boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 16-12-20, 14:30   #1 (permalink)
champion

Nominowany 195 razy w 58 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 21
Domyślnie Mariusz Grabowski: kobiety mają większe jaja niż nasi zawodnicy.

Fragmenty wypowiedzi Mariusza Grabowskiego dla Po Gongu.

Z kobietami w Tymexie nie ma żadnego problemu. One nie boją się wyzwań. Gorzej jest z chłopakami [...]

Robert Parzęczewski miał kiedyś ofertę walki o mistrzostwo świata z Siergiejem Kowaliowem, moim zdaniem powinien ją przyjąć. Pieniądze były naprawdę duże, ryzyko też było duże, ale można przegrać za 300 tysięcy dolarów, ale można też za 40 tysięcy złotych. Zawsze powtarzałem, że walk o mistrzostwo świata się nie odmawia, bo później można przez przypadek przegrać i zostaje się z niczym.

Mogłem wysłać zawodnika jako rezerwowego do bańki na galę Joshua vs Pulew, ale nie skorzystał z bardzo atrakcyjnej oferty. Gdyby nie zawalczył, to i tak dostałby dobrą wypłatę. A jeśli musiałby wejść do ringu, to gaża byłaby bardzo dobra. To byłyby ze dwa razy większe pieniądze niż te, które Nikodem Jeżewski zarobił za walkę z Okoliem. No, ale nie chciał.

Byłem w szoku, siedzi mi to w głowie do dzisiaj. Takie okazje nie spadają z nieba. Mógł posiedzieć w eleganckim hotelu, popić, pojeść i czekać na rozwój sytuacji. Gdyby nic się nie wydarzyło, to dostałby pieniądze i wrócił do domu najedzony i wypoczęty. Na dodatek mógł obejrzeć na żywo fajną galę. Kobiety mają większe jaja niż nasi zawodnicy. Czasami aż chce mi się płakać, ale trudno, zagryzamy zęby i jedziemy dalej.

Polecam cały tekst

Źródło: Krzysztof Smajek/Po Gongu

Marek Cudek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-12-20, 14:38   #2 (permalink)
prospect

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

O kim mowa?
bode jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-12-20, 15:03   #3 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał bode Zobacz post
O kim mowa?
Chyba o jakiś transwestytach ale jestem pewien. A dalej żale jakiegoś gościa co zarabia % z wysyłania swoich klientów na walki i nie udało mu się ostatnio nikogo przekonać więc nie zarobił - bywa.
puciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-12-20, 15:13   #4 (permalink)
V.I.P

Nominowany 10 razy w 8 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał bode Zobacz post
O kim mowa?
Na logikę biorąc, to skoro pieniądze miały być 2 razy większe od kasy, którą wziął Nikodem za walkę z Okoliem, to raczej musiał być to ktoś z wagi ciężkiej, bo te pozostałe walki poza HW i CW, to jakieś no name'y walczyły, więc chodziło pewnie o rezerwowego na Wach vs Fury albo Bakole vs Kuzmin.
robercik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-12-20, 15:18   #5 (permalink)
Super Moderator

Domyślnie

Cytat:
Napisał robercik Zobacz post
Na logikę biorąc, to skoro pieniądze miały być 2 razy większe od kasy, którą wziął Nikodem za walkę z Okoliem, to raczej musiał być to ktoś z wagi ciężkiej, bo te pozostałe walki poza HW i CW, to jakieś no name'y walczyły, więc chodziło pewnie o rezerwowego na Wach vs Fury albo Bakole vs Kuzmin.
Nie wiem kogo oprocz Siwego i Bodziocha maja HW w Tymexie. Bodzioch odpala napewno.
Rockefeller jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-12-20, 15:20   #6 (permalink)
champion

Nominowany 195 razy w 58 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 21
Domyślnie

Pewnie Siwy.
Marek Cudek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-12-20, 21:00   #7 (permalink)
prospect

Domyślnie

Może niektórzy nie chcą się publicznie ośmieszać nawet za duże pieniądze. Mieliśmy już kilka takich wypadów.
kretos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-12-20, 21:13   #8 (permalink)
challenger

Domyślnie

Grabowski chce spienieżyć rekord Siwego
Mr.KO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-12-20, 21:57   #9 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Czytając tą wypowiedź ciężko mieć pozytywne uczucia, do Mariusza.
Wiem że jest promotorem i zarabia na walkach swoich zawodników nawet tych przegranych, ale tu sprawia wrażenie jakby bardziej zależało mu na kasie i "posiedzieć w eleganckim hotelu, popić, pojeść " niż w prowadzeniu swoich zawodników po jakieś tytuły. Niech promotorzy nie zapominają że przeskoki klas zawodników z 15-6, 11-14, 3-1 na mistrzów świata lub top10-15 zazwyczaj źle się kończą. Zarobi się sporo to fakt ale nierzadko kosztem przegranej.

Szansy mistrzowskiej się nie odmawia - często prawda, ale ewentualna przegrana skreśla cię na jakiś czas, tracisz zdrowie, spadek w rankingu. Wiec trzeba uważać na takie bokserskie "last minute"
Głos zza podwójnej gardy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-12-20, 22:00   #10 (permalink)
challenger

Domyślnie

Nie mam pojecia o jakie zastepstwo i dla kogo chodzi Grabowskiemu - on ma na mysli Bakole czy moze Puleva ? XD Srednio to widze ze Hearn podpisal jako zastepstwo jakiegos kurwa Siwego czy Bodziocha z Tymexu, jakby w UK nie mieli swoich ciężkich 10 razy lepszych i bardziej znanych od tych naszych pokrak.
pain.exe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania