stare 19-05-10, 11:28   #1 (permalink)
champion

Nominowany 68 razy w 28 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 7
Domyślnie Witalij Kliczko o Haye i Sosnowskim

Przygotowujący się do walki z Albertem Sosnowskim Witalij Kliczko postanowił wypowiedzieć się, na temat ewentualnej walki jego brata z Davidem Haye.

Zdaniem starszego z braci K, Haye wyraźnie unika konfrontacji z nimi wiedząc, że nie ma w niej większych szans. Dodał też, że jeśli Anglik zawalczy z jego bratem, Władimir będzie chciał go obijać przez 12 rund zanim go znokautuje.

Haye wie, że przeciwko Kliczko wynik może być jeden - zostanie znokautowany przeze mnie lub mojego brata. Ze mną miałby szczęście, bo znokautuję go w kilka rund. Władimir znokautuje go w 11 lub 12 rundzie. Dla Władimira to jest sprawa osobista a Haye wie, że ta walka będzie oznaczać koniec jego kariery. Jeśli straci tytuł, straci wszystko. On ma niewyparzoną gębę i nic więcej - powiedział Witek.

Dziennikarze po raz kolejny zapytali Ironfist o walkę z Albertem Sosnowskim. Bokser docenił Polaka i stwierdził, że walka nie jest takim mismatchem, na jaki kreują ją media.

To będzie wielka walka. To będzie bitwa. Sosnowski nie ma wielkiego nazwiska jak Muhammad Ali, ale jest bardzo twardy, głodny sukcesu i przewiduje, że to nie będzie łatwa walka. To będzie prawdziwe mistrzostwo wagi ciężkiej. Dlatego dobrze się do tej walki przygotowuję i mam nadzieję, że każdy kto ja zobaczy będzie się dobrze bawił.

Zobacz rekordy zawodników:

David Haye - Boxer
Wladimir Klitschko - Boxer
Vitali Klitschko - Boxer

Marcin Zimerman jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-05-10, 14:55   #2 (permalink)
bum

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Tylko byłoby fajnie, gdyby jakaś stacja tv raczyła transmitować tę walkę, bo na razie cisza.
maciek19 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-05-10, 16:22   #3 (permalink)
V.I.P

Nominowany 4 razy w 2 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

wladimir sadze ze z hayem nie zawalczy, dla odmiany haye nie zawalczy z adamkiem tylko chcailby z latwym harrisonem,gdy ten wyleczy kontuzje - ale tylko gdybania promotorzyny

k.
K.Z. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-05-10, 16:50   #4 (permalink)
champion

Nominowany 68 razy w 28 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 7
Domyślnie

Tez mi sie tak wydaje: Harrison to duza i latwa kasa na wyspach nie ma po co sie pchac na Kliczkow. Jak z nimi przegra to juz nic wiecej nei zarobi a Brytole z checia beda placic za walki z dziadkami i bokserami klasy B.
Marcin Zimerman jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania