boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   W planach Queensberry Poland 2 eventy na "topowym" poziomie (http://www.boxing.pl/forum/newsy/57492-w-planach-queensberry-poland-2-eventy-na-topowym-poziomie.html)

Marek Cudek 16-10-20 21:37

W planach Queensberry Poland 2 eventy na "topowym" poziomie

<center>https://thumbs2.imgbox.com/64/58/UCLqiE4I_t.png</center>

Fragment tekstu Mateusza Fudali z Super Expressu.

Queensberry Polska związała się długoterminowym kontraktem z telewizją Polsat, a w planach jest 4-5 gal w roku. W kuluarach słyszymy także o dwóch eventach w roku na "topowym poziomie". Niewykluczone jest ściągnięcie na gale zagranicznych zawodników, w tym m.in. z bogatego rynku brytyjskiego.

W projekt zaangażowali się także byli pięściarze: Damian Jonak i Grzegorz Proksa, którzy dzięki swoim kontaktom w boksie młodzieżowym, mają wyszukiwać talenty do nowopowstałej grupy. Syn Grzegorza, Artur Proksa, będzie walczył na premierowej gali na Zamku w Gniewie w ramach projektu Jeffa Wojciechowskiego "WBC green belt challenge".

Całość

Źródło: Mateusz Fudala/Super Express

robercik 16-10-20 22:07

Michał Cieślak w wywiadzie dla ToJestBoks mowil, że w grudniu ma walczyć na PBN na Polsacie. Cieszy mnie, że telewizje będą ze sobą konkurować. Ciekawe jakie ma plany Szpila jak już stoczy tą ostatnią walkę dla Wasyla. Może też pojdzie do Polsatu.

Rockefeller 17-10-20 09:07

Cytat:

Napisał robercik (Post 615402)
Michał Cieślak w wywiadzie dla ToJestBoks mowil, że w grudniu ma walczyć na PBN na Polsacie. Cieszy mnie, że telewizje będą ze sobą konkurować. Ciekawe jakie ma plany Szpila jak już stoczy tą ostatnią walkę dla Wasyla. Może też pojdzie do Polsatu.

To byłaby fajna opcja, bo jednak Polsat ma kasę, na ściąganie rywali.

Big Daddy 17-10-20 13:46

Polsat nie ma kasy na transmisje wbss a na rywali będzie miał? Trudno mi w to uwierzyć, zwłaszcza ze zainwestowali dużo w pilke nożną. Boksu przecież praktycznie tam nie ma już od dawna.

Rockefeller 17-10-20 15:50

Cytat:

Napisał Big Daddy (Post 615408)
Polsat nie ma kasy na transmisje wbss a na rywali będzie miał? Trudno mi w to uwierzyć, zwłaszcza ze zainwestowali dużo w pilke nożną. Boksu przecież praktycznie tam nie ma już od dawna.

Bo w chuja polecieli, krotko mowiac po prostu. Wlasciciel POlsatu, jeden z najbogatszych Polaków i Polsat nie ma kasy? XD
Po prostu olali temat, a jak zobaczyli, ze TVP zgarnelo interes to sie obudzili. Nagle Saleta i Kosedowski sciagnieci na etat, ostatnio transmisje nocnych gal (jak ta Loma-Lopez).

robercik 17-10-20 18:43

Cytat:

Napisał Big Daddy (Post 615408)

Może nie mieli interesu w tym żeby promować i pokazywać ten turniej. Główka walczył na TVP bodajże już, a Master chyba rozstał się z Polsatem, niedogadując się z MB.

Jest ta grupa nowa i nie trzeba chyba bajońskich kwot żeby promować prospektów bez wybujałego ego i sciagac im rywali na poziomie, albo zestawiać między sobą. Do tego dochodzi Cieślak. Liczę na to, że Szpila pójdzie walczyć w Polsacie (z resztą jego już w TVP chyba nie pokażą i tak). Gale Rocky Boxing chyba też pokazują w Polsacie, a tam przecież walczy Jeżewski, może Sokołowski zawita na częściej? Mi się to podoba. Polsat raczej nie będzie szedł w straty, więc żeby zachęcić widza, będą może robić dobry boks. Wypromować event chyba umieją jak trzeba. Fajne jest to, że Wasyl i Tymex walczą dla TVP, a na innej stacji buduje się coś nowego. Taka zdrowa konkurencja dla widza.

Marek Cudek 17-10-20 20:42

AW nie wykazuje w każdym razie zadowolenia całą sytuacją ;)
Za pięć lat będzie miał w czołówce tylko Czerkaszyna. Ciekawe dlaczego oddał bez walki kilku chłopaków z jakimś tam jednak potencjałem. Mam nadzieję, że nie jest jeszcze zmęczony boksem, bo lepszego promotora w załatwianiu dużych walk średnim pięściarzom długo mieć nie będziemy.

Przemysław Mrzygłód 18-10-20 00:36

@Marek Cudek

Nie wykazuje zadowolenia przede wszystkim dlatego, że trener Łapin jest wspólnikiem tego nowego projektu i chodzą słuchy, że zachowywał się dwuznacznie... "Nowym Łapinem" w KP będzie trener Liczik, pomieszanie z poplątaniem się zrobiło. W ogóle średnie historie latają ostatnio w przestrzeni. Niech sobie panowie robią nową grupę, niech robią gale ale sceptycznie patrzę na ten projekt.

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:55.