boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 20-11-20, 13:30   #1 (permalink)
champion

Nominowany 165 razy w 46 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 19
Domyślnie Nowy promotor Cieślaka: nie lubię wydawać pieniędzy, ale w Michała postanowiłem za

Wywiad Artura Gaca z Przemysławem Krokiem - nowym promotorem Michała Cieślaka.

Artur Gac, Interia: W tej chwili to pan jest tą osobą, która stoi za zbliżającą się edycją gali Polsat Boxing Night?

Przemysław Krok: - Zasadniczo można to tak nazwać. Oczywiście razem ze swoim wspólnikiem Tomkiem Babilońskim [...]

Można powiedzieć, że pojawił się pan w trudnym czasie i parafował kontrakt z Cieślakiem, gdy relacje pięściarza z Tomaszem Babilońskim nie były najlepsze. Stał się pan niejako spoiwem między sportowcem i promotorem.

- Myślę, że z biegiem czasu ich relacje znów będą się zacieśniać, aczkolwiek faktycznie panowie trochę się poróżnili. Nie mnie oceniać, gdzie leży prawda lub co było powodem tych zgrzytów. Ani mnie, ani pana nie było w Kongu, więc naprawdę trudno o jednoznaczną opinię. Ja zawsze każdemu powtarzam, że bardzo łatwo jest oceniać wszystko stojąc z boku. W tej konkretnej sprawie staram się pozostać bezstronny i lojalny wobec obu panów [...]

Jeśli mam być szczery, to na pierwsze pytanie, które na tamten czas zadali mi Tomek Babiloński i Zbyszek Ratyński, od razu im odpowiedziałem, że ja tam nie lecę. Po prostu zajmując się zawodowo sprawami związanymi z bezpieczeństwem wiedziałem, że nie do końca może być tam wesoło. Tym bardziej doceniam, że byli na tyle odważni, by tam pojechać. Natomiast jako że mnie tam nie było, to nie mi oceniać, co dokładnie się stało. Jednak, jak pan zauważył, pewnie dobrze, że międzyczasie się pojawiłem i udało nam się dojść do porozumienia. Bo nie oszukujmy się - było wielu chętnych, którzy chcieli z Michałem Cieślakiem podpisać kontrakt. I proszę mi uwierzyć, że proponowali teoretycznie dużo lepsze warunki.

Wobec tego czym udało się panu przekonać Michała do siebie?

- Stabilnością. Może też moje słowo jest dużo warte? Może po prostu pieniądze to nie wszystko? Michał to charakterny chłopak, więc myślę, że tutaj naprawdę wiele czynników okazało się decydujących. Przecieraliśmy się przez kilka miesięcy, żeby ten kontrakt wypracować. W tym całym sporcie moim najmocniejszym atutem jest strona biznesowa, więc ja upierałem się przy swoim, ale postaraliśmy się, żeby ten kontrakt był dla każdej ze stron stabilny i satysfakcjonujący. I to finalnie nam się udało.

Rozumiem, że parafowaliście wieloletni kontrakt?

- Potwierdzam. W najbardziej optymistycznej wersji chcemy doprowadzić Michała do tytułu mistrza świata i przejść razem z nim jeszcze przez kilka obron.

Jak pan odbiera Cieślaka na początku waszej współpracy?

- Odpowiem tak: ja jestem z Radomia, a Michał spod Radomia, więc nasze ścieżki przez długie lata jakoś się przecinały. Abstrahując od tego, czy ze sobą sympatyzowaliśmy, to zawsze postrzegałem go, jako bardzo dobrego zawodnika. Ja w swoich poczynaniach jestem raczej ostrożny i każdemu powtarzam, że nie lubię wydawać pieniędzy, ale w Michała postanowiłem zainwestować. Wierzę, że spełnimy te cele, które sobie założyliśmy i będziemy go prowadzili dotąd, aż to wszystko uda się zrealizować. Zasadniczo to jest odpowiedź na pytanie, co myślę na temat Michała. Po prostu gdybym w niego nie wierzył, to teraz nie rozmawialibyśmy na jego temat.

Źródło: Artur Gac/Interia

Marek Cudek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 20-11-20, 14:58   #2 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Z wypowiedzi mozna odsniesc wrazenie, ze Przemyslaw Krok to konkretny czlowiek. Pytanie na ile formalnosci kontraktowe pozwola na realizowanie planu? W ostatnich latach u Michała to najbardziej kulało, a co za tym idzie wystepowal rzadziej, niz by sobie tego zyczyl.
Rockefeller jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 20-11-20, 16:59   #3 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

A co na to wszystko Zbychu?
Szymon Aleksandrowicz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania