boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Ryan Garcia - Luke Campbell i Danny Garcia - Errol Spence Jr 5 grudnia! (http://www.boxing.pl/forum/newsy/57479-ryan-garcia-luke-campbell-i-danny-garcia-errol-spence-jr-5-grudnia.html)

Marek Cudek 08-10-20 18:05

Ryan Garcia - Luke Campbell i Danny Garcia - Errol Spence Jr 5 grudnia!
 
<center>https://thumbs2.imgbox.com/e9/c7/wvZ3dSzJ_t.png</center>

Jak poinformował Eddie Hearn, Luke Campbell (20-3, 16 KO) zmierzy się z Ryanem Garcią (39-0, 17 KO) 5 grudnia w walce o pas interim WBC w wadze lekkiej.

Na ten sam została przesunięta walka Errola Spence'a Juniora z Dannym Garcią w półśredniej.

Źródło: Mike Coppinger/Twitter, Eddie Hearn/Twitter

Marek Cudek 09-10-20 00:34

Dochodzi jeszcze 27 listopada Jacobs - Rosado.

Mr.KO 09-10-20 00:39

Chciałbym żeby Campbell pokonał Garcie i utarł nosa mlokosowi...

liverpoolczyk 19-11-20 17:37

Dannego Garcii jeszcze nikt nie pokonał lekko, łatwo i przyjemnie. Dlaczego miałby to zrobić powracający Spence? Nie wierzę w jego bardzo wysoką formę, myślę że mógł trochę stracić na refleksie i timingu, i generalnie będzie próbował fizycznie, siłowo przełamać Garcię w półdystansie. Danny prime może mieć już za sobą, ale zawsze był profesjonalistą. Ma charakter i będzie przygotowany. Lubi wyczekać, skontrować... Prawy na dół, lewy sierp. Będzie ciekawie... :-)

pain.exe 19-11-20 18:01

Danny nie jest faworytem, bo Spence Jr to zwierzę na sterydach, bardzo silny fizycznie, mega wytrzymały, może 12 rund napierdalać na pełnych obrotach rzucając dziesiątki mocnych ciosów... To taki jeszcze silniejszy, odporniejszy, agresywniejszy Keith Thurman. Garcia nie przeszedl nawet Thurmana, wiec tutaj tez sie cudow nie spodziewam, aczkolwiek licze na ten timing Dannego, Spence jest ewidentnie do trafienia skoro udawalo sie Porterowi czy Brookowi, to tymbardziej Garcia ma swoje szanse ze swoim firmowym no look left hook. Uwielbiam styl Garcii i z nostalgią patrze jak Matthyse i Garcia królowali w limicie 140 funtow.

Co do młodego instagramowego Ryana Garcii - też stawiałbym go w roli faworyta. Campbell nie poradził sobie z szybkim Linaresem, a Garcia ma bardzo podobne atuty. To skok na głęboką wodę, ale jeśli promotorzy puszczają taką kurę znoszącą złote jajka na taki test, to muszą być pewni swojego. Młody przeskakuje 2 półki w klasie przeciwnikow biorąc Campbella, ale ma poważne argumenty. To taki showdown, okaże się czy młody ma papiery na coś wielkiego, Campbell mimo że juz nie najmłodszy to jednak dalej jest piekielnie dobry, ma również bardzo szybkie ręce i na pewno postawi trudne warunki nowej wschodzącej gwieździe.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:29.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.