boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Sonda Boxing.PL: Łomaczenko - Lopez, kto wygra? (http://www.boxing.pl/forum/newsy/57487-sonda-boxing-pl-omaczenko-lopez-kto-wygra.html)

Marek Cudek 14-10-20 18:57

Sonda Boxing.PL: Łomaczenko - Lopez, kto wygra?
 
<center>https://thumbs2.imgbox.com/0a/8c/lEbvrKsF_t.jpg</center>

W najbliższą sobotę najbardziej wyczekiwana walka 2020 roku, starcie unifikacyjne między Wasylem Łomaczenką (14-1, 10 KO) a Teofimo Lopezem (15-0, 13 KO). Stawką są cztery pasy: te zdobyte przez Łomaczenkę - The Ring, WBA, WBO i pas IBF należący do Lopeza.

Gala odbędzie się w hali MGM Grand w Las Vegas. Obaj pięściarze byli już testowani na obecność Covid-19. Wszystko jest ok, więcej informacji i przewidywań w piątek wieczorem. Walka wieczoru budzi ogromne emocje, więc nasza tradycyjna sonda już dziś! Zapraszamy do typowania i dyskusji.

W Polsce transmisja rozpocznie się około godziny 1:30 w nocy z soboty na niedzielę. Karta główna w tym walka Lomachenko – Lopez od około godziny 4:00 w nocy.

Transmisja w Polsacie Sport od 02:00 w nocy.

Rockefeller 14-10-20 19:01

Marek, wrzuc sonde :)
Jak dla mnie to mega fight, 60/40 Łoma, ale mlody Lopez ma naprawde swoje szanse w tej walce. Młodość, szybkość, bokserska czutka, dobre ciosy z kontry i mocne uderzenie. Nie zna jeszcze porazki na zawodostwie.
Z drugiej strony Loma - wirtuoz ringu, gigantyczne doswiadczenie, ponad 400 bokserskich walk, widzial juz wszystko, mega movement, niesamowite kombinacje, przeglad sytuacji w ringu, wielkie umiejetnosci.

Młodość kontra doswiadczenie. Obaj mega utalentowani.

btw - WBC jest w posiadaniu Haney'a.

Mr.KO 14-10-20 21:07

Moim zdaniem wygra Łoma na PTS.W drugiej połowie walki przejmie kontrolę nad walką. Ale nie zdziwię się jak będzie leżał na początku walki. Ale Lopez nie dokonczy roboty i zostanie wypunktowany.

Simon Phoenix 14-10-20 21:30

Lomaczenko na punkty jednogłośnie.
W pierwszej połowie walki Lopez może mieć swoje momenty ale im dalej tym wyraźniejsza przewaga Ukraińca.
Lopez oczywiście będzie groźny cały czas ale myślę że Loma spokojnie będzie kontrolował pojedynek.
Gdzieniegdzie słyszę głosy że Lopez może usadzić Lomaczenko tak jak Linares. A no może. Ale zauważmy jak Wasyl szybko się podniósł, według mnie nie był nawet na moment podłączony. Wasyl według mnie ma twardą szczękę. A to że przy takiej wadze poleci na matę to nic nadzwyczajnego.
W każdym razie zapowiada się fantastyczny pojedynek. Nie mogę się doczekać.

Marek Cudek 14-10-20 21:37

Cytat:

Napisał Rockefeller (Post 615361)
Marek, wrzuc sonde :).

btw - WBC jest w posiadaniu Haney'a.

Słusznie, dzięki :)
Widzę, że parę portali skopiowało ten sam błąd :D

kubakj 14-10-20 21:55

Cytat:

Napisał Marek Cudek (Post 615365)
Słusznie, dzięki :)
Widzę, że parę portali skopiowało ten sam błąd :D

BTW Łomaczenko ma WBC Franchaise w wadze lekkiej. To jest pas lepszy niż ten Haneya...

T2JD 14-10-20 22:06

Lopez wygra. Przewaga fizyczna i siła ciosu będą decydujące. Łomaczeneko jest do trafienia co pokazał Linares w dodatku wydaje sie że Ukrainiec może mieć już z górki, biorąc pod uwagę nienajlepszy występ z Campbellem.

BezStraha 15-10-20 00:34

Mówi się że Loma i Usyk to wirtozi i za każdym razem jak któryś z nich ma walczyć z kimś większym , silniejszym i mocniej bijacym ,muszą na nowo udowadniać ,że z takimi wolniejszymi, topornymi bardziej schamatycznymi lubią najbardziej walczyć.
Campbell nie jest dobrym przykładem , bo w walce z Loma postawił też na szybkość i był równie szybki jak Ukrainiec. Lopaz raczej nie postawi na szybkość ,a na siłę i cios. Będzie liczył że czyms trafi Lome lub go przełamie. Może się zdziwić , o ile to nie jest koniec wielkiej szybkości ukrainca. Jeśli by przegrał to powinien zejść z wagą niżej , bo tu walczą w porownianiu z nim konie.

piwko77 15-10-20 10:17

Vasyl wysoko na pkt. Trudno brać poważnie stwierdzenia, że Łoma może mieć już "z górki". On pod koniec lutego skończy 33 lata, więc można zakładać, że jeszcze rok, dwa może być na bardzo wysokim levelu. Do tego nie jest wyeksploatowany (ledwie 15 walk na pro). To, że go Linares posadził niczego nie zmienia. Nie on pierwszy nie ostatni, któremu to się przytrafiło. On ma przewagę, poza siłą, we wszystkich płaszczyznach i to powinno spokojnie starczyć na Lopeza. Nie chcę tym samym nic odejmować Lopezowi i jako "puncher" oczywiście nie jest pozbawiony szans na wygraną (ma u mnie ogromny szacunek, że bierze taką walkę), ale bliższy mi jest scenariusz, że Vasyl go zabierze do przysłowiowej "szkoły".

Pierwszy_i_ostatni 15-10-20 10:38

Zestawienie zwiastuje brak nudy. Lopez przed czasem.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:45.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.