boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Publicystyka

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Zobacz wyniki ankiety: Jakim wynikiem zakończy się pojedynek Fonfara vs. Campillo?
Zwycięstwem Fonfary na punkty 8 28.57%
Zwycięstwem Fonfary przed czasem 15 53.57%
Zwycięstwem Campillo na punkty 4 14.29%
Zwycięstwem Campillo przed czasem 1 3.57%
Remisem 0 0%
"No contest", dyskwalifikacją, albo jakimś innym niesatysfakcjonującym nikogo wynikiem 0 0%
Głosujących: 28. Nie możesz głosować w tej sondzie

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 12-08-13, 05:30   #11 (permalink)
bum

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Az wstyd zebym się nie dołączył

Po pierwsze Walka , walce nie równa . Wcale nie jest powiedziane że Campillo z Kovalieva to już skończony bokser . Napewno szczyt ma za sobą jak każdy bokser w tym wieku ale nie ulega wątpliwości że to bardzo sprytny i zdolny bokser który myśli w ringu .
Campillo lubi zmieniać taktyke , potrafi się dostosować do rywala . Pytanie pozostaje kto komu narzuci swój styl walki . Campillo obiecuje że będzie w lepszej formie niż do walki z Kovalievem - zobaczymy 16-go .
Z mojej strony moge wam powiedzieć że AF jest gotowy , szybki i silny jak nigdy . Z Colonną opracowali kilka scenariuszy walki (to mocny jest atut Sama) i zobaczymy w Piątek . Ja jestem pełen nadzieji i optymizmu po tym co mi mówią ludzie z obozu Andrzeja . Z prywatnej rozmowy wiem że tak mocno jak bije AF nie bije ani Dawson ani Stevenson i że AF wygrałby z obydwoma gdyby to takiej walki kiedykolwiek doszło . Jordan Shimmell ogólnie naprawde dobrze się wypowiadał o AF tak w prywatnych rozmowach , ja wiem że napewno wpływ na jego ocene miało to z kim rozmawia , ale z drugiej strony te informacje o sile AF czy z kim by wygrał wyszy same od niego (ja się go o to nie pytałem) .
Podobno AF rozbija tak przeciwnika że zamiast skoncentrować się na walce to koncentrujesz się jak nie dostać kolejnego mocnego ciosu .
Naprawde wiele czynników ma wpływ na przebieg i rezultat walki . Jak było z Karpencym . AF złamał rękę w pierwszej rundzie i musiał boksować jedną . Każdy cios zadany prawą ręką promieniował na całą prawą strone ciała - i co zrobisz ? Nic . Możesz albo przerwać walkę albo próbować wygrać jedną rękę .

Tak wracjąc do Campillo . Kovaliew jest innym bokserem niż AF , moje prywatne zdanie jest takie że mocniej bije Andrzej , ale Kovaliew ma za to niesamowity timing . Wie kiedy uderzyć i jak . Ja prywatnie sądze że AF jest lepszym bokserem niż Cloud , Murat czy Shoumenov . Sam Colonna mi mówił że chętnie Andrzeja by widział w potyczce z Cloudem (kiedyś trenował Clouda) . Ale jak mówiłem - tu jest naprawde wiele czynników . AF jest zdeterminowany jak nigdy . Jest w formie , po kontuzji nie ma śladu . A co będzie 16-go ? Zobaczymy . Andrzej stoi u progu wielkiej kariery . Musi to poprostu wygrać i pokazać światu że jest jednym z najlepszych bokserów w wadze półciężkiej .

max_fon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-08-13, 05:41   #12 (permalink)
bum

Domyślnie

Cytat:
Napisał max_fon Zobacz post

Po pierwsze Walka , walce nie równa . Wcale nie jest powiedziane że Campillo z Kovalieva to już skończony bokser . Napewno szczyt ma za sobą jak każdy bokser w tym wieku ale nie ulega wątpliwości że to bardzo sprytny i zdolny bokser który myśli w ringu .
Campillo lubi zmieniać taktyke , potrafi się dostosować do rywala . Pytanie pozostaje kto komu narzuci swój styl walki . Campillo obiecuje że będzie w lepszej formie niż do walki z Kovalievem - zobaczymy 16-go .
Z mojej strony moge wam powiedzieć że AF jest gotowy , szybki i silny jak nigdy . Z Colonną opracowali kilka scenariuszy walki (to mocny jest atut Sama) i zobaczymy w Piątek . Ja jestem pełen nadzieji i optymizmu po tym co mi mówią ludzie z obozu Andrzeja . Z prywatnej rozmowy wiem że tak mocno jak bije AF nie bije ani Dawson ani Stevenson i że AF wygrałby z obydwoma gdyby to takiej walki kiedykolwiek doszło . Jordan Shimmell ogólnie naprawde dobrze się wypowiadał o AF tak w prywatnych rozmowach , ja wiem że napewno wpływ na jego ocene miało to z kim rozmawia , ale z drugiej strony te informacje o sile AF czy z kim by wygrał wyszy same od niego (ja się go o to nie pytałem) .
Podobno AF rozbija tak przeciwnika że zamiast skoncentrować się na walce to koncentrujesz się jak nie dostać kolejnego mocnego ciosu .
Naprawde wiele czynników ma wpływ na przebieg i rezultat walki . Jak było z Karpencym . AF złamał rękę w pierwszej rundzie i musiał boksować jedną . Każdy cios zadany prawą ręką promieniował na całą prawą strone ciała - i co zrobisz ? Nic . Możesz albo przerwać walkę albo próbować wygrać jedną rękę .

Tak wracjąc do Campillo . Kovaliew jest innym bokserem niż AF , moje prywatne zdanie jest takie że mocniej bije Andrzej , ale Kovaliew ma za to niesamowity timing . Wie kiedy uderzyć i jak . Ja prywatnie sądze że AF jest lepszym bokserem niż Cloud , Murat czy Shoumenov . Sam Colonna mi mówił że chętnie Andrzeja by widział w potyczce z Cloudem (kiedyś trenował Clouda) . Ale jak mówiłem - tu jest naprawde wiele czynników . AF jest zdeterminowany jak nigdy . Jest w formie , po kontuzji nie ma śladu . A co będzie 16-go ? Zobaczymy . Andrzej stoi u progu wielkiej kariery . Musi to poprostu wygrać i pokazać światu że jest jednym z najlepszych bokserów w wadze półciężkiej .
Tak abstrachując już od wszystkiego , dochodzą mnie informacje że w Polsce się promuje tą gale jako walkę Szpilki z Mollo . Ja rozumiem koneksje prywatne i zawodowe p. Wasilewskiego z Polsatem ale to troche przegięcie . Ta gala wszędzie w USA jest reklamowana w ESPN jako Fonfara vs Campillo IBF Eliminator . W promo które krąży w ESPN szpilka nie jest nawet pokazany (tylko AF i Campillo) . Oczywiście tam wspominają że będzie taka "emocjonująca" walka Szpilki z Mollo ale to jest dodatek i taka poprostu ciekawostka .
Pompowanie balonu Szpilki w takiej sytuacji gdzie AF jest także Polakiem i ma o wiele ważniejszą walkę z o wiele poważniejszym oponentem niż Szpilka to jest przegięcie . Ja rozumiem że niektórym ludziom jest naprawde ciężko to przełknąć ale AF ma walkę wieczoru a Szpilka jest przed . Mimo tego że niektórzy uporczywie próbowali zaklinać rzeczywistość .

Tak btw. Opis gali na stronie Polsatu :
"Boks: Gala w Chicago - waga ciężka: Artur Szpilka - Mike Mollo
Rewanżowy pojedynek pomiędzy Arturem Szpilką i Mikiem Mollo. Do pierwszej walki między nimi doszło w lutym tego roku. Na gali w Chicago Polak dwukrotnie był wówczas liczony przez sędziego, mimo tego w szóstej rundzie sam znokautował rywala i odniósł efektowne zwycięstwo. Dla Szpilki była to trzynasta wygrana w karierze. Od tamtej stoczył on jeszcze dwa zwycięskie pojedynki - w kwietniu z Tarasem Bidenko i w czerwcu z Brianem Minto."

Edit:
Dochodzą mnie słuchy że podobno Polsat może nie pokazać walki Andrzeja . Także wam pozostanie oglądanie prawdopodobnie gali w internecie .

stare 12-08-13, 10:23   #13 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 287 razy w 87 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 17
Domyślnie

Cytat:
Edit:
Dochodzą mnie słuchy że podobno Polsat może nie pokazać walki Andrzeja . Także wam pozostanie oglądanie prawdopodobnie gali w internecie .
Jak to?

Teraz z tego co widzę na rozpisce otwartego Polsatu, to oni zaczynają transmisję od 5 rano, ale na Polsacie Sport transmisja zaczyna się już o 2;00 studiem wprowadzającym. Na Polsacie Sport też by nie było Fonfara vs Campillo? Nie chce mi się wierzyć.

http://www.polsatsport.pl/program-tv/
http://www.polsat.pl/Program_TV,2848/
Paweł Rozmytański jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-08-13, 10:32   #14 (permalink)
champion

Nominowany 37 razy w 17 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

będzie zarówno na otwartym jak i na sport.
Tomasz Nowak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-08-13, 13:13   #15 (permalink)
prospect

Domyślnie

Nie no bez jaj. Polsat ma szanse wypromować mocnego sportowo AF i tego nie robi tylko dmucha balonik. Andrzej walczy efektownie i i ma szanse na tytuł ,a tu ze Szpilą wyjeżdżają i jego rywalach. Nie mogą dopisać o Fonfarze? Przecież jak dojdzie do pojedynku z Hopkinsem to będą sobie pluć w twarz. Widocznie wolą mocno medialnych niż mocno sportowych.
Wiciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-08-13, 13:22   #16 (permalink)
champion

Domyślnie

rp pisze, że i Szpilka i Fonfara będą na otwartym.
Z!D0 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-08-13, 16:07   #17 (permalink)
champion

Nominowany 37 razy w 17 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Cytat:
.
Max Fonfara - dział PR Fonfara Team ? Witamy. Zapewne jesteś zorientowany w temacie, więc zapytam: często ESPN Friday Fight Nights puszczał ESPN America dostępny z satelit u nas, m.in. w pakiecie telewizji N. Tym razem też tak będzie, czy w Polsce jesteśmy skazani na Polsat?

Ps. nie przeceniajmy Collony.... tutaj widzę niestety słaby punkt ...
Tomasz Nowak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-08-13, 21:35   #18 (permalink)
bum

Domyślnie

Cytat:
Napisał Tomasz Nowak Zobacz post
Max Fonfara - dział PR Fonfara Team ? Witamy. Zapewne jesteś zorientowany w temacie, więc zapytam: często ESPN Friday Fight Nights puszczał ESPN America dostępny z satelit u nas, m.in. w pakiecie telewizji N. Tym razem też tak będzie, czy w Polsce jesteśmy skazani na Polsat?

Ps. nie przeceniajmy Collony.... tutaj widzę niestety słaby punkt ...
Nie za bardzo orientuje się na to jak ESPN jest puszczany w Europie . Wiem że ESPN ma swoją politykę i się dogaduje jednorazowo na konkretne walki (walczy Polak to z jakąś Polską TV) .

stare 13-08-13, 21:20   #19 (permalink)
bum

Domyślnie

Cytat:
Nie za bardzo orientuje się na to jak ESPN jest puszczany w Europie . Wiem że ESPN ma swoją politykę i się dogaduje jednorazowo na konkretne walki (walczy Polak to z jakąś Polską TV) .
Panowie chyba jednak się sprawdza to że prawdopodobnie walka AF nie będzie transmitowana . A Napewno nie będzie na otwartym Polsacie .
To już nawet nie jest śmieszne .

stare 13-08-13, 21:25   #20 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Cytat:
Panowie chyba jednak się sprawdza to że prawdopodobnie walka AF nie będzie transmitowana . A Napewno nie będzie na otwartym Polsacie .
To już nawet nie jest śmieszne .
Z punktu widzenia kibica, to bardzo smutne... Z drugiej strony, to stacja komercyjna więc gdyby miałaby w tym biznes, to by puściła.. Raczej ja mógłbym zapytać team Fonfary, jak to się stało, że Polsatowi się to nie opłaca.. ? Jakie starania poszły w kierunku marketingu, ze strony ludzi dbających o jego interes, które pozwoliłyby na sensowną rozpoznawalność w Polsce.. (??) Czy Polak był przed walką nad Wisłą?? Wystąpił chociaż w jakimś radiu?
Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania