał rozmowy o boksie z niedzielnymi kibicami.
No chyba,że wyśmiałbym ich w twarz ,albo bym przytakiwał na odpierdziel się.. Można się pośmiać jak niedzielni kibice pieprzą głupoty. Można by temat założyć. Dam 2 przykłady:

1. Pamiętam jak kolega z klasy mówił ,że on nie ogląda boksu no chyba ,że walczy Marquez na Pacmana( z tydzień po 4 walce) jakoś nazwy pomylił to go poprawiłem ,ale nie chciało mi się rozmawiać. ;D

2. Po walce Adamka z Kliczko w sklepie spożywczym żule gadały z sprzedawcą ,a ten:
,,Adamek dostał baty za mały był ,ale raz przypierpapier ,że aż Kliczko se klęknął." (w tedy co się poślizgnął). Trzeba przyznać ,że ta walka była mega nagłośniona.

stare 14-08-13, 19:09   #37 (permalink)
prospect

Domyślnie

Są już reklamy Szpilki i Fonfary na PS i PSN także jest dobrze. Można się czepiać tylko o brak Fonfary w tytule.

Na PS będzie można jeszcze zobaczyć Cleverlego. ;D

stare 19-08-13, 01:11   #38 (permalink)
champion

Nominowany 5 razy w 2 Tematach
Domyślnie

No więc jak to jest z tym Kmitą ?
http://boks.przegladsportowy.pl/Boks...822,1,290.html
Marek Cudek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-08-13, 10:56   #39 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał mccat Zobacz post
No więc jak to jest z tym Kmitą ?
http://boks.przegladsportowy.pl/Boks...822,1,290.html
Cytat z linku
"W przypadku Szpilki ryzyko nieszczęśliwego scenariusza jest olbrzymie, bo wbrew opiniom laików Artur na razie ma ledwie zadatki na dobrego pięściarza. Jego umiejętności są odwrotnie proporcjonalne do rosnącej popularności. Wie o tym Łapin, wie o tym Wasilewski, a być może nawet i sam Szpilka, mimo że w telewizyjnych wywiadach wygląda na pewnego siebie, głodnego kolejnych ringowych sukcesów w pojedynkach z najlepszymi. Pracy przed nim co nie miara i lepiej by było, gdyby kolejne kroki w obiecującej karierze stawiał powoli."

Drugie pytanie: gdzie te zadatki i czym się objawiają, bo mi jakoś chyba umknęły.
Zadatki na pięściarskiego średniaka są na pewno, ale takich "Szpilków" jest w HW przecież mnóstwo (chociażby Zimnoch, w którym potencjał widzę większy)
Rollins jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania