boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 16-05-10, 22:26   #1 (permalink)
V.I.P
2nd Place Winner (TOTM)  

Nominowany 4 razy w 2 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie Adamczyk: Sosnowski, agronom i ignoranci

Czytam, że Albert Sosnowski nic nie jest wart. W Internecie cała masa znawców i mędrców naigrywa się z niego, zastanawiając się przy tym, kiedy padnie pod ciosami Witalija Kliczki: już po kilku sekundach czy tez po kilku rundach.
Nie wiem jak będzie. Wiem natomiast, że Albert w takiej formie jeszcze nigdy w życiu nie był. Oczy przecierałem ze zdumienia, gdy widziałem jaką miał ostatnio kondycję, jak poprawił pięściarska technikę, jak szybki się stał, jak mocno podbudował się psychicznie. To co wyprawiał na sparingach zapierało dech w piersiach.
Nie wiem – powtarzam – co zaprezentuje 29 maja w ringu w Gelsenkirchen. Wiem natomiast, że to niezwykle ambitny facet, który zrobił wszystko co mógł, by wywalczyć mistrzostwo świata. „Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą” napisał kiedyś św. Augustyn. Dragon nie zamierzał i nie zamierza się poddać. I to jest jego pierwszy, ogromny sukces.
A tak na marginesie. W kontekście Sosnowskiego i tego co wypisują o jego szansach taki żart (wyczytałem go w „Gościu Niedzielnym”, świetny tygodnik, polecam):
„Młody agronom ogląda sad i poucza właściciela:
- Pan ciągle pracuje starymi metodami. Będę zdziwiony, jeśli z tego drzewa uda się panu uzbierać choćby 10 kilo jabłek.
- ja tez będę zdziwiony, bo zawsze zbierałem z niego gruszki.”
Jednym słowem: trzeba mieć minimalną choćby wiedzę żeby się na jakiś temat wypowiadać. I tyle.

K.Z. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-05-10, 22:35   #2 (permalink)
prospect

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

No niestety już tak w tym kraju jest Panie Krzysztofie.Widziałem dzisiaj na pewnej stronie jego zdjęcie- przecierałem oczy na widok jego muskulatury.Albert nigdy do tłustych nie należał, ale widać ze nie próznuje.

P.S Wiadomo cos o transmisji - będzie czy już telewizje dały sobie spokój?|To byłby moim zdaniem skandal.Taki Polsat pokazuje np. najbliższą walkę Pudziana , która jest freak showem , a takiego wydarzenia nie pokażą.
ludi14 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-05-10, 22:46   #3 (permalink)
champion

Nominowany 68 razy w 28 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 7
Domyślnie

Ale czym sie w sumie przejmujesz? Przeciez 90% ludzi piszacych na roznych portalach NIE MIALO NIGDY REKAWIC NA REKACH wiec och opinie sa nic nei warte. Nawet wsrod ludzi piszacych regularnie sa i tacy co znaja sie na boksie jak ja na tresurze aligatorow. Kto nie wejdze do ringu zawsze widzi pewne sprawy inaczej i duzo latwiej mu krytykowac niz komus kto sam poczul krew pot i lzy. Ocenianie boksu tylko na podstawe boxrec i gal widzianych w TV to jak lizanie lizaka przez papierek. Ilez to ja autorytatywnych wypowieddzi sie naczytalem od ludzi ktorzy nigdy nie byli nawet na 1 gali na zywo! Polacy lubia narzekac i sie wymadrzac: zobacz jak od lat jada po Adamku, Włodarczyku. A jak jechali czasmai po Golocie to bania mala.

Dla kontrastu: ja jestem informatykiem i gdyby ktos przypadkowy z ulicy mi powiedzial ze np pisze dziadowskie programy to bym mu sie zasmial w twarz no bo co on moze wiedziec o programowaniu. I tak samo powinien robic Sosna. Tak BTW: tylko idiota by na miejscu alberta nie wzial tej walki bo nie po to sie latami trenuje, stosuje diete i prowadzi sportowy tryb zycia z wszystkimi jego rygorami zeby do konca kariery obijac kolesi 2-20.
Marcin Zimerman jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-05-10, 22:47   #4 (permalink)
champion

Nominowany 68 razy w 28 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 7
Domyślnie

No i trzeba pamietac ze 99% ludzi ogladajacych boks to goscie z przypadku z piwem w lapie. Moze 1% czyta cos regularnie i ma wieksza wiedze.
Marcin Zimerman jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-05-10, 22:57   #5 (permalink)
bum

Domyślnie

W pełni popieram opinie przedmówców i p. Krzysztofa Sam jakiegoś większego pojęcia na temat boksu nie mam, ale właśnie dlatego się nie wymądrzam i nie uznaję za 'specjalistę' jak co niektórzy. Najgorsze w naszym kraju jest niestety to, że jeśli Albert wygra (czego mu serdecznie życzę i w co osobiście wierzę) to właśnie Ci wszyscy , którzy po nim najbardziej jechali będą wtedy zgrywać jego największych fanów, którzy to ciągle go wspierali i byli pewni jego zwycięstwa.

Pozdrawiam
NanMin jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-05-10, 00:12   #6 (permalink)
V.I.P

Nominowany 4 razy w 2 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

panowie, naturalnie to nie moj tekst tylko prosto z bloga (u?) mojego kolegi jacka adamczyka - sadze fajny tekst - zamiescilem u nas:-)

re walki w TV - sadze ze nigdzie nie bedzie, moze w C+? to jest akurat fajny przyklad, nie mozna juz sie przyp... do mnie bo ja NIE chcialem tych praw i wlasciciel sam je sprzedaje - dla mnie to biznesowo zadna roznica bo i tak nasz glowny sponsor (jedyne co mogloby mnie walsnie wk..to polski sponsor a tu no polish TV) jest z niemiec:-)) wiec luz. slaba gala bo go kliczko kropnie w 1 rundzie? to bujda, poza tym taka gale mozna kupic robiac deal, ze zaplaci sie tyle a tyle % jesli pojdzie w tej i w tej rundzie wiec no risk dla TV. dobrze sie stalo moze nastapi koniec stekan dlaczego to nie idzie w TV takim a to w takim a ten czemu nie pokazany tu lub tam...bedzie w polsce ppv - zobaczymy wowczas:-)

re samej walki, albert jest przygotowany na tip top, tu nie bedzie zadnego marudzenia, ze to nie tak czy srak, bedzie dobra walka, to nie jest sugar ray, nie boimy sie juz go nic a nic:-) bedzie dobra zabawa trust me!

ruszamy juz za tydzien!:-)bede nadawal z zapada.

k.
K.Z. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-05-10, 00:22   #7 (permalink)
champion

Domyślnie

ten felieton to bezposrednio do mojej osoby? tak sie sklada ze nazywam sie Adamczyk

nie czuje tej madrosci wylewajacej sie od autora tekstu czytalem juz lepsze teksty ktore mialy na celu umoralniac ludzi

wszystko fajnie ladna tematyka i niepoprawnie politycznie... byloby powiedziec ALE, ALE ja sobie pozwole powiedziec ze od pewnego czasu na takie umoralniane teksty troszke mi sie na wymiot sprowadza bo to mi sie kojarzy z dyskusja w TVN 24 albo jakies "Szklo kontaktowe" czy cus.
Cos podobnego poziomu robota...
Panie Promotorze nie na Boxing.pl. tutaj tego nie trzeba robic. oszczedzcie nam.
Tutaj bohaterzy tego tekstu szybko sa sprowadzani do roli Trolla a chyba userzy nie maja ochoty przyklaskiwac tematyce na forum gdzie tacy ludzie nie wystepuja a nawet jesli to szybko sa sprowadzani na sciezke banicji.

K.Z,chcieliscie pierwszych stron gazet to je macie czas zaczac sie uodparniac bo gorsze dopiero moze nadejsc
Taszun jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-05-10, 07:23   #8 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Odnosnie tych komentarzy w necie to Polsce po walkach sami wiecie kogo pojaila sie taka menatlnosc do krytykowania. Przyjelo sie ze Polski bokser to nieudacznik i w pewnych przypadkach nawet duze sukcesy nie zmieniaja tego swiato pogladu.

Masa takich komentarzy to dzieci neostrady ktore widza jak inni krytykuja i same probuja powtarzac. Ale bylem wczoraj u kumpla. Wiedzialem ze bardziej interesuje go MMA ale zapytalem czy widzial walke Diablo. Odpowiedzial ze nie i nie kojarzy kto to jest, pokazalem mu wiec zdjecia dopiero wtedy zatrybil ale stwierdzil z kiedys ktos mu powiedzial ze Diablo jest slaby to pewnie i ten pas ktory zdobyl nie jest wiele wart. Ot moadrosci ludowe. Oczywiscie w tym momencie zaprzestalem drazenia tematu...

Szkoda ze nie bedzie transmisji. No coz trzeba bedzie szukac pozniej skad mozna by sciagnac

A faktycznie Albert wyglada kozacko
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-05-10, 08:50   #9 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Ale zauwazylem prawidlowosc wg ktorej holenderscy czy angielscy kibicie wypowiadajacy sie na zagranicznych forach maja o wiele wieksza kulture i wiedze w porownaniu do polskich userow. Takze mysle ze to tylko taka chora mentalnosc narodu i nie ma sie co przejmowac a w kontekscie walki wszyscy sami niedlugo zobaczymy jak bedzie, sam czuje ze walka moze skonczyc sie przez K.O (6-8 runda)jezeli Albert tak jak zapowiada bedzie walczyl zdecydowanie a nie gibal sie jak kevin. Pozdro
kamilziebice jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-05-10, 09:22   #10 (permalink)
champion

Nominowany 8 razy w 3 Tematach
Domyślnie

Naród wspaniały tylko ludzie ch***, ot co W każdym społeczeństwie znajduje się duża ilość ludzi-ignorantów, których ulubioną rozrywką jest krytyka. A już szczególnie krytyka rzeczy, o których mają mgliste pojęcie. Utarło nam się, że jesteśmy jacyś wyjątkowo tragiczni pod tym względem jako Polacy, to dlatego, że widzimy to od środka, toteż każdy z nas może podać tyle własnych przykładów na potwierdzenie tego. Nie można się przejmować, ignoranci i tak będą szczekać na Alberta i każdego innego cokolwiek by nie osiągnęli. Na szczęście tutaj nie onet
Bonsante jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania