stare 18-06-19, 21:27   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie Pożegnanie z boxing.pl

Podjąłem decyzję o pożegnaniu się z portalem. Była to decyzja bardzo trudna, ale też długo dojrzewała.

Skład redakcji z roku na rok był coraz węższy, a moi koledzy, Andrzej i Konrad, którym dziękuję - szczególnie Andrzejowi, na którego zawsze można było tutaj liczyć od bardzo dawna, mają swoje obowiązki i nie są w stanie poświęcić się bardziej niż to jest teraz. Przyszedł czas i na mnie.

Dziękuję całej rodzinie Boxing.pl za te lata dyskusji, sporów. Udało się zrobić ogromny postęp, portalu się trochę rozwinął. Włożyłem w niego całe swoje serce, energię i zapał. Wszystko jednak wygasło. Na moich barkach było za dużo i dziś nie mam już sił

Mam nadzieję, że forum będzie żyło. Możecie przecież zakładać tematy w różnych działach i sobie o boksie rozmawiać.

Dziękuję raz jeszcze. Nie byłem już jednak w stanie brać tej odpowiedzialności za stronę samemu w dużym stopniu. Dziękuję ekipie, która mnie na stronę wprowadzała i późniejszym kolegom: Andrzejowi P, Pawłowi R, Tomkowi B, Adamowi "Wiechowi", Tomkom Groblicy i Nowakowi, Kubie Z, Przemkowi, Konradowi, Adrianowi Golcowi, Markowi D, Mateuszowi W, Darkowi Ch, a także każdemu z Was i każdemu, o kim teraz nie pamiętam. To był świetny czas i świetne miejsce.

Trzymajcie się i dziękuję!

Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 18-06-19, 21:35   #2 (permalink)
contender

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Poważnie?Szkoda wielka dla portalu. Pan Sander to Boxing.pl...Pozdrawiam
Mr.KO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 18-06-19, 22:18   #3 (permalink)
champion

Domyślnie

Kurcze, szkoda wielka. Dla mnie byłeś godnym następcą Adriana. mam nadzieje że nie końćzysz z pisaniem na stronie.
kubuś jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-06-19, 01:07   #4 (permalink)
champion

Nominowany 2 razy w 1 Temacie
Domyślnie

Od odejścia Adriana to jest największa strata dla tego portalu, myślę nawet, że od lat boxing.pl nie był tak sensownie prowadzony jak za Twojej kadencji,

Liczę, że ktoś doceni Twoją wiedzę i umiejętności tak, jak na to zasługują. W życiu ważne jest to, co po sobie trwałego zostawiasz, nie mam tu na myśli majątku. Najważniejsza jest rodzina, ale te pisanie przez parę lat za darmo miało sens. Szkoda, że portal o takim potencjale nie ma opieki kogoś, kto spiąłby to jakoś finansowo, żeby tak dobrzy redaktorzy jak Krystian czy Andrzej nie musieli szukać gdzie indziej.

Powodzenia, będzie Cię tu brakowało bardzo. Najbardziej wywiadów i felietonów, bo przypuszczam, ze z forum nie znikniesz.
Marek Cudek jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-06-19, 07:45   #5 (permalink)
champion

Domyślnie

Jeżeli właściciel portalu trzyma go nie wiem...tylko po to aby trzymać bez pomysłu i chęci na rozwój to takie sytuacje to tylko kwestia czasu. Takie strony to content ...a to tworzą redaktorzy, bez nich nie będzie tego pierwszego nie będzie tez użytkowników. Pasja pasją ale żyć z czegoś trzeba.

Ps. jakiś własny projekt?

Pozdrawiam
puciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-06-19, 08:12   #6 (permalink)
champion

Domyślnie

Ciężko coś robić charytatywnie (raczej kokosów z tego nie było), z taką intensywnością i praktycznie samemu więc decyzję rozumiem i życzę powodzenia Krystian.

Jeżeli włodarze tej strony nie znajdą godnego następstwa to samo boxing.pl prędzej czy później zamieni się w martwe forum z okazjonalnymi dyskusjami w gronie starych użytkowników na temat bieżących wydarzeń. Bez dodawania newsów (90% przez Krystiana) nie będzie dyskusji i ruchu na stronie.
KiDDynamite jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-06-19, 08:15   #7 (permalink)
challenger

Domyślnie

Wielka szkoda Adrian, ale doskonale Cię rozumiem.
Szymon Aleksandrowicz jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-06-19, 09:11   #8 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Ja nie Adrian Była to bez wątpienia jedna z trudniejszych decyzji w moim życiu, bo boxing traktowałem jak swoje dziecko, ale coś już pękło we mnie... Z Boxingiem jak bym się nie starał, zawsze będę krok do tyłu, zawsze będę tylko nadrabiał...

stare 19-06-19, 09:41   #9 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał KiDDynamite Zobacz post
Ciężko coś robić charytatywnie (raczej kokosów z tego nie było),
Nie było złotówki. Tutaj mamy taki dziwny układ redakcyjno - właścicielski, że redakcja jest kompletnie odcięta od jakichkolwiek środków. Ja nawet nie wiem, czy portal generuje jakieś pieniądze, a jeśli tak, to jakie.

Moim zdaniem mieć w ekipie Adriana, Andrzeja, Pawła, Tomka, Mateusza... Dać chłopakom po parę stówek miesięcznie, żeby przy tym trwali, rozwinąć stronę technicznie i masz po prostu najlepszy pod każdym względem serwis bokserski w kraju. Zainwestować trochę w promocję, żeby ściągnąć więcej userów... Przecież każdy z wymienionych był/jest kozakiem. To wręcz niebywałe, że w jednym czasie Ci ludzie tworzyli redakcję, hobbyście z taką wiedzą? I ja właśnie z nimi zaczynałem. To były piękne czasy. Ale wtedy było nas 6 i każdy się rwał do pisania.

Niestety, życie toczy się dalej, a czasu na hobby coraz mniej, a frustracja coraz większa...

stare 19-06-19, 10:18   #10 (permalink)
V.I.P

Nominowany 10 razy w 8 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Użytkownicy w dyskusjach, z kazdym postem mają wkład w rozwój portalu tak samo, nie biorą za to kasy i nie oczekują, bo piszą tu w wolnym czasie dla przyjemności. Rozumiem Cie Krystian, ale uważam, że lepiej robić coś hobbystycznie niż robić to z poczucia obowiązku, bo można potem stracić do tego pasję. Portalów informacyjnych jest sporo, na boxingu mogloby być troszkę inaczej z formą i mogloby to przyniesc wiecej dyskusji i ogladalnosci, o czym pisalem z resztą nie raz.

Wg mnie portal powinien skupic sie na tekstach autorskich, felietonach, komentarzach, analizach, uzytkownicy mogliby zamieszczac swoje prace, a ktos by najwyzej zatwierdzal i to by sie moglo pojawiac w tej czesci strony gdzie są newsy. Z kolei suche newsy, jak info o nadchodzacych walkach moglyby powstawac w formie nowych tematow na forum zakladanych przez uzytkownikow tak jak to bylo kiedys, ale z zachowaniem jakiś norm w tytule żeby dobrze to wygladalo na glownej.

Ps. Krystian, ale Ty calkowicie opuszczasz boxing.pl? Przeciez na forum od czasu do czasu chyba znalazlbys czas, jak każdy.
robercik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

« Hej | Siemaneczko »
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania