boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Katsidis ze zwycięzcą Marquez vs. Diaz (http://www.boxing.pl/forum/newsy/9793-katsidis-ze-zwyciae-zcae-marquez-vs-diaz.html)

Adrian Golec 20-05-10 08:22

Katsidis ze zwycięzcą Marquez vs. Diaz
 
Menadżer Michaela Katsidisa (27-2, 22 KO), Sampson Lewkowicz zaprzeczył pogłoskom, jakoby Australijczyk miał zmierzyć się z Amirem Khanem (23-1, 17 KO) w kategorii junior półśredniej. Szkoleniowiec ujawnił w jednym z wywiadów, że The Great czeka na zwycięzcę rewanżowej konfrontacji Juan Manuel Marquez (50-5-1, 37 KO) - Juan Diaz (35-3, 17 KO) i to zwycięzca tej walki ma być przyszłym przeciwnikiem Katsidisa. Stawką walki pomiędzy Meksykanami będzie mistrzostwo WBO I WBA kategorii lekkiej.

Michael jest posiadaczem tytułu tymczasowego (interim WBO) i jest z tego dumny. Chce spotkać się ze zwycięzcą Marquez - Diaz i chce być jedynym właścicielem tego pasa - mówił Lewkowicz

Zobacz rekord zawodników:

Michael Katsidis - Boxer
Juan Manuel Marquez - Boxer
Juan Diaz - Boxer

Bully Boy 20-05-10 08:36

Przyjemnie się ogląda tego Katsidisa. W ostatniej walce wydaje się, że mógł zostać wypunktowany przez Mitchella jednak Anglik walczył głupio, często wdawał się w wymiany, za długo stał na przeciwko Australijczyka, aż w końcu musiał wyłapać ten lewy sierpowy. Katsidis to jeden z tych zawodników, z którymi wie się jak walczyć, można ułożyć plan ale okrutnie trudno wprowadzić go w życie.

Ja bym chciał go zobaczyć z Marquezem, pytanie czy jego destruktywny styl, szybkość i determinacja są w stanie przełamać Meksyka, jeśli tak to stawiam nawet na rozstrzygnięcie przed czasem.

Adrian Golec 20-05-10 11:09

Mitchell jest za cienki w uszach aby móc kiedykolwiek wypunktować Katsidisa.. Bez wcględu na to, jakby walczył.. głupio, mądrze, dobrze taktycznie, źle... To trochę przereklamowany zawodnik, któremu udało się ładnie wypunktować Prescotta, zawodnika conajmniej o klasę słabszego od Katsidisa..

Bully Boy 20-05-10 14:34

Dlatego skończyło się tak jak skończyło - momentami ładnie pracował tym jabem, co robiło pozytywne wrażenie względem Mitchella.

PS. Ta cisza na stadionie, gdy ich pupil dostał "w mazak" - bezcenna :butcher:

W przypadku znokautowania Haye'a chyba by się posrali powyżej dupy.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:08.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.