stare 26-10-20, 15:42   #11 (permalink)
V.I.P

Nominowany 10 razy w 8 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Co do rankingu boxrecu, to akurat Łaszczyk dużo tam nie przoduje nad tym Francuzem. Dzieli ich chyba raptem około 40 miejsc. Ten Escanez to kawał chłopa ogolnie. Ja pamietam walkę Kamila z Krzysztofem Cieślakiem i to jakiś spacerek dla Łaszczyka nie był. Aktualnie Kamil poza jakimś wspomnieniem z dawnych czasów, to nie ma za wysokiej pozycji w boksie. Będąc 170któryś na boxrecu nie powinien się "bawić" z takimi rywalami. O ile to w ogóle była nonszalancja, bo wyglądało to trochę tak jakby Kamil nie miał jak zagrozić rywalowi nokautem, a warunki fizyczne Francuza nie ułatwiały Polakowi roboty.

robercik jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-10-20, 21:26   #12 (permalink)
champion

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Domyślnie

Łaszczyk mówi że ostatnie 5 dni przed walką miał dużą gorączke ale nie wie czy korona bo miał smak xd oni tam testów nie robią? grubo
szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-10-20, 23:02   #13 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Laszczyk miał przerwę i wciąż nic nie osiągnął, talent miał i ma , ale wciąż nie ma wielkich wyzwań. Skończy się zanim się zaczął o ile to już nie powolny spadek szybkości i woli walki.
Co do Leszka Jankowiaka to widać cebulak...najgorszy z możliwych , któremu jacyś latynosi czy jankesi dali możliwość edycji boxreca a ta nadymana parówa wykorzystuje to narzędzie do szantażu czy dyktatury. Jeśli nie skorzystasz z jego organizacji to nie masz wpisu. Zacznie narzucać ceny swoich usług i będzie to tworzyć patologie. To ma być monopol na sędziowanie walk w Polsce? Może jako organizator chce samemu dysponować swoimi pieniędzmi i mam nadzieję nie muszę chcieć ,aby ferajna o marnej reputacji Jankowiak , Gortat and consortes sędziowała na mojej gali.
To nie jest żaden konflikt czy coś takiego.
Do obrońców Jankowiaka mam pytanie , jakim uznaniowym kluczem on się posługuje , jeśli własną prywatną to jest to sku....stwo.
Problem Borko-wskiego w tej sprawie mi lata i powiewa. Bardziej chodzi o fakt takiego zachowania...kogoś kto jest sędzią w sporciem.
BezStraha jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 27-10-20, 15:10   #14 (permalink)
champion

Domyślnie

Jakiej klasy człowiekiem jest Jankowiak wiemy od lat. Co najmniej od momentu tłumaczeń po walce Zimnoch - Mollo.
Szymon Aleksandrowicz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 27-10-20, 18:00   #15 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał BezStraha Zobacz post
Laszczyk miał przerwę i wciąż nic nie osiągnął, talent miał i ma , ale wciąż nie ma wielkich wyzwań. Skończy się zanim się zaczął o ile to już nie powolny spadek szybkości i woli walki.
Co do Leszka Jankowiaka to widać cebulak...najgorszy z możliwych , któremu jacyś latynosi czy jankesi dali możliwość edycji boxreca a ta nadymana parówa wykorzystuje to narzędzie do szantażu czy dyktatury. Jeśli nie skorzystasz z jego organizacji to nie masz wpisu. Zacznie narzucać ceny swoich usług i będzie to tworzyć patologie. To ma być monopol na sędziowanie walk w Polsce? Może jako organizator chce samemu dysponować swoimi pieniędzmi i mam nadzieję nie muszę chcieć ,aby ferajna o marnej reputacji Jankowiak , Gortat and consortes sędziowała na mojej gali.
To nie jest żaden konflikt czy coś takiego.
Do obrońców Jankowiaka mam pytanie , jakim uznaniowym kluczem on się posługuje , jeśli własną prywatną to jest to sku....stwo.
Problem Borko-wskiego w tej sprawie mi lata i powiewa. Bardziej chodzi o fakt takiego zachowania...kogoś kto jest sędzią w sporciem.
każdy koucz i mentor powie CI ze najlepiej zarabiać na swojej pasji..na sędziowaniu podobno w boksie zarobić sie nie da Yankowiak postanowił złamać to Tabu
puciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 27-10-20, 18:32   #16 (permalink)
champion

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Domyślnie

Przecież Jankowiak od zawsze zarabiał na boksie. vide 119:109 dla Murraya w przegranej walce z Rosado mówi wszystko jakim ch... i sprzedawczykiem jest ten koleś
szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-10-20, 08:51   #17 (permalink)
Super Moderator

Domyślnie

Cytat:
Napisał szmagel Zobacz post
Przecież Jankowiak od zawsze zarabiał na boksie. vide 119:109 dla Murraya w przegranej walce z Rosado mówi wszystko jakim ch... i sprzedawczykiem jest ten koleś
Najlepsze jest to, ze w jego mniemaniu on nigdy sie nie myli.
Rockefeller jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania