stare 15-01-11, 23:32   #21 (permalink)
prospect

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Haye ma fajne cechy fizyczne, talent...
Niestety ma za słabą szczekę i sporo za niskie umiejętności.

tygrum jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-01-11, 00:01   #22 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Skąd: Dla nich hołd, dla tych noszących blizny, dla nich.. w imie dobra Ojczyzny.
Nominowany 120 razy w 42 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie

Cytat:
Napisał AdIPOL Zobacz post
Hahaha. Jakie uniki z Harrisonem ? O ile pamiętam Audley ciosów nie zadawał więc o czym Ty mówisz ?!
Jedno słowo= Laswol.
Wiechu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-01-11, 00:17   #23 (permalink)
champion

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Domyślnie

Racja. On jest jak bumerang...
AdIPOL jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-01-11, 13:09   #24 (permalink)
prospect

Domyślnie

Cytat:
Napisał KoooRek1429 Zobacz post
Rozruch obiektu: lipiec 2011 - październik 2011

Żeby nie musieli walczyć na placu budowy
idę o zakłąd że walka odbędzie w końcu w szkoplandii
świnia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-01-11, 15:43   #25 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Black Dragon Zobacz post

Nie jestem specjalista w tej dziedzinie le wydaje mi sie ze takiego obiektu nie dbiera sie w ciagu jednego dnia. Na to potrzeba kilku miesiecy.

Nie martw się, Smoku, w tym kraju nikt nie jest specjalistą w tej dziedzinie .

A Wiechu czuwa! Jak prawdziwy harcerz!

Ja ostatnio obejrzałem walkę Harrison - Haye powtórnie i jednak Harrison zadał ze dwa prawe proste! No Haye ma dobrą szybkość i uniki, ale z tym Harrisonem to trochę... Też mógłbym pounikać z Audleyem :D
KoooRek1429 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-01-11, 20:11   #26 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Książe Zobacz post
:D Jakie ociąganie korek- wygląda to tak jakbyś powiedział "no w sumie to te 2+2 no równa się te 4" :D.

Nie wiem co dziś się dzieje, ale dziś ciągle ktoś coś pisze pod moim adresem, czego ja nie rozumiem. Możesz jaśniej?
KoooRek1429 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-01-11, 21:28   #27 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Książe Zobacz post
Oczywiście że jest recepta na młodszego Kliczkę, i wcale nie trzeba furiackich ataków, fauli, etc. Wystarczy jakiś realny ciężki- realny atleta, tzn np Larry Holmes w swojej najwyższej formie, czy też Holyfield. Holmes ma/miał świetny zasięg, 192 cm wzrostu, to był pięściarz bardzo aktywny, jabujący całą walkę, szybki, z dobrą pracą nóg i szczęką. Nie wyobrażam sobie, żeby wyższy o te 7-8 cm Kliczko prowadził z nim taką walkę jak z większością rywali i end of story. Moim zdaniem ktoś taki jak Holmes, o takich warunkach fizycznych, takim sposobie walki, etc do tego cały czas aktywność, cały czas przeszkadzanie swoimi długimi łapami, zadawanie ciosów, samemu będąc na wykroku. Holmes mógłby zajechać młodego Kliczkę. Ja widzę sposób właśnie w zajechaniu Kliczki. Byciu z nim krok w krok, jab w jab- ale do tego trzeba długich łap i dobrego wzrostu, Holmes to wszystko miał/ma. Holyfield też dałby dobrą walkę. Jaki jeszcze inny sposób? Być jak Riddick Bowe. Też nie widzę jak Kliczko obija Bowe w ten sposób co innych.
To żadna "recepta" na kliczkę tylko stwierdzenie że kliczkę pokona ktoś lepszy od kliczki. Wydaje mi się, że gdyby Adamek był bezprecedensowym faworytem tej walki nie było by tego tematu. W temacie chyba chodzi o to co realnego musiało by się stać aby ktoś dokopał kliczce, a raczej i Adamek nie urośnie i Holmes nie cofnie sie w czasie .
puciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 24-01-11, 18:03   #28 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Jest recepta na Kliczkę...

Po prostu być młodym,utalentowanym i poczekać,aż dopadnie go czas(Kliczkę)...Wielu mistrzów nie wiedziało kiedy odejsć...

Moze tak będzie z Kliczakiem...Po prostu poczekać 10 lat jak czas nadszarpnie Włado...

I wtedy pobić go gdy będzie wrakiem...

Jakiś sposób,to jest...
George Foreman jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 24-01-11, 20:56   #29 (permalink)
champion

Domyślnie

Ja jestem realista, jezeli Adamek chce wygrac(w co nie watpie), to musi caly czas wywierac presje, atak, unik i znow atak.. wiem jak to brzmi(latwo powiedziec) tym bardziej, ze warunki fizyczne to przepasc, a nawet Kosmos.. ale zastanawiam sie, czym innym Tomek, mialby zaskoczyc Wladka??
Nie sadze zeby praca nog, czy balansem.. oczywiscie jest to wazne, ale tylko poparte mocnymi i najlepiej celnymi uderzeniami.
Wydaje mi sie, ze tolerancja Kliczki na przyjmowane ciosy nie jest zbyt duza, nawet jezeli mowimy o ciosach Tomka

Kliczko wygrywal z roznymi piesciarzami: technikami jak Byrd, gdzie Adamek chowa sie przy nich w umiejetnosciach defesywnych, jednak Kliczko sobie poradzil.. wg mnie, recepta jest, ambitne atakowanie, mozna powiedziec, woz albo przewoz(KO lub KO)
Po dojsciu w poldystans, te dlugie lapy Ukraica juz nie sa takie grozne(jeszcze pozostanie mu w zanadrzu klincz i wieszanie sie na "malym" Polaku)

Mi nie bedzie szkoda zobaczyc ko na Polaku, jezeli faktycznie podejmie ryzyko, natomiast bardzo bym sie rozczarowal, gdyby mialo to wygladac jak walka Sosny z Vitkiem, gdzie dla mnie zabraklo Albertowi zdecydowania(ryzyka).. ja rozumiem, byc moze naroznik kazal mu tak walczyc, ok.
Wynik i przebieg znam, wiec taka taktyka, oby tylko jak najdluzej przetrwac nie robi chyba na nikim wrazenia, a juz napewno nie zrobila na Ukraincu.

Ta walke widze tak: madrze i czujnie trzymac dystans od tych dlugich, ciezkich lap i szybko go skracac+seria.
Jak dla mnie na dzien dzisiejszy, tylko taka taktyka moze zapewnic Polakowi tytul.
Czy wygra Polak przez decyzje?Wg mnie nie ma co liczyc.. no musial by Wladek konkretnie olac Polaka, a raczej tak nie bedzie(szkoda)

Dodam jeszcze, ze pasuje mi teoria przeczekania, az Kliczki obniza znacznie loty.. przeciez w 1998-1999 bracia nie miescil sie top10 HW, lub sporadycznie tam sie pojawiali..oni najnormalniej z tego strachu przed czolowka sie nie wychylali(choc nie byli slabi!!!) i wlasnie tym czekaniem, zapewnili sobie teraz panowanie w HW.. jestem przekonany, ze gdyby zostali rzuceni na glebokie wody(jak teraz Adamek), zostaliby rozbci przez tamtych pretendentow, jak i samych mistrzow..
Literatt jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania