boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 18-05-10, 15:03   #1 (permalink)
champion

Nominowany 68 razy w 28 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 7
Domyślnie Hatton Promotions skaperowało Murraya[wideo]

Podczas gdy TOP RANK podpisuje kontrakty z amerykańskimi talentami, Ricky Hatton wyszukuje nowych zawodników do swojej grupy w Wielkiej Brytanii. Najnowszym nabytkiem Hatton Promotions jest Martin Murray.

Zawodnik z Wigan podpisał kontrakt z grupą Hattona przed jego piątkową walką z Francisem Cheka, której stawką będzie pas Imperium Brytyjskiego.

To będzie moja 19-ta walka więc mam już sporo doświadczenia. Ale dobrze mieć obok kogoś z takim doświadczeniem jak Ricky. On był częścią jednych z największych walk - mówi Murray.

Starcie z zawodnikiem z Tanzanii jest owiane pewną enigmą. Afrykanin pomimo świetnego rekordu wygrywał przeważnie z zawodnikami mało znanymi i nie posiadającymi wielkich umiejętności, ale Murray zdaje się go nie lekceważyć.

Będę oglądał poprzednie walki Cheki. Wygrał 19 walk i aż 13 z nich przez KO, więc potrafi uderzyć. Nie będzie łatwo, ale jestem pewny swego. Chciałem tej walki od dawna - dodał.

Murray w 18 zawodowych walkach nie przegrał ani razu, za to 6 razy pokonywał przeciwników przez KO. Jako amator zdobył miedzy innymi mistrzostwo Anglii a po przejściu na zawodowstwo wsławił się wygraniem turnieju Prizefighter.

Do walk z Cheką dojdzie w najbliższy piątek w Sheffield.

Highlight Martina Murraya:

Zobacz rekordy zawodników:

Martin Murray - Boxer
Francis Cheka - Boxer

Marcin Zimerman jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania