stare 20-05-10, 12:36   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie Vazquez i Marquez gotowi na 4 bój.

W Fortune Gym w Hollywood podczas krótkiej konferencji prasowej, spotkali się dobrzy ringowi znajomi - Były mistrz świata Israel Vazquez (44-4, 32 KO) oraz były champion w dwóch kategoriach wagowych Rafael Marquez (38-5, 34 KO). Pięściarze ci spotkają się na ringu 22 maja w Staples Center w Los Angeles. Będzie to ich czwarty pojedynek, w których dwukrotnie zwycięsko wychodził Vazquez i raz wygranym ogłoszony został Marquez. Trylogia ta, rozegrana pomiędzy tymi dwoma meksykańskimi pięściarzami, na stałe i wielkimi literami wpisała się już w historię zawodowego boksu.

Nasze trzy wcześniejsze pojedynki głęboko zakorzeniły się w historii tego sportu. Gdy zapytano mnie, czy chciałbym po raz kolejny stanąć z nim między liny, bez wahania zgodziłem się na to ponieważ wiem, że ludzie będą chcieli to zobaczyć. Poza ringiem darzymy się wielkim szacunkiem, stąd nasza rywalizacja jest inna. Na ringu jednak nic nie będzie miało już znaczenie, każdy z nas da z siebie wszystko, aby zwyciężyć. Zrobimy tak samo, jak za wcześniejszymi trzema razami. Jestem przygotowany, skupiam się na walce i wiem, że Rafael myśli podobnie - mówił Vazquez.

Przez błędy mojego narożnika przegrałem ostatnią walkę. Ich rady doprowadziły mnie do porażki. To była wojna i jak myślach oddało się rundę, to się ją przegrało. To wszystko sprawiło, że zatrudniłem nowego trenera - Daniela Zaragozę, który w odróżnieniu od wcześniejszego szkoleniowca, poświęca mi sto procent czasu. Jestem gotowy i przekonany, że po tej walce będzie między nami remis 2:2 - mówił Marquez.

Zobacz rekord zawodników:

Israel Vazquez - Boxer
Rafael Marquez - Boxer

Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 20-05-10, 15:09   #2 (permalink)
prospect

Nominowany 2 razy w 1 Temacie
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Kolejny fight of the year? Tym razem chyba nic z tego. Obaj wybiją sobie resztę zdrowia z łbów i przy okazji boks. Raczej bym obstawiał Marqueza, bo jest nieco zdrowszy, hehe.
Bully Boy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania