boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 17-05-10, 11:30   #11 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Skąd: Dla nich hołd, dla tych noszących blizny, dla nich.. w imie dobra Ojczyzny.
Nominowany 120 razy w 42 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie

Cytat:
Napisał kamilziebice Zobacz post
Ale zauwazylem prawidlowosc wg ktorej holenderscy czy angielscy kibicie wypowiadajacy sie na zagranicznych forach maja o wiele wieksza kulture i wiedze w porownaniu do polskich userow. Takze mysle ze to tylko taka chora mentalnosc narodu i nie ma sie co przejmowac a w kontekscie walki wszyscy sami niedlugo zobaczymy jak bedzie, sam czuje ze walka moze skonczyc sie przez K.O (6-8 runda)jezeli Albert tak jak zapowiada bedzie walczyl zdecydowanie a nie gibal sie jak kevin. Pozdro
Anglicy to największe trolle i zaślepieńcy ze wszystkich grup kibiców jakie znam, a przynajmniej 90% z nich. Dla nich Haye to największy bokser wagi ciężkiej od czasów Alego i nadal zażarcie go bronią po 3 z rzędu ucieczce od walki z Kliczką. A wspomnij tylko nazwisko Calzaghe to sie dowiesz, że rjj był prime, hopkins również i Joe to największe odkrycie od czasów krajanego chleba.

Ja za to jadąc na juwenalia zapytałem jednego znajomego, który jest tylko lekko w temacie, jak tam czy będzie oglądał Włodarczyka. Odpowiedział mi że ee tam włodarczyk, mówie no wiesz w koncu u nas 2 po adamku, nieliczny który jakoś sie liczy.

A On mi na to , że drugi po Adamku to jest raczej Sosnowski.

Wiechu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-05-10, 12:46   #12 (permalink)
champion

Nominowany 68 razy w 28 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 7
Domyślnie

Laswol tworze program ktory jest odpowiednikiem nawigacji samochodowej, tyle ze dla lodzi (a w zasadzie tworzylem kiedys) jesli ktos nei jest programista a chcialby ze mna rozmawiac o konstrukcji tego programu to NFW bo sie nei zna, nie wie ak to dziala, jak wyglada proces tworzenia itd. Chodzi mi o technicnza strone sprawy a nie powierzchowny wyglad.
Marcin Zimerman jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-05-10, 12:47   #13 (permalink)
champion

Domyślnie

Jeszcze co do kibicow... kazdy moze miec swoje zdanie ok, ale niech nie wymawia tego autorytatywnie obrazajac przy tym rozmowce bo to trolling.

stare 17-05-10, 12:52   #14 (permalink)
mvp
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Thumbs up

Cytat:
Napisał Marcin Zimerman Zobacz post
Przeciez 90% ludzi piszacych na roznych portalach NIE MIALO NIGDY REKAWIC NA REKACH wiec och opinie sa nic nei warte.
Takie przeświadczenie cechuje wielu ludzi, ale wyłącznie młodych mentalnie. Po pewnym czasie nabiera się życiowej mądrości i staje się jasne, że mogę krytykować np. posła na sejm RP mimo, że sam posłem na sejm RP nigdy nie byłem, mogę krytykować policjanta drogówki mimo, że nigdy nim nie byłem, itp, itd.

Nie mając nigdy wcześniej rękawic bokserskich na rękach można rozumieć pięściarstwo lepiej niż uprawiający je człowiek. Być może nie pokona się tegoż trenującego, ale można widzieć błędy, których on sam nigdy nie zobaczy.
mvp jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-05-10, 13:16   #15 (permalink)
bum

Domyślnie

Cała prawda.Zero wiedzy na dany temat ale krytyka na calego.

ps najwięcej ,,znawców" jest na bokser(org)w każdym artykule masa głupich komentarzy.Powinni zmienic nazwe na troll.org.Wiekszej zbieraniny przyglupow nie ma w zadnym serwisie sportowym
Devilpage jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-05-10, 13:30   #16 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał mvp Zobacz post

Nie mając nigdy wcześniej rękawic bokserskich na rękach można rozumieć pięściarstwo lepiej niż uprawiający je człowiek. Być może nie pokona się tegoż trenującego, ale można widzieć błędy, których on sam nigdy nie zobaczy.

sorry ale wiekszej bzdury dawno nie slyszalem.jesli nigdy nie byles w ringu, nie organizowales czy sedziowales imprezy sportowej to po prostu lizesz lizaka przez papierek. to nie jest to samo i moze ci sie tylko wydawac ze wiesz wiecej niz trenerzy czy zawodnicy. czlowiek ktory NIE SIEDZI w sporcie walki nie wie co to prawdziwy trening, taktyka, pscyhologia sportu i marketing sportowy. jemu sie tylko wydaje ze wie. i dlatego 99% ludzi na ww stronie mysli ze sa specjalistami a wiekszosc z nich nie wie nawet o cyzm mowi. krytykowanie polityka to co innego niz krytykowanie sportowca bo decyzje poltyczne sa empirycznie odczuwalne przez spoleczenstwo podczas gdy sport taki jak boks to dziedzina spolecznie marginalna w ktorej uczestniczy ulamek procenta spoleczenstwa a o ktorej chcial by sie autorytatywnie wypowiadac kazdy. wiem o czym mowie bo zanim sam wszedlem do ringu tez myslalem ze wiele rzeczy wiem lepiej ale dopiero z perspektywy trenera/zawodnika/dzialacza/sedziego ma sie pelny wglad w ten sport a kanapowy kibic widzi tylko przygotowana przez stacje telewizyjna rozrywke po ktorej wylaczy TV i juz nie wie co bylo z zawodnikiem po walce, przed nia itd.

stare 17-05-10, 13:34   #17 (permalink)
champion

Domyślnie

I jeszcze tak: skoro tylu gosciom wydaje sie ze pomimo ze z boksem mieli niewiele wspolnego to wszystko wiedza lepiej niz zawodnicy promotrozy i trenerzy, to czemu zaden z nich nie zacznie dzialac w boksie? w koncu z takim 'zrozumieniem' zarobil by miliony'. Mysle ze wszystko jest jasne i nei ma po co dalej walkowac tematu.

Przyklad z policjantem drogowki tez ma sie nijak do boksu : wszyscy jezdzimy samochodami i mamy jakas wiedze o ruchu drogowym. W przypadku politykow ich decyzje maja wplyw na wysokosc podatkow, sluzbe zdrowia i edukacje czyli bezposrednio na to JAK NAM SIE ZYJE. Sami ich wybieramy i rozliczamy po kadencji. A jaki wplyw ma walka Sosnowski - Kliczko na Ciebie i Twoje zycie i jaki wplyw masz Ty na ta walke? Zaden...

stare 17-05-10, 13:41   #18 (permalink)
bum

Domyślnie

Prawda jest taka, że ci wszyscy znawcy są gó**no warci. Jeszcze rok temu powiedziałbym o boksie tak samo, ale powiem szczerze, że dosyć zagłębiłem się w ten sport i zobaczyłem na czym to tak naprawdę polega. W boksie zdarzało się już tyle niespodzianek, że Sosnowskiemu zdecydowanie nie odbierałbym szans. Po pierwsze Kliczko nie jest już tym samym fighterem co kiedyś, a Albert z kolei być może trafia na okres życiowej formy. Powinno być dobrze
baqq1990 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-05-10, 14:13   #19 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Trochę was ponosi panowie... Sportowcy, jak i wszystkie inne osoby publiczne od zawsze poddawane były krytyce.. Zawsze byli tacy, których podziwiano i tacy, z których się śmiano i tak jest wszędzie. Pomijam oczywiście jakieś szczeniackie, obraźliwe teksty.. Do nich w ogóle nie powinniśmy się odnosić.. Nie dziwią mnie jednak zaczepki w stronę Alberta.. Ten zawodnik nie pobudza zbiorowej wyobraźni na tyle, aby uważać go za współczesnego herosa, pretendenta.. Zwykle w sporcie jest tak, że mistrz to nr 1, a pretendent nr 2... Tak kiedyś bywało w boksie, stąd wiele znakomitych pojedynków na poziomie. Tutaj Polak przystępuje z roli marudera, pięściarza dużo słabszego od Kliczki, jednego z najsłabszych w ostatnich latach kariery Ukraińca.. i jednego z najsłabszych pretendentów do WBC.. Cieszą mnie informacje, że jest w dobrej formie. Zamiast obrażać się na krytyków, niech zamknie im usta postawą w rigu.. To już niedługo.. Jeżeli pokaze się z dobrej strony, będą go chwalić, jeżeli sper... ten pojedynek, będą nadal się z nieg śmiać.. W szystko w jego rękach tym bardziej, że bycie pretendentem zobowiązuje...
Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-05-10, 15:08   #20 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Skąd: Dla nich hołd, dla tych noszących blizny, dla nich.. w imie dobra Ojczyzny.
Nominowany 120 razy w 42 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie

Dokładnie. Panowie przestańcie sypać banałami o znawcach i dzieciach onetu, które wszystko i wszystkic krytykują. Oni zawsze byli i zawsze będą, jeżeli ktoś sie nadal takimi komentarzami przejmuje i nie umie ich ignorować to sam jest sobie winien.

Obiektywnie rzecz biorąc Albert nie jest najbardziej pożądanym pretendentem i ci którzy nie dają mu prawie żadnych szans posiadają na to sporo argumentów i mają prawo tak uważac. Gdyby albert nie był polakiem, 90% z nas tez by klęło czemu ktoś taki dostał szanse, my zaglębiliśmy sie w temat juz wiemy czemu ale nie wszyscy posiadają taką wiedze.

Tak jak pisze Adrian, szacunek mas Albert może wyrobić sobie jedynie postawą na ringu i to nawet przegrywając. Prawie nikt nie oczekuje wygranej, ale ja np mam nadzieje na powrót alberta na tarczy po odważnym pokazaniu cojonas. Świat jest tak skonstruowany, że Szacunek trzeba sobie wyrobic a nie sie go domagać.
Wiechu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania