boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Publicystyka

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 03-07-11, 10:52   #11 (permalink)
champion

Nominowany 8 razy w 3 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
pierdu, pierdu, dostał oklep i tyle, grzeczny się zrobił i zamknął jadaczkę, mały, śmieszny medialny pyskacz, wybaczcie ale śmieszy mnie to polskie zachwycanie się pięknymi porażkami, żenada
A kto tu się człowieku "zachwyca piękną porażką"? Haye zaprezentował się w tej walce przyzwoicie, pokazał, że przynajmniej kilka elementów w swoim boksie ma na naprawdę wysokim poziomie (nie tylko głośne szczekanie ) i to mu trzeba po prostu oddać. Walka była wg mnie dobra, nie zawiodłem się, ba spodziewałem się gorszego widowiska.

Haye przegrał, ale nie haniebnie, nie było mowy o żadnej deklasacji. I mówię to jako osoba dość negatywnie do niego nastawiona od samego początku jego przygody z HW Teraz gdy nie ma Solisa, jest moim zdaniem numerem 3 w ciężkiej.

Bonsante jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-07-11, 11:16   #12 (permalink)
bum

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Domyślnie

"walka była zaskakująco wyrównana"? no cóż mam inne odczucia, buki rozdawały wczoraj kasę - 1,50 śmiech
pssst jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-07-11, 11:41   #13 (permalink)
challenger

Domyślnie

Niby Haye coś tam robił ale twarzy nie zachował jak dla mnie bo po tym co gadał to powinien lepiej się zaprezentować. Oczywiście rozumiem że chodziło teżo kasę dlatego takie teksty walił ale samo to
Nihilus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-07-11, 11:48   #14 (permalink)
xxl
bum

Domyślnie

Czy ktoś moze mi powiedzieć, gdzie widział i w której rundzie zwycięstwo Haye??? Facet robił jakies dziwne uniki uginając kolana i stwarzając wrażenie,że Kliczko ściąga go rękawicą w dół? To ma być profesjonalizm? To chyba my o innej walce tu piszemy. Ciosów ze strony Haye jak na lekarstwo, punktacja wg as przesadzona????Ja uważam, że jeszcze ze dwa punkty dla Kliczko być powinny. Ludzie jak już procenty wyparują radzę raz jeszcze na zimno walkę obejrzeć!!!!
xxl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-07-11, 11:58   #15 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Skąd: Dla nich hołd, dla tych noszących blizny, dla nich.. w imie dobra Ojczyzny.
Nominowany 120 razy w 42 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie

Cytat:
Napisał pssst Zobacz post
"walka była zaskakująco wyrównana"? no cóż mam inne odczucia, buki rozdawały wczoraj kasę - 1,50 śmiech
W porównaniu do najprawdopodobniejszego scenariusza przed walką, czyli jednostronnego Obijania Haye przez Włada zwieńczonego brutalnym nokautem, walka była "zaskakująco wyrównana". Nawet jeżeli Haye wygrał jedynie 2-3 rundy, to wizualnie pojedynek był competetive, nie było dominacji jak w zwyczajowych walkach Władka, i to było zaskoczeniem. No chyba, że ktoś brał tą gadke Haye'a na poważnie i oczekiwał nie wiadomo czego to mógł się zawieść.
Walki Haye'a szczególnie te w Hw nie wskazywały na to, żeby "powiodło" mu się nawet tak "dobrze" jak mu sie w rzeczywistości powiodło.
Wiechu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-07-11, 11:58   #16 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Cytat:
Napisał pssst Zobacz post
Ile wygrałeś???
Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-07-11, 12:43   #17 (permalink)
champion

Domyślnie

Dobra walka, wprawdzie bez fajerwerków i bez kropki nad i wiec można być zawiedzionym ale stojąca na wysokim poziomie, toczona w szybkim tempie i dosyć emocjonujaca. Jasne że w porównaniu do batalii w stylu Bowe -Holy wypada bezbarwnie ale ani Haye, ani Wlad nie są pięściarzami którzy wchodziliby w bezustanne wymiany ciosów.
Haye okazał sie najtrudniejszym rywalem Kliczki od czasów pierwszej walki z Peterem czyli od 6 lat. Naprawdę nie lubie sie wymadrzać bo nieraz sie myliłem w swoich prognozach a i tym bardziej że kariera Haye w heavy i tak mnie rozczarowała i spodziewałem sie po nim więcej niemniej wygląda na to, że jednak nie przesadziłem twierdząc, że ostatnim tak groźnym rywalem dla Wlada był włąsnie wspomniany Sam Peter. Z tym, że Haye to jednak skoksowany cruiser i w tej walce było to strasznie widoczne. Imponująca była defensywa Anglika, ja taki balans, takie zwody i uniki oglądałem tylko u młodego Tysona jezeli chodzi o wage cięzką. Mam wrażenie że David trenował u Whitakera - mistrzostwo świata. Niemniej, wbrew temu co twierdzi nasz nieszacowny kolega Gwahlur, sama obroną - nawet genialną - walk sienie wygrywa. Róznica w sile fizycznej - kolosalna. Haye ma dynamit w łapie ale jest zwyczajnie za słaby na takiego mocarza jak Kliczko. Sprytnie to jednak wymyślił (pewnie raczej Both) że siłował się z Ukraińcem nie będzie. Troszkę zabrakło Hayowi zasiegu, kika uderzeń minimalnie przestrzelił, raz miałem wrażenie że podłąćzył Wlada do prądu ale ten zaraz przytomnie sklinczował a w zwarciu haye po prostu nie istniał - to nie jest prawdziwy ciężki. Peter w takiej sytuacji rzucił Wladem jak szmacianą lalką, David wyglądał jak bezradne dziecko. I jeszcze jedno, rózne gwahlury już pierdola farmazony że to po prostu niespodziewana eksplozja formy Haye no i w jakiś tajemny sposób wzmocnił szklaną szczękę. Gwahlur jest mocno zaskoczony in plus że Haye wytrzymał kilka bomb od Wlada, wszak kiedyś pływał po ciosach wacianego lhw. Kurwa, niektórzy 100 lat będą boks oglądać i się w tym nie połapią Haye jest kruchy, zdecydowanie. Na heavy jest za kruchy. Niemniej w boksie nie ma reguł, twardy Adamek leżał po lewym prostym lhv, kiedyś był na dechach z wacianym rywalem, a niedawno potrafił przyjąc prawy na prawy od wielkiego Granta. Haye wszystkie cioscy zebrał na amortyzacji, żaden nie siadł mu solidnie na szczęce. Nawet szybkie lewe nie wchodziły dobrze Wladowi, Anglik tam naprawdę nie przyjał dobrze żadnego uderzenia. Bardzo mozliwe, że waciany Adamek uszkodził by go dużo mocniej niż bijący nieporównywalnie mocniej Wlad. Po prostu myślę, że ciosy Polaka lepiej by wchodziły.
Obecnie Anglik jest solidnym nr 3 w wadze ciężkiej ale myślę, że wszystko co najlepsze jest juz za nim. Mówi sie o rewanżu ale nie sądze aby wywołał aż takie zainteresowanie jak ta walka. Wolałbym obejrzec Haye w walce ze zwycięzcą potyczki Kliczko-Adamek, młodszy z braci jest dla niego po prostu za dobry.
kubuś jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-07-11, 13:02   #18 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Nie przywołuj proszę opinii najbardziej znanych z bycia oszołomem na innych portalach.. Co do reszty zgoda choć nie uważam, że Haye najlepsze ma za sobą.. Trochę eksperymentował w HW z wagą; do Ruiza wniósł ponad 100 i wyglądał słabo; wczoraj dużo lepiej. Facet ma szanse na bicie każdego ciężkiego bez większego ryzyka dla siebie, poza oczywiście braćmi..
Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-07-11, 13:39   #19 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Skąd: Dla nich hołd, dla tych noszących blizny, dla nich.. w imie dobra Ojczyzny.
Nominowany 120 razy w 42 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie

Kubuś a widząc jakie problemy miał Władek żeby czysto trafić Haye'a przez jego balans głową, nadal stawiałbyś Władka jako faworyta z Alim?
Tak sie zastanawiam, że Haye zawalczył dużo lepiej defensywnie od takiego Byrda, który przez wielu traktowany jest jako jakiś defensywny geniusz, kiedy jeszcze raz się potwierdza, że jest to tylko "estetyczne" złudzenie. Napewno tutaj czynnikiem był też respekt Władka przed ciosem Haye w przeciwieństwie do ciosu Byrda, ale to nie jest kwestia kluczowa.
Wiechu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-07-11, 13:48   #20 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Też muszę przyznać (mimo niechęci do Haye`a), że pozytywnie mnie wczoraj zaskoczył. Sam spodziewałem się masakry w wykonaniu Włada, jednak sposób, w jaki Haye poruszał się w ringu i unikał większości ciosów Ukraińca, zasługuje na uznanie. Szkoda, że atakował takimi zamaszystymi cepami, które były dość widoczne, dało się też bez trudu zauważyć zbyt mały zasięg u Haye`a.
Nie jest taką pizdą, na jaką wcześniej w moich oczach wyglądał, i jeżeli nie odejdzie teraz z boksu, to ma jeszcze spore szanse w przyszłości zaistnieć.
O ile pieprzenie Haye`a przed walką trudno było brać na poważnie, to już wyważone wypowiedzi Włada, wielkiego, doświadczonego mistrza, na jakiego sam się w swoich wypowiedziach kreował, sprawiły większy zawód niż gadanie Davida. Nie było ani zapowiadanego z jego strony 50tego KO, ani ,,lekcji boksu", ani niczego, o czym Wład gadał przed wczorajszą walką...
WeldMeister jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania