stare 13-05-10, 18:01   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie Trash talking przed Khan vs. Malignaggi

Nie widać końca "śmieciowego gadania" przed pojedynkiem mistrza WBA, Brytyjczykiem Amirem Khanem (22-1, 16 KO), a byłym championem IBF kategorii junior półśredniej Paulem Malignaggim (27-3, 5 KO). Pięściarze spotkają się już w najbliższą sobotę w walce wieczoru na gali w Madison Square Garden.

Nie do wiary, jaki on jest arogancki. Uwierzył tym bajkom w brytyjskich gazetach na swój temat. W ringu to ja będę lepszy we wszystkim. Nie spotkałem jeszcze tak wkurzającego dzieciaka. Wyprowadza mnie z równowagi, nie lubię go. Wcale nie jest taki szybki, jak myśli. Nigdy nie walczył jeszcze z dobrym rywalem, przegrał przez nokaut w pierwszej rundzie. Nikt tutaj nie uwierzy w jego wielkość, jeżeli nie udowodni tego w ringu. Zdbam o to, aby w tej kwestii po sobotnim pojedynku nic się nie zmieniło - mówił Malignaggi.

Mówię to ludziom, którzy za dużo gadają. W sobotę będę mówił pięściami i zamknę mu usta. Jestem miłym facetem, nie mogę się jednak doczekać, aż go pokonam i zrobię mu krzywdę. Cieszę się, że mogę walczyć w Madison Square Garden - mówił Khan.

Zobacz rekord zawodników:

Amir Khan - Boxer
Paul Malignaggi - Boxer

Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania